Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Major poslato 31 Maj, 2017, 14:53
Citat: plamen_ks poslato 16 Mart, 2011, 16:14
Prodajem skuter Yamaha Neos 2002godiste, 49kubika. Motor je jacine 2.6Kw (3.5KS).presao: 14 000km. Trajno registrovan (vlasnik). Uvezen iz Svajcarske. Skuter je u super stanju(kao sto se vidi sa slika), na njemu je sve fabricko (boja, motor nikad otvaran, nikad padano sa njega!), gume kao nove, digitalna instrument tabla, redovno odrzavan. Stavljen nov akomulator,plocice,rolnice (potrosni materijal). Motor je teget metalik boje. Ima fabricke blokade na 55km/h. Cena: 900e. Krusevac! mob: 064/ 61-70-593

Nego jel neko zvao coveka da vidi jel aktuelan i dalje
:D

Mukica... ;D ©ta je on prodavao za 900e... :o

Major

Mislim da nije prodao :D :D :D


mali_zmaj

jin-jang

Major


Glava Dole

Citat: Jecko poslato 26 Jun, 2017, 15:37
http://3.bp.blogspot.com/-Tr44mXdLtJ0/Vdw42oxME_I/AAAAAAAA3HQ/OpUKtfYpZRc/s640/q.jpeg

Pronadji razliku :)




PS i da jos 100 puta procitam prvih par strana ne bi bilo dosadno [rofl] Pobegao glavom bez obzira, oglas mu jos aktuelan posle 6god [rofl] Razmisljam sad... da l' ima ludjeg foruma na ovom svetu a i sire [rofl]

Major


Lazic


DebeliZmaj

inace od lika sam kupio svoju prvu kacigu odlichnu
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major


Lazic


UFF

i kako posle kazu za nas?


oni motomanijaci su neozbiljni, mislim kakkav je to forum kad im se ti iskreno javis sa problemom i pitas ih za savet a oni te jos podjebavaju umesto da ti pomognu   [rofl]


pa sto trazis savet od prolazika na ulici ko klosar? da si se pridriuzio na vreme i ucestvovao pomoc a i besplatno resenje bi dobio sigurno
a ovako... pa ovo su motomanijaci a ne crveni krst, tvoja greska je sto si ocekivao da i ovde vaze debilna pravila sa ostalih foruma

DebeliZmaj

Sa kim se mUFF grudva ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


Bojan

Slaninice jeli ti trebalo da smislis 3 meseca ili sporo pises   [clapp] [rofl] [rofl] [rofl]

Slaninar

Citat: Bojan poslato 02 Jul, 2017, 14:34
Slaninice jeli ti trebalo da smislis 3 meseca ili sporo pises   [clapp] [rofl] [rofl] [rofl]

Èemu ¾urba?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hattrick

'oce da ostavite vi ljude da na miru gledaju ?  :D

Glava Dole

Jok, neko moze da zaboravi da pogleda i onda je prop'o... treba apdejtovati stalno :P

milomir22

I ja se izjebah i pogledah!

Reko' sta je sad ovo, mozda najbolja tema ikad... [wtf] [wtf] [wtf]
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

sto vise puta pogledas, postaje sve bolja.