Glavni meni

AGV GP-PRO

Započeo Mad Max, 19 Mart, 2011, 23:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

Velicina L. malo koristena oko 10x. ima par ogrebotina. e lepo sam napisao text al nece glupavi net da posalje, a sad mi mrsko ponovo da pisem. pitaj pa cu pisat. crni + normalni vizir. cena, ne znam, koliko je nova ako zna neko, pa da vidim. prodaja je iskljucivo sto mi ne odgovara AGV. eto tako

[attachment deleted by admin]
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max



[attachment deleted by admin]
Brzi od smrti, Jaci od bola

Mad Max



[attachment deleted by admin]
Brzi od smrti, Jaci od bola

SSZGO

malo koriscena 10X, par ogrebotina ???

[ludak_sa_puskom]

od tih 10X koliko si puta pao ???

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

RoaD GunneR

Citat: SSZGO poslato 19 Mart, 2011, 23:26
malo koriscena 10X, par ogrebotina ???

[ludak_sa_puskom]

od tih 10X koliko si puta pao ???


11

Mad Max

bila je na Burgmanu 400 (naslon zadnjeg sedista) kad sam pao sa njega, nista njoj, a nista ni glavi (pijanoj) tada. napred je od gornjeg mosta kad se lepo upakuje na rezervoar pa po gradu poziras
Brzi od smrti, Jaci od bola

Popsy

kolko je to u € ?
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Mad Max

ne znam ti reci kad nemam pojma kako cene tamo idu, znas li koliko je nova
Brzi od smrti, Jaci od bola

Popsy

nemam pojma, nije mi ni ¹to je AGV nego gledam za drugara pa me interesuje cena ;)
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

RRa¹ko

ova tvoja nema veze sa novom.. retko se vidja da neko prodaje ovako oronulu kacigu a razlog lezi u tome sto se to ne isplati prodavati!! nove okay kacige mogu da se nadju za 100-150e pa ti vidi...

Mad Max

verovatno ova vredi po tebi nekih 5 evra ili 30 dinara.
Brzi od smrti, Jaci od bola

RRa¹ko

ma ne, daleko od toga al ne verujem da ce neko zeleti da ima takvu kacigu zato sto mu se svidja, najverovatnije ce uzeti zbog cene, u prevodu uzece je nego samo ako je das ispod realne cene... zato kazem da ti se ne ispati da je prodas! prijateljski savet [cheers]

miljanpravnik

Koji ce mu ako mu samo skuplja prasinu......moze neko kaga to intereuje da odradi neki brush i ispadne unikatna kaciga.

Popsy

u pitanju je AGV u Evropi poznatija kao GP Pro a u svetu kao XR-2, cene variraju http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/AGV-GP-Pro/SubProducts/AGV-GP-Pro-0005 ali opet je pitanje koliko je ti ceni¹ ...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Kanarinac

Jedino sto ovde nije par ogrebotina nego oderotina. Realno vredi mozda 50ak evra.

SSZGO

kaciga najjeftinije preko moze da se nadje za 200e
cena varira od 200-250 e

sad, po nekom zakonu trzista, sve sto je korisceno cena je odmah u startu 50% sto znaci 120e

e sad sto je oderana, tu se spusta jos nesto, recimo da ja hocu kacigu ne bih dao vise od 80 za nju
, farbanje kacige je bar 30e a moze biti i znatno vise zavisi ko i kako radi...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

zlacjani

S' obzirom kako je kaciga pro¹la moram da pitam...da li su viziri èitavi, imaju li kakvih o¹teæenja -  ogrebotina
?

Mad Max

ne znam dal si primetio na fotografijama gde je izgrebana, ako bolje pogledas videces da napred nije nigde izgrebana, tako da vizir mora biti citav i ne taknut.
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gavrolini

dajem 30e i mislim da je realno...javi ako odgovara

Mad Max

neka hvala, kupi neku bolju za tu cenu. ova ne vredi vise od 5 eur samo sto nema za te pare da se kupi.
Brzi od smrti, Jaci od bola