Glavni meni

Hilandar,Ohrid,Albanija,Ostrog,Piva,Bosna

Započeo mi¹a bmw, 18 Mart, 2011, 19:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

prpa_zr


mi¹a bmw

Negde ispred Jablanice naiðosmo na restoran koji nismo mogli zaobiæi, ka¾u najbolja jagnjetina na Romaniji. Naruèimo jagnjetinu onako po pola kile, i samo ¹to smo poèeli jesti kad ono prolom oblaka.

[attachment deleted by admin]
Two wheels, one life

mi¹a bmw

Posle par minuta oblak je pro¹ao i ki¹a je polako slabila ali je i dalje rominjala. Posle ruèka te¹kom mukom smo krenuli dalje. Put je mokar, ali dobar i bez gu¾ve. Brzo smo stigli do Miliæa.

[attachment deleted by admin]
Two wheels, one life

svetac

ulepsali ste mi ovaj kisni dan,svaki put "obavezno" navratim i zaticen nove slikice!!  [cheers]

mi¹a bmw

Two wheels, one life

mi¹a bmw

Citat: svetac poslato 19 Mart, 2011, 20:39
ulepsali ste mi ovaj kisni dan,svaki put "obavezno" navratim i zaticen nove slikice!!  [cheers]

[cheers] [thumb_up]
Two wheels, one life

mi¹a bmw

Nakon graniènog prelaza sve je i¹lo ubrzano, jer smo sada veæ sva èetvorica ¾urili kuæi.
Kod Novog Sada smo se pozdravili sa Ljubom jer je njemu odatle bli¾e Beogradskim putem.
Na ulasku u Zrenjanin, ispozdravljasmo se, i time zakljuèili ovo putovanje.
Nakon nekoliko dana kada se sve sleglo i kada sam ponovo uleteo u ¾ivotnu ma¹inu, pa i sada, skoro godinu dana kasnije shvatio sam da mi je ovo putovanje najdra¾e, iako sam i pre i posle toga imao i du¾ih i zahtevnijih.
  Ne mogu opisati kako smo se dru¾ili i zezali. Mislim da se nikada toliko nisam smejao.
Pre¹li smo 2700 km bez i jednog ozbiljnog problema (osim ¹to je Ljuba bio gladan!  :D).
Nemam literarnih moguænosti da prenesem ono ¹to sam oseæao i ono ¹to oseæam i sada. Mogu samo da sa nestrpljenjem oèekujem neku novu turneju sa ovim drugarima i da im se zahvalim na na svemu ¹to sam do¾iveo sa njima.  [thumb_up]  [thumb_up]  [hello]
Two wheels, one life

svetac

u jeeeeeeeee,vec kraj!! taman sam se namestio!  [joint] sledeci put ljubu na odvikavanje od hrane pre puta,pa ako prezivi onda ga vodite!  [bolnica]   bravo za putopis!  [clapp]  [clapp]  [clapp]

prpa_zr

Mi¹o, tvoji putopisi su odmor za oèi a literarne sposobnosti vi¹e nego  dovoljne da nam bude ¾ao ¹to nismo bili tamo sa vama ..

jo¹ jednom, svaka èast

kad porastem idem i ja sa vama :D

stari roker

Not for race,but run forever!

ACO610

Lijep  putopis   nema  ¹ta,  stajali  ste  blizu  moje  kuæe  na  Sokocu,  da  sam  znao  posudio  bih  vam  ki¹no,  a  mo¾da  i  navlake  za  kawasaki  èizme  he..he..

mi¹a bmw

Citat: ACO610 poslato 21 Mart, 2011, 14:56
Lijep  putopis   nema  ¹ta,  stajali  ste  blizu  moje  kuæe  na  Sokocu,  da  sam  znao  posudio  bih  vam  ki¹no,  a  mo¾da  i  navlake  za  kawasaki  èizme  he..he..
Eto, ma nema veze, ima dana... ;)
Two wheels, one life

ACO610


Samo  da  znate  drugi  put,  da  ima  po  neki  bajker  i  u  Sokocu. Pozdrav.

Vlada GS

Sa tobom i sa tvojim Bendzom sam do sada presao 10 000 km  [klanjam_se]. Svaka cast na voznji  [cheers]

mi¹a bmw

Citat: ACO610 poslato 22 Mart, 2011, 12:42

Samo  da  znate  drugi  put,  da  ima  po  neki  bajker  i  u  Sokocu. Pozdrav.

Navratiæemo ti ovo leto kad se budemo vraæali...
Two wheels, one life

mi¹a bmw

Citat: Vlada GS poslato 15 April, 2011, 21:56
Sa tobom i sa tvojim Bendzom sam do sada presao 10 000 km  [klanjam_se]. Svaka cast na voznji  [cheers]
[cheers]
Two wheels, one life

raps

momci,iskreno sam u¾ivao gledajuæi slike i èitajuæi va¹u prièu!pozdrav iz rogatice!!!

navajo

Tvoji putopisi su mi ulepsali ovaj kisni dan....kao vozacu pocetniku tvoji putopisi su pravo blago...citam i mastam kako cu i ja jednog dana krstariti drumovima...ove godine za pocetak po Srbiji i mozda za kraj sezone do Slovenije...sledece sezone Austrija, Rumunija...ne mogu da docekam...hvala jos jednom od srca!!!!