Smestaj na Kopaoniku

Započeo pajche, 18 Januar, 2023, 20:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pajche

Kolege manijaci, za sve ljubitelje zime i skijanja i bordanja ili ostalih godisnjih doba i uzivanja u cistom vazduhu, mogu da ponudim smestaj na Kopaoniku. U vikend naselju Treska, divnom i mirnom delu Kopaonika izdajemo potpuno opremljeni novi studio apartman. Cene za sve sa foruma ce biti manijacke, tako da slobodno se javite na PP ili tel: 0641819662 i kazite da ste odavde. Tu sam za sva pitanja oko smestaja, a i sta god vas zanima oko Kopaonika jer smo se tamo preselili i polako postajemo domaci.

El Jefe

Без обзира на мојих убиЧајених 5% морам да подржим колегу који издаје овај студио невероватно повољно у прелепој природи
Друштво за заштиту од животиња

pajche

Hvala kolega, od prvog gosta cete dobiti 30%, sto mu dodje skromnih 200E po noci. nadam se da ce biti ok da se pokrijete bar za picance

milomir22

Trebaće nam smeštaj sigurno, uživamo u skijanju, čeka se prvi pravi sneg i dolazimo, makar na vikend. [dobarpost]
“If you seek authenticity for authenticity’s sake, you are no longer authentic.”

-Jean Paul Sartr

pajche

Napadalo je u poslednjih 2 dana 40cm, a padace jos za vikend, nadam se da je ovo napokon pocetak zime. Od jutros otvorene i Marine vode

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња