Glavni meni

Gilera Runner VXR 200

Započeo Mare70a, 19 Mart, 2011, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mare70a

Evo da podelim malo utisaka i dam poblize malo informacija o ovom malom zlu.
Nakon sto sam prodao Pegasa 650,dugo sam trazio sta da kupim od skutera.Radim u centru a za grad nema nista bolje od skuterinija [thumb_up].
Tako sam trazio i trazio i listao oglase i nakon duge pretrage sasvim slucajno od prijatelja dobio poziv  [callme]i za neke smesne parice uzeo vxr 200. [zvizdi]
Kupio sam je pocetkom februara i balavio  [balavi]u garazi do prvog sunca.Kako je granulo tako sam seo i udri po gasu.
Mojoj sreci nije bilo kraja,a kao sto kazu,da nisam imao usi,oko glave bih se smejao. [yahoo]
Taj motoric ide kao lud,puni dok god dzis rucicu gasa napetu.
S obzirom da je asfalt jos uvek hladan,nisam ga terao do kraja vec samo do 120,i to sam slucajno u tom ludilu na povratku sa Ade Ciganlije bacio pogled na cajger i odmah pustio gas jer kao sto sam rekao,jos je sve hladno i ne treba se zezati.
Jedina mana su mu mali tockici i moras da pazis na svaku rupicu,izbochinu ili shaht a ne daj boze na neka ulegnuca.Odskace kao blesava. [thumb_down]
Na 60 trazi jos gasa,kao da mu ne prija,a neka optimalna brzina koja mu prija i godi je imedju 80 i 100km h.Mislim da mu je tad i potrosnja najbolja.
Provlaci se svuda,mali je i okretan a kad treba snage sasvim je dovoljno ima za svaku egzibiciju i izvlacenje iz raznih situacija.
Potrosnja je smesna.Po mojim nekim proracunima mislim da je oko 4 lit. i to kad se se ne stedi rucica gasa. [dancing]
Mozda su mogli napred da stave up-side down viljusku ili bar tocak 13`.
Odusevljen sam prevozom i razmisljam o kupovini novog modela.Moj je iz 2003.
Toliko za sad a evo i koja slika

[attachment deleted by admin]
veloce come un proiettile

cika zuba

Extra skuter za grad,mali okretan... sve 5
A ovaj agregat LEADER 200cc, je nepoderiv... Ali bukvalno,moze uz redovno servisiranje da ubije 50-60 Tkm k'o od sale...
[/

Dabec

up-side down vilju¹ka ti ide na modele koji su stariji ,tvoja se smatra boljom verzijom za ovaj skuter,inaèe kao biv¹i vlasnik gilere runner 125-180 cc 2t mogu samo reæi : jedini skuter sa dusom motocikla :-)

ako ti ikada bude palo na pamet da je upgrade :-) uradi to kao ovaj lik (tako se to radi u Hrvatskoj)

http://forum.scooterforum.net/forum/f88/gilera-runner-vx-500i-e-183151/