Glavni meni

Tema o gumama

Započeo Gašpar, 21 Oktobar, 2010, 19:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vuk88

http://

Rezultat jucerasnje voznje po auto-putu  [doh]...vec je namontirana nova,iste marke ;D

Vuk88

Jel imao neko iskustvo sa Pirelli Angel gt gumama?

banevuk

 
Citat: Vuk88 poslato 21 Decembar, 2014, 01:48
Jel imao neko iskustvo sa Pirelli Angel gt gumama?
[/quote



Ja je imam evo veæ godinu dana kupljene u Guevari. Prezadovoljan èak i po ovim hladnim danima. Suvo , mokro nema razlike. Za svaku preporuku. Mislim da sam ih platio 220-230€ pro¹le godine ako kupi¹ neèe¹ se pokajati   [thumb_up] [thumb_up]

banevuk

Citat: Vuk88 poslato 15 Oktobar, 2014, 18:34
http://

Rezultat jucerasnje voznje po auto-putu  [doh]...vec je namontirana nova,iste marke ;D

Mogao si jo¹ koji metar da izvuèe¹ tu  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Slaninar

Citat: Vuk88 poslato 21 Decembar, 2014, 01:48
Jel imao neko iskustvo sa Pirelli Angel gt gumama?

Ja sam imao jednom, u boksu, ali su me uhvatili i kaznili zbog bludnièenja na javnom mestu.   [andjeo]

Nije lo¹e, ali koza je koza!    [flashing]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Vuk88

Citat: banevuk poslato 21 Decembar, 2014, 12:32
Citat: Vuk88 poslato 21 Decembar, 2014, 01:48
Jel imao neko iskustvo sa Pirelli Angel gt gumama?
[/quote



Ja je imam evo veæ godinu dana kupljene u Guevari. Prezadovoljan èak i po ovim hladnim danima. Suvo , mokro nema razlike. Za svaku preporuku. Mislim da sam ih platio 220-230€ pro¹le godine ako kupi¹ neèe¹ se pokajati   [thumb_up] [thumb_up]
U gevari sam i gledao,cini mi se da su malo skuplje sad..i tamo su mi rekli da su skroz ok.

Bori¹a

sta bih mogao da obujem 120/70-17 i 160/60-17... novo bih uzeo
za sledecu sezonu?
prednost ima kontinental jer mi je conti moto dao korektnu ponudu i dunlop posto imam ovlascenog ovde u cacku i mogu na rate :D

banevuk

Ne znam koje su sada cene u guevari treba u januaru da idemo sin i ja, daju na èekove ili kartice na rate . Inteza daje na 12 rata tako da se to i ne oseti.

Vuk88

Citat: banevuk poslato 21 Decembar, 2014, 23:22
Ne znam koje su sada cene u guevari treba u januaru da idemo sin i ja, daju na èekove ili kartice na rate . Inteza daje na 12 rata tako da se to i ne oseti.
Cini mi se da je oko 300e komplet...znam da je zadnja 20.000 mozda nesto malo preko,180/55,to sam zapamtio.

banevuk

Citat: Vuk88 poslato 22 Decembar, 2014, 00:09
Citat: banevuk poslato 21 Decembar, 2014, 23:22
Ne znam koje su sada cene u guevari treba u januaru da idemo sin i ja, daju na èekove ili kartice na rate . Inteza daje na 12 rata tako da se to i ne oseti.
Cini mi se da je oko 300e komplet...znam da je zadnja 20.000 mozda nesto malo preko,180/55,to sam zapamtio.
Au mnogo ba¹ æu da obratim pa¾nju kad budem i¹ao ba¹ sam hteo sinu da peporuèim Pirelli. A jesi li gledao u MotoLandu Mi¹elin ???

Vuk88

Jeste malo jaca cena..supercorsa je 350e komplet,jeste da ce duplo manju kilometrazu da predjes ali verujem da ne mogu da se porede.Ja jos razmisljam sta cu,gledam sad i diablo rosso II 300e komplet..Nisam gledao u motoland-u.

banevuk

Evo ba¹ sam gledao u Moto landu ako su cene aktuelne za Michelin Pilot road 4. Oko 250€ set , to je fantastièna guma istih karakteristika kao i Pirelli

banevuk


nuadal85

Citat: Bori¹a poslato 21 Decembar, 2014, 17:03
sta bih mogao da obujem 120/70-17 i 160/60-17... novo bih uzeo
za sledecu sezonu?
prednost ima kontinental jer mi je conti moto dao korektnu ponudu i dunlop posto imam ovlascenog ovde u cacku i mogu na rate :D

Imas broj telefona od tog Dunlop Cacak prodavca? :D

jocale

Citat: Vuk88 poslato 22 Decembar, 2014, 00:27
Jeste malo jaca cena..supercorsa je 350e komplet,jeste da ce duplo manju kilometrazu da predjes ali verujem da ne mogu da se porede.Ja jos razmisljam sta cu,gledam sad i diablo rosso II 300e komplet..Nisam gledao u motoland-u.

Koliko si presao supercorsom? Ja planiram da ih kupim
Samo polako i pun gas

nuadal85


G_a_j_a


Bori¹a

Citat: nuadal85 poslato 22 Decembar, 2014, 09:46
Imas broj telefona od tog Dunlop Cacak prodavca? :D

ja debil nisam ni provalio dok nisam poceo da trazim gume opet aaa

evo ti brate

032/344-593

opet ne znam sta da radim za gume, trenutno su mi battlax prednja je okej al zadnja se ucetvrtila...
ne znam sta da stavim posto nemam neka muda velika za krivinarenja i obaranja (pizda sam, da) kontam neku sto se sporije trosi, sport touring.. neki predlog?

beli-nsr

Koja je maksimalna sirina gume koja moze da se stavi na gsx600f '93 god? Trenutna je 150,a ja bih stavio 160, jer ne mogu da nadjem 150 polovnu...ima, ali enduro...

banevuk