Glavni meni

Odometar i oring

Započeo Damnmoto, 19 Jun, 2024, 09:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Damnmoto

Zdravo manijaci, treba mi oring koji nema po setovima u radnjama porucio sam u hondi ali mi se ne ceka 20 dana
35.2X2.4
levi stap viljuske na africi mi curi na vrhu.
Da nema neko u steku jedan?
I treba mi servis za odometar izvadio sam sat iz table ali ne mogu da skinem cifarnika sa osovinom.
Samo prvi tockic vrti i ne prenosi rotaciju na sledeci.
A kako sam tek izasao iz razrade agregata znaci mi ukupna predjena km(cesto zaboravim da pokrenem app na telefonu...

misa-pei

Precizni mehaničar Siniša, u Ruzveltovoj, kod nadvožnjaka. Prodaje i moto opremu. Ako ništa drugo, može da te posavetuje šta dalje.
Država je najveći neprijatelj naroda

Damnmoto

kratko je odgovorio da to ne radi/samo sajle ..zvucao kao da je u guzvi

na kraju cu morati celu tablu da skinem i stavim neki aftermarket, mada mi se ne dopada sistem sa magneticem kao sa bajsa...sta znam

El Jefe

Zdravković doo Servis i ugradnja tahografa, popravke sajli i km satova, zamena sajli za električne podizače

021 6411 143
064 1301 407

Нови Сад
Друштво за заштиту од животиња

Damnmoto

na zalost zdravkovic ne radi nista sem tahografa vec deset godina

misa-pei

Onda, produži dalje do Tri bika (ispod Bogoslovije i Bele kuće), tamo gde je pre bio Žika sajla. Tu sigurno rade popravke svih mernih uređaja tog tipa (meni su radili instr. tablu od kola).
Država je najveći neprijatelj naroda

Damnmoto

verovao ili ne tabla je dole gde je zika sajla stajala metar dana mislim da nisu ni otvorili...ajmo dalje  [watching]  [cheers]