Glavni meni

Nato objavio rat Libiji

Započeo bullet88, 18 Mart, 2011, 15:28

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Èitaj pa¾ljivije ... offtopic sam napisao za Putina vi¹e puta... Tako da veze tu nema... A i ne treba da bude ako je off topic---
Ovo drugo neæu ni da komentari¹em....
Èitaj knjige a ne zevaj u tv... To ti je moj savet...

Cave ab homine unius libri

-Joksa-

Citat: MILJAN poslato 19 Mart, 2011, 16:20
Èitaj knjige a ne zevaj u tv... To ti je moj savet...
Gotovo nikada ne zevam.
Retko gledam tv.
Kamena s'ramena ne igram, a sto se tice nacitanosti mozemo vrlo lako izmeriti, pa uporediti dobijeno.
I skromnije malo sa savetima.

goranvojska

Citat: pit poslato 19 Mart, 2011, 01:56


        N
Citat: MILJAN poslato 19 Mart, 2011, 01:01
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 19 Mart, 2011, 00:58
kad je bio mali u skoli mu otimali sendviche i slali ga da im kupi cigare i tukli ga 1000 posto pa sada resio covek da im pokaze kako su grdno ti momci sto su ga maltretirali gresili i onda ih je sve lepo poslao u neki sibirski GULAG!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Jedan pametan primarijus mi je jednom rekao : be¾i sine od onoga koga je priroda uskratila...... Posebno se èuvaj niskih i slabih..... Bio mi je malo èudan tada ali se ispostavilo da je u pravu.... Te¹ki su to komplesi brate BAne.. :D
Ma ko ih j.  Neka iskokaju tog Gadafija   pa neka se onda i sami poubijaju.... Ali daleko je sunce... Mogu samo da ma¹tam...


                   Ne znam sto mislis da je Putin slab..... majstor je dzudoa i u svoje vreme ne verujem da bi ti ili ja ili bilo ko od nas mogao s njim da se nosi.Ruski obavestajci su imali veoma rigorozne treninge i bilo su majstori u svim vidovima borbe.Razvili su i poseban vid borbe i smatrali su se za nepobedivim u ulicnoj borbi.A Putin je radio kao obavestajac KGB u Istocnoj Nemackoj u doba hladnog rata.To je sto se tice njega pre funkcije predsednika.
                Kao predsednik je digao Rusiju na noge i povratio joj poljuljani ugled koji je srozao onaj pijanc Jeljcin tako da milsim da nije neki bezveznjakovic i kompleksas ....naprotiv.
tako je rusija je VELESILA ameri joj nisu ni do kolena.a putin je CUDO.

sasafilipovic

Ma u Rusiji picajzle ko kornjaèe...

sasafilipovic


pit



        Sad ce oni da pomognu napacenom libijskom narodu....tako sto ce im skrljaju tone i tone osiromasenog i obogacenog nuklearnog otpada.Kakvi licemeri majko moja.

ЯЭВОЛУТИОН

Treba samo ko u Somaliji, prve amere koje navataju vezu za dzipova po u krug....ipak je to afrika....mozda i neki kotlic sa Fokicama
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bullet88

pocelo je pocelo Francuzi  pre sat vremena bombardovali prvi vojni cilj
Ministar za uvoz

MISIRAC

Citat: revolution poslato 19 Mart, 2011, 19:48
Treba samo ko u Somaliji, prve amere koje navataju vezu za dzipova po u krug....ipak je to afrika....mozda i neki kotlic sa Fokicama

jes` pa da se Fokice povuku uz izjavu da Libijci nisu dovoljno civilizovani za ratovanje :)
VAZNO OBAVESTENJE ZA CYBER BIKERE. MOZE DA SE DOWNLOADUJE UPGRADE MOTO OPREME. DOWNLOAD SE VRSI PREKO LOUISA A ZOVE SE KISNI KOMBINEZON. KORISTI SE TAKO STO SE NAVUCE PREKO STARE VERZIJE I SPRECAVA BUG KOJI JE NASTAJAO KADA PADA KISA

MILJAN

Citat: sasafilipovic poslato 19 Mart, 2011, 19:16
Ma u Rusiji picajzle ko kornjaèe...
:D И краве дају 50 литара млека дневно....



Јоксо:
..Амери ће да нападну Русију па ће да поломе зубе.... Треба ипак више пута погледати филм "Три карте за холивуд"   ....
Свака част....Признајем ти ...Нећу полемисати са тобом јер ја знам да ништа не знам... Живели Софисти....  ;D
Citat: sasafilipovic poslato 19 Mart, 2011, 19:45
Krenuli francuzi...
Живело гориво !  ;D
Cave ab homine unius libri

RoaD GunneR

Farbach lepo napisao, na inicijativu Francuske doneta odluka, odma se slozili  Engleska i Amerika, pa to je iz prostog racuna iz ove navede trojke jedino Francuska nema nigde da vuce naftu. Sve dok je zvancina vojska ratovala protiv pobunjenika u delovima gde nema nafte sve ih boleo qrac, sad kad su stigli do delova gde ima nafte Francuzi odma digli frku i ajmo da bacamo demokratiju iz aviona.

KIZA73

Samo polako, bice HASAN SECKATI [yahoo]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

jager

Citat: revolution poslato 19 Mart, 2011, 19:48
Treba samo ko u Somaliji, prve amere koje navataju vezu za dzipova po u krug....ipak je to afrika....mozda i neki kotlic sa Fokicama

Malo morgen æe NATO imati muda da stupi èizmom u Somaliju.... Biæe kao i kod nas: Sve nam razjeba¹e iz vazduha, a beonjaèe im ne videsmo. Pièke!

KIZA73

A kud bas Francuska :o Pa oni su puni arapa [doh] Videcemo sutra od cega su napravljeni ti francuski Arapi i da li ce se pobuniti [watching]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

sasafilipovic

Citat: jager poslato 19 Mart, 2011, 23:12
Citat: revolution poslato 19 Mart, 2011, 19:48
Treba samo ko u Somaliji, prve amere koje navataju vezu za dzipova po u krug....ipak je to afrika....mozda i neki kotlic sa Fokicama

Malo morgen æe NATO imati muda da stupi èizmom u Somaliju.... Biæe kao i kod nas: Sve nam razjeba¹e iz vazduha, a beonjaèe im ne videsmo. Pièke!


Sva sreæa da im nismo videli beonjaèe... Vratili bi nas u kameno doba.

MILJAN

Citat: sasafilipovic poslato 19 Mart, 2011, 23:35
Citat: jager poslato 19 Mart, 2011, 23:12
Citat: revolution poslato 19 Mart, 2011, 19:48
Treba samo ko u Somaliji, prve amere koje navataju vezu za dzipova po u krug....ipak je to afrika....mozda i neki kotlic sa Fokicama

Malo morgen æe NATO imati muda da stupi èizmom u Somaliju.... Biæe kao i kod nas: Sve nam razjeba¹e iz vazduha, a beonjaèe im ne videsmo. Pièke!


Sva sreæa da im nismo videli beonjaèe... Vratili bi nas u kameno doba.
Taèno.
Cave ab homine unius libri

ЯЭВОЛУТИОН

vama dvojici nedostaje testisa...cini mi se.
Vi ste se garant stekovali po podrumima i sklonistima dok sam ja izigravao PVO....
Ne zato sto sam brani SLOBU, vec zato sto su gadjali moju zemlju sa bombama, ja nemam rezervnu domovinu...mada vas za to zabole....zato nam je i ovako...demokratski
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sasafilipovic

Da lepo si to rekao, "izigravao si PVO".
na¾alost i ja sam "izigravao artiljerca" u to vreme.
Na moju ¾alost sam izigravao borca i '92.
Nemoj o testisima molim te. To svaka budala ima, pamet prijatelju, to se danas tra¾i!

Dzigi Boy


MILJAN

Citat: revolution poslato 20 Mart, 2011, 00:05
vama dvojici nedostaje testisa...cini mi se.
Vi ste se garant stekovali po podrumima i sklonistima dok sam ja izigravao PVO....
Ne zato sto sam brani SLOBU, vec zato sto su gadjali moju zemlju sa bombama, ja nemam rezervnu domovinu...mada vas za to zabole....zato nam je i ovako...demokratski
Pamet nije u testisima.
Ja sam slu¾io usranu vojsku 91 godine u spec. jedinicama, pa smo izginuli po Hrvatskoj za ni¹ta, jer su to politièari vratili jednim potpisom. Zato me zabole za ratovanje vi¹e...
Isto i u Bosni..Isto tako su izginuli i na Kosovu pa smo predali.... ... Sitna smo mi riba... A za budale uvek postoji metak... Samo ja nisam taj....


Cave ab homine unius libri