Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ostoja

Ako je zbog bobmbe, neka.....
Samo ti ne prilazi, k'o boga te molim.... [rofl] [rofl] [rofl]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Citat: Ostoja poslato 05 Februar, 2017, 00:55
Ako je zbog bobmbe, neka.....
Samo ti ne prilazi, k'o boga te molim.... [rofl] [rofl] [rofl]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Ba¹ sam mislio d'odem ujutru da obavezno pogledam kako æe da je detoniraju... :D Mo¾da ne¹to poðe naopako... :o ;D

Glava Dole

Lazic pored bombe od 500kg... sreca pa sam ja na bezbednoj udaljenosti, 150km ce valjda biti dovoljno... mada kad je lazic u pitanju ko ce ga znati, da ipak ja bezim na suprotnu stranu zemaljske kugle ;D [rofl]

aæimo

Kad smo kod bombe, hoce li ovi sto iskacu iz frizidera da otvore radove na detoniranju iste?

Ako su tamo, samo Laziceva zelja da se uslisi sa onom atomskom.

Glava Dole

A realno razmisljam koja bi tragedija bila da su je buldozerom nekako detonirali npr... i to na gazeli, centar... koja sreca jbte... kolko puta su tako nepazljivo kidali recimo kablove, vodovodne cevi itd... 500kg jebote, pa to ko fica veliko... grdosija...

Kako se to unistava? (pitam cisto iz radoznalosti)?

Znam kako bi to lazic, kramp i udri dok ne raznese ceo grad [rofl] al pitam inace ozbiljno... da li ce biti nekih snimka sutra? Trebalo bi da se snima, bas bi bio do 00 snimak, kompletna akcija najbolje...

Lazic

Stavi¹ usmereno punjenje, zatrpa¹ je sa dosta zemlje i aktivira¹. Trebalo bi da razjebe kuæi¹te i razbaca eksplozivno punjenje unaokolo i tako onemoguæi da detonira svih 250 kila eksploziva... Ako ja ne budem blizu pa ne¹to poðe naopako... :D Al' nema ¹anse da ustajem sutra u 7, bezbedni su... Postoje i moderne varijante gde se usmereno punjenje postavi na "kanister" sa vodom, pa voda pod pritiskom sjebe kuæi¹te bombe...

aæimo

Ajde Laki, to si prizeljkivao odavno, neces valjda da propustis sansu?

Lazic

Ovaj napredni narod ne zaslu¾uje da mu pomognem...

bigbad86



Lazic

Nema drugi naèin a da se ne aktivira sama... 250kg bi napravilo malo veæi vatromet... :D

Major

Ode bomba.. jos samo av i to je to :D

Lazic


Major

Gledam i dalje ali ovaj se ne da.

Lazic

Al' se zajebao sa malim... :o [rofl]

Gde su sad sendvièari, niko da zucne u komentarima, pizda im materina ljigava... Nigde ¾ivog bota od jutros... :)


Jebiga, nije obavezno pogledao i eto sranja... :D

Hattrick

Ko obavezno ne pogleda, ce ga bije maler  :) A opasno se nagruvao u zadnje vreme  :)



Glava Dole


Major

Citat: Laziæ poslato 14 Februar, 2017, 15:39
Al' se zajebao sa malim... :o [rofl]

Gde su sad sendvièari, niko da zucne u komentarima, pizda im materina ljigava... Nigde ¾ivog bota od jutros... :)


Jebiga, nije obavezno pogledao i eto sranja... :D

Sta sam to propustio? :)

Lazic

Prvo ga je ukopala biv¹a ¾ena malog govnara, a veèeras i Toma grobar... ;D ;D ;D