Glavni meni

Pan european st 1100

Započeo mirno, 19 Mart, 2011, 14:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mirno

Ja sam vlasnik ovog motocikla i veoma sam zadovoljan istim, ako jos neko ima iskustva voleo bih da ih podeli sa nama ljubiteljima..

[attachment deleted by admin]
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

prpa_zr

ja nemam iskustva sa tim motorom ali bih veoma voleo da èujem tvoja iskustva.. a i par informacija, koje je godi¹te, koliko si pre¹ao sa njim.. utisci..

mirno

Daklem, ja ga vozim od prosle godine i sa njim sam presao 5 000 km i za sada su moji utusci i zapazanja sledeca;

Potrosnja 5-9 lit.
Maksimalna brzina 215 km/h
Udoban za voznju, nezgodan po gradu (zbog tezine), odlicna zastita od vetra, snage ima bas koliko mu treba ( ne zateze kozu lica a nije lencuga), itd.

Moj motocikl je '91 god. presao je 50 000 km i ako ga budem menjao bice to za mladji model st 1300.

Jos uvek kada ga vozim imam onaj osmeh na licu kao kada sam ga vozio u prvoj voznji. [yahoo]
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

pit



                   S obzirom na godiste jos uvek ima ''pristojan ''dizajn.Ima jedan plavi u Nisu 92 oslikan nekim pustinjskim pejzazima bas lepo izgleda,Ja ga probao malo i bas mi se svideo ,stabilan ,tecno ubrzava ....elastican motor.Za putovanja perfektan....mada mi ni po gradu nije bio problemjer recimo u odnosu na TDM ima nize teziste tako da se lako mota.

mirno

Nije ni meni problem grad ali mi je trebalo malo vremena da naviknem na tezinu i gabarite. Pre njega sam vozio afriku koja ima bas visoko teziste ali ja mnogo laksa.
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

mirno

MK OTAD®BINA
  SRBIJA

ACO610

Kome  motor  slu¾i  za  duga  putovanja,    paravi  izbor.