Glavni meni

Obavezno pogledajte!

Započeo plamen_ks, 16 Mart, 2011, 16:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

evo ja obavezno pogledao pred spavanje
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

da li si SIGURAN da si OBAVEZNO dobro POGLEDAO   :o

SSZGO

ovo je najpogledaniji oglas ikada

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mkt poslato 19 Mart, 2011, 00:12
da li si SIGURAN da si OBAVEZNO dobro POGLEDAO   :o
U pravu si evo ja pred spavanje jos jednom kako bi bio siguran da sam OBAVEZNO POGLEDAO
do sutra
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BANE BROTHERHOOD

jbte bojim se da ako josj jednom OBAVEZNO NE POGLEDAM  desice se strasne stvari tipa cunami , jos veci sukobi u LIBIJI a  i tektonske ploce ce se spojiti i onda ode amerika u  K...C i onda ce da nam poskupi gorivo a  i sve ostalo pa rekoooh ajde bolje da ja josh jednom OBAVEZNO pogledam pre kuntanja inacheee ko zna  da li cu i sutra moci josh jednom OBAVEZNO DA POGLEDAM ako  ne daj BOZE bude SMAK SVETA!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

jerej

evo i  [pop] je OBAVEZNO pogledao...

jager

Meni dosadilo da pogledavam non-stop na ekranu, pa sam od¹tampao oglas u A0 formatu i zakaèio na zid. Sad ga obavezno pogledavaju i ostali ukuæani.

;D ;D

Havarisan

Laku noc!  (obavezno)

jager

A moram jo¹ jednom i na ekranu da pogledam.... ©ta æu, jaèe je od mene....

;D

Branko

 A jel prodat skuter ???

UFF

auuu krenule mi  :'(  od  [rofl]  citajuci ovu temu
sve razmisljam kako bi je na drugim mestima odmah zakljucali ili obrisali a ispadne da i ne bi imali pojma sta su uradili

eto pogledao sam obavezno sad valjda mogu na spavanje

Gašpar

Evo da vam obavezno pozelim laku noc  ;D

Nego mrle, jesi li nasao onu sjajnu nalepnicu koja garantuje da masina nije otvarana?  ;D ;D ;D

pajacbr

Ja sam resio problem, stavio sam oglas na screen saver i sad obavezno redovno gledam.... [rofl]

Gašpar

To kad stampate i stavljate na screen saver se ne racuna, samo otvaranje oglasa stiti od malera  ;D

Nadalina

Eto... Kud ranije ne videh!!!
Da sam jutros, cim sam ustala, ovo videla, ne bih udarila nogom o krevet i imala naprsnuce prsta!!!!  [doh] [doh] [doh]
Dzukela u podznaku

MICA F

ja bih kupio gume da imam za sledecu zimu.

lencuga

detaljno sam pogledao i posle cu o5.
nego samo sam mu ja dao +, mislim da zasluzuje mnogo vise, ipak je privukao ozbiljnu paznju :D
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

vlada_dee


perlx

Jednom pred spavanje, za svaki slucaj.

Abdullah100k

Evo i ja sam morao da pogledam, da utvrdim gradivo pred spavanje.
CAMO IS MY FAVORITE COLOR