Glavni meni

moto gp 2022

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 21 Mart, 2022, 19:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН


Moto Doktor
Moto Manijak
***

Na mre¾i Na mre¾i
Motor:
zlata, kata i zeka ....babe naravno 35+

Poruke: 21873
Kvalitet: +8454 (38%)
Zahvalnice: 724

Pogledaj profil E-mail Privatna poruka (Na mre¾i)
   
Odg: Moto GP 2020
Odgovor #74 - 14 Novembar, 2020, 13:56 Ocena: 0
Odgovori sa citatom
da ne pametujem vise...pre par godina sam rekao da marquez ima ludacku srecu oja ce ga jednog dana napustiti.....i da kad se prvi put slomi imace problem , jer nije navikao.
rizicna voznja ti daje samopouzdanje ali ad te sreca napusti onda se u glavi desavaju druge stvari.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Uzeo je 6 titula motogp pre nego ¹to mu je sreæa okrenula ledja. 1 titula u 125 icama, jedna u moto2. 8 ukupno, na treæem mestu svih vremena iza Agostinoja i Doktora. Ako se oporavi mo¾da bude neka titula jo¹, ako ne pamtiæemo njegovu divlju vo¾nju na ivici razuma. Kako god da bude bilo je lepo gledati kako vozi. Ima sad dosta novih nada, smena generacija je skoro gotova, Doviciozo i Alex Espargaro su jo¹ tu, svi ostali su klinci. Za zanimanjem pratim Acostu, Raula Fernandesa i Be¹tiju 🙂
Nego desi matori, zovi da ti dodajem kljuèeve kad krene¹ da radi¹ onu CBX. Volontiram dobrovoljno i besplatno 😉

ЯЭВОЛУТИОН

u karijeri ce mu ostati hajlajts kad je njegovom nasilnickom voznjom doktor ostao bez desete titule....za zelenim stolom....umesto legende gp-a ostade fukara....spansko govno...hobbit jr....ili kako god.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Ja re¹io proletos da se ponovim novom jaknom i pantalonama za motor, stari beringov komplet sam kupio polovan od drugara leta gospodnjeg 2013. godine i odradio je svoje odavno. Oti¹ao u par radnji i nema za rajka kapa. Ili usko i dugaèko, ili kratko a ¹iroko. Elem, zateknem se u Bgu jedne subote i skoknem do Barela. Tamo nadjem neku all season ja¹u i lone, najjeftinije naravno, velièina odgovara. Onako, lepo na oko, neke postave, lufteri, èuda-muda. Marka 70 stepeni, ¹panska marka, a pravi se u Kini ili nekoj "¾utoj" zemlji. Ja pitam a ¹to 70 stepeni, nisu znali odgovor, kao pa eto.

Dodjem kuæi, poskidam etikete, kad na etiketi odgovor za¹to 70 stepeni.



Elem, èovek koji je u istoriji motociklizma dokazano prkosio fizici i najvi¹e oborio motor, a da je zabele¾eno, ne mo¾e biti nebitan. Sad da li ga narod voli ili ne, to je veæ drugi par opanaka. I meni je deda dra¾i, ali jbg i MM ima mesto u istoriji motoGP-a itekako.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

zVuk

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 April, 2022, 22:07
u karijeri ce mu ostati hajlajts kad je njegovom nasilnickom voznjom doktor ostao bez desete titule....za zelenim stolom....umesto legende gp-a ostade fukara....spansko govno...hobbit jr....ili kako god.

kmeeee....,kmeeeee...smrc....kmeeee...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 April, 2022, 22:07u karijeri ce mu ostati hajlajts kad je njegovom nasilnickom voznjom doktor ostao bez desete titule....za zelenim stolom....umesto legende gp-a ostade fukara....spansko govno...hobbit jr....ili kako god.
To ¹to je Doktor poku¹ao "politièkim master mind" izjavama o analizi trke u Australiji i napadom, verbalnim dodu¹e, da "doka¾e" kako ga je MM ometao u trci u Australiji i pomogao Lorencu tako ¹to ga je pobedio i zakinuo ga za 5 poena, to nema veze? A Janonea koji ga obi¹o u zadnjoj krivini i skinuo mu 3 poena pa je zavr¹io 4ti nije ni opsovao? Pokazao mu MM kako izgleda ometanje. Rosi je sam kriv za to ¹to se desilo, ¹ta je prizivao to je i dobio. Imam snimljenu celu 2015, mo¾emo da je odgledamo, celu sezonu kad god hoæe¹ i da izanaliziramo, nije snimak sa SK 😉🙂

El Jefe

Потресна расправа
Друштво за заштиту од животиња

rboban

Morali su da ukradu dva stepena...... (dodaju)
Ride It Like You Stole It

Gašpar

Citat: stilgar poslato 15 April, 2022, 09:13
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 April, 2022, 22:07
u karijeri ce mu ostati hajlajts kad je njegovom nasilnickom voznjom doktor ostao bez desete titule....za zelenim stolom....umesto legende gp-a ostade fukara....spansko govno...hobbit jr....ili kako god.
To ¹to je Doktor poku¹ao "politièkim master mind" izjavama o analizi trke u Australiji i napadom, verbalnim dodu¹e, da "doka¾e" kako ga je MM ometao u trci u Australiji i pomogao Lorencu tako ¹to ga je pobedio i zakinuo ga za 5 poena, to nema veze? A Janonea koji ga obi¹o u zadnjoj krivini i skinuo mu 3 poena pa je zavr¹io 4ti nije ni opsovao? Pokazao mu MM kako izgleda ometanje. Rosi je sam kriv za to ¹to se desilo, ¹ta je prizivao to je i dobio. Imam snimljenu celu 2015, mo¾emo da je odgledamo, celu sezonu kad god hoæe¹ i da izanaliziramo, nije snimak sa SK 😉🙂

Strava opravdanje za nesportsko pona¹anje i poku¹aj ubistva drugog takmièara na stazi!

zVuk

kmeeeeeeee......kmeeeeeeeeeeeeeee......doktor je bezgresan.....kmeeeeeeeee.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

stilgar

Citat: Ga¹par poslato 18 April, 2022, 11:42
Citat: stilgar poslato 15 April, 2022, 09:13
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 April, 2022, 22:07
u karijeri ce mu ostati hajlajts kad je njegovom nasilnickom voznjom doktor ostao bez desete titule....za zelenim stolom....umesto legende gp-a ostade fukara....spansko govno...hobbit jr....ili kako god.
To ¹to je Doktor poku¹ao "politièkim master mind" izjavama o analizi trke u Australiji i napadom, verbalnim dodu¹e, da "doka¾e" kako ga je MM ometao u trci u Australiji i pomogao Lorencu tako ¹to ga je pobedio i zakinuo ga za 5 poena, to nema veze? A Janonea koji ga obi¹o u zadnjoj krivini i skinuo mu 3 poena pa je zavr¹io 4ti nije ni opsovao? Pokazao mu MM kako izgleda ometanje. Rosi je sam kriv za to ¹to se desilo, ¹ta je prizivao to je i dobio. Imam snimljenu celu 2015, mo¾emo da je odgledamo, celu sezonu kad god hoæe¹ i da izanaliziramo, nije snimak sa SK 😉🙂

Strava opravdanje za nesportsko pona¹anje i poku¹aj ubistva drugog takmièara na stazi!
Ga¹o nisam ja rekao da je Markez trebao onoliko da obilazi i nasræe na Rosija, nego da Rosi nije trebao verbalno da nasræe i nabedjuje Markeza za ne¹to ¹to nije istina i provocira mladu nadu motogp-ja i dorne. Ko ¹to rekoh ¹ta je tra¾io to je i dobio.

Gašpar

Mlada nada osta nada i ni¹ta vi¹e....

zVuk

Citat: Ga¹par poslato 19 April, 2022, 16:46
Mlada nada osta nada i ni¹ta vi¹e....

kao i necija 10-a titula...


jebo vas bre rosi i markez i prica stara 7 godina...

...trenutno u gp-u imamo najkonkurentniju generaciju vozaca....kvartararo, bestija, banjaja, didja, binderi, zevzeki, marini, oliveira, mir.....

a imamo i ov malo starije...espargaroi, miler, zarko....


imate li neko misljenje o njima ili nekom od njih..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

milomir22

Mene ne bi èudilo ni da Rins uzme titulu ove godine. Konstantan je, a to je bitno kada je ovoliko ¹arenolika situacija...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

zVuk

samo da nastavi da ne pada moze do titule, mada ne bas opusteno, bestija grize, ne jebe nikog, ima motor sa kojim ume da bude brz i na krivudavim i na kreni stani stazama...kvartararo vozi odlicno, steta sto nema bolji motor......do jaja je sto je i aprilia napravla konkurentan motor koji ce svima da se umesa u bodovnu racunicu...

...meni deluje da ovo moze biti bas luda sezona...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

®or¾ GTI

Jel ima neko link za live stream, i da moze preko moba, na kruzeru sam.

ЯЭВОЛУТИОН

gledaj babe na kruzeru a mi cemo da gledamo moto trke....i pravimo rosttilj i pijemo p[ivo...kvas...ladan..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

 [rofl] nemoj da guzis coveka dok zaradjuje za zivot jbt