Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

BANE BROTHERHOOD

pa ovo je DRILL kako postati pravi MOTOMANIJAK ko ovakav DRILL prezivi ....taj sigurno moze da MANIJACHI sa NAMA ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

ЯЭВОЛУТИОН

evo ja vec treci put obavezno gledam.....nesto mislim ...i ja cu da napisam obavezno pogledati.... [yahoo] [yahoo] [yahoo]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Oglas mu je stalno na prvoj poziciji a ni jednom nije napisao aktuelno.. Pa to je samo za pozeleti...


P.S. Opet sam morao da pogledam  ;D

kawa ninja


Sve sanse su da ovaj oglas postane " NAJ pogledaniji "      :D

samo da prijavim ja opet pogledao   :)
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

ЯЭВОЛУТИОН

i ja jos jednom...drugi put danas :)
UFFe jel ne moram vise danas
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Moras bar jos jednom pred spavanje !
Tako je mene mama ucila da procitam pred spavanje da ne zaboravim :)

Pjero

U jebote tek sad sam pogledo.Malo sam zaosto za vama,al cu da se trudim pa da pogledavam.
Samo opusteno i pun gas,ako se drugacije ne naredi.

niikolanixy

Citat: UFF poslato 17 Mart, 2011, 21:25
Moras bar jos jednom pred spavanje !
Tako je mene mama ucila da procitam pred spavanje da ne zaboravim :)
ja æu da stavim laptop ispod jastuka :)

Havarisan

evo ja krecem sada za BG. pa reko da pogledam jos jednom pred put.

Gašpar

Navrati po Pavela  ;)

Eh da, pogledoa sam opet  ;D

ЯЭВОЛУТИОН

evo ja pred spavanje...ne mogu vise smorio sam se gledajuci obavezno
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

ispostovao i pred kuntanje...obecavam da cu i ujutru kad krenem na posao :)

BANE BROTHERHOOD

evo spremam se da legnem ali reko ajde s obzirom da me ono OBAVEZNO POGLEDAJTE nekako privlachi ko tamna strana pa rekoh......bolje da pogledam nego da sanjam nocas neke karakondzule i vestice  !!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]   
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Havarisan

Evo ja se vratio i celim putem sam razmisljao kako cu kada se vratim da se zavalim u fotelju, uzmem lap top u krilo, pored sebe nekoliko cipseva i koka kolu i naravno OBAVEZNO POGLEDAM najposeceniji oglas na forumu!

BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

jbga nikako mi se ne da da odem na spavanje pa rekooooh ajde da pogledam josh jednom da me ne bije maler [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

isterivac

Nisam mogao da zaspim, sve se mislim, nisam pogledao oglas :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Havarisan

Ljudi do ovog momenta moj zivot su bili motori. Mislio sam da ne postoji nista bolje od motora na ovom svetu, kad se odjenom pojavi ovaj oglas i ubedi me da postoje i vece zajebancije od motora!

BANE BROTHERHOOD

ma nece mi san na oci majku mu pa rekoh daj bolje da opet OBAVEZNO POGLEDAM ...mozda je neka kletva ili magija u pitanju pa rekoh da skinem maler pre spavanaja [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gašpar

Kud god da krenem, njemu se vracam ponovoo... Mislim obaveznom oglasu... Ima nesto u tome kad napises OBAVEZNO POGLEDATI, onda ga ljudi obavezno gledaju, sad cu da izmenim moje oglase  ;D