Ćao, Anonimni posetioče
Moto Manijaci  |  Moto sport  |  MotoGP (Urednici: Gašpar, Hohštapler)  |  Tema: moto gp 2022
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: moto gp 2022  (Pročitano 1248 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
zlata, kata i zeka ....babe naravno 35+
Kvalitet: +8461 (38%)
Zahvalnice: 724

21 Mart, 2022, 19:14 Ocena: +2
Ignoriši

Moto Doktor
Moto Manijak

Na mreži Na mreži
 Motor:

Kvalitet: +8454 (38%)

Pogledaj profil E-mail Privatna poruka (Na mreži)

Odg: Moto GP 2020
Odgovor #74 - 14 Novembar, 2020, 13:56 Ocena: 0
Odgovori sa citatom
da ne pametujem vise...pre par godina sam rekao da marquez ima ludacku srecu oja ce ga jednog dana napustiti.....i da kad se prvi put slomi imace problem , jer nije navikao.
rizicna voznja ti daje samopouzdanje ali ad te sreca napusti onda se u glavi desavaju druge stvari.....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11
stilgar
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Piaggio X7 300ie EVO
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +968 (21%)
Zahvalnice: 68

Odgovor #1 - 24 Mart, 2022, 12:45 Ocena: +1
Ignoriši

Uzeo je 6 titula motogp pre nego što mu je sreća okrenula ledja. 1 titula u 125 icama, jedna u moto2. 8 ukupno, na trećem mestu svih vremena iza Agostinoja i Doktora. Ako se oporavi možda bude neka titula još, ako ne pamtićemo njegovu divlju vožnju na ivici razuma. Kako god da bude bilo je lepo gledati kako vozi. Ima sad dosta novih nada, smena generacija je skoro gotova, Doviciozo i Alex Espargaro su još tu, svi ostali su klinci. Za zanimanjem pratim Acostu, Raula Fernandesa i Beštiju 🙂
Nego desi matori, zovi da ti dodajem ključeve kad kreneš da radiš onu CBX. Volontiram dobrovoljno i besplatno 😉
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #2 - 04 April, 2022, 21:07 Ocena: +2
Ignoriši

u karijeri ce mu ostati hajlajts kad je njegovom nasilnickom voznjom doktor ostao bez desete titule....za zelenim stolom....umesto legende gp-a ostade fukara....spansko govno...hobbit jr....ili kako god.

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11
milomir22
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
uljara 600
Mile voli disko...

Kvalitet: +635 (35%)
Zahvalnice: 28

Odgovor #3 - 05 April, 2022, 00:15 Ocena: 0
Ignoriši

Ja rešio proletos da se ponovim novom jaknom i pantalonama za motor, stari beringov komplet sam kupio polovan od drugara leta gospodnjeg 2013. godine i odradio je svoje odavno. Otišao u par radnji i nema za rajka kapa. Ili usko i dugačko, ili kratko a široko. Elem, zateknem se u Bgu jedne subote i skoknem do Barela. Tamo nadjem neku all season jašu i lone, najjeftinije naravno, veličina odgovara. Onako, lepo na oko, neke postave, lufteri, čuda-muda. Marka 70 stepeni, španska marka, a pravi se u Kini ili nekoj "žutoj" zemlji. Ja pitam a što 70 stepeni, nisu znali odgovor, kao pa eto.

Dodjem kući, poskidam etikete, kad na etiketi odgovor zašto 70 stepeni.

Elem, čovek koji je u istoriji motociklizma dokazano prkosio fizici i najviše oborio motor, a da je zabeleženo, ne može biti nebitan. Sad da li ga narod voli ili ne, to je već drugi par opanaka. I meni je deda draži, ali jbg i MM ima mesto u istoriji motoGP-a itekako.

“If you seek authenticity for authenticity’s sake, you are no longer authentic.”

-Jean Paul Sartr
zVuk
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
jebes motor koji ne moze na zadnji....
Kvalitet: +1595 (35%)
Zahvalnice: 71

Odgovor #4 - 05 April, 2022, 08:55 Ocena: 0
Ignoriši

u karijeri ce mu ostati hajlajts kad je njegovom nasilnickom voznjom doktor ostao bez desete titule....za zelenim stolom....umesto legende gp-a ostade fukara....spansko govno...hobbit jr....ili kako god.

kmeeee....,kmeeeee...smrc....kmeeee...

Ko se ljuti, uleti mu kruti
stilgar
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Piaggio X7 300ie EVO

Odgovor #5 - 15 April, 2022, 08:13 Ocena: +1
Ignoriši

To što je Doktor pokušao "političkim master mind" izjavama o analizi trke u Australiji i napadom, verbalnim doduše, da "dokaže" kako ga je MM ometao u trci u Australiji i pomogao Lorencu tako što ga je pobedio i zakinuo ga za 5 poena, to nema veze? A Janonea koji ga obišo u zadnjoj krivini i skinuo mu 3 poena pa je završio 4ti nije ni opsovao? Pokazao mu MM kako izgleda ometanje. Rosi je sam kriv za to što se desilo, šta je prizivao to je i dobio. Imam snimljenu celu 2015, možemo da je odgledamo, celu sezonu kad god hoćeš i da izanaliziramo, nije snimak sa SK 😉🙂
El Jefe
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Унтер фире ојген
Kvalitet: +3286 (48%)
Zahvalnice: 94

Odgovor #6 - 15 April, 2022, 08:30 Ocena: +1
Ignoriši

Потресна расправа

Друштво за заштиту од животиња
rboban
Opaka faca
Moto Doktor
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
K5Tan600A
Kvalitet: +854 (25%)
Zahvalnice: 94

Odgovor #7 - 18 April, 2022, 08:52 Ocena: 0
Ignoriši

Morali su da ukradu dva stepena...... (dodaju)

Ride It Like You Stole It
Gašpar
Mod
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Jedan je Japan

Kvalitet: +3815 (24%)
Zahvalnice: 373

Odgovor #8 - 18 April, 2022, 10:42 Ocena: 0

To što je Doktor pokušao "političkim master mind" izjavama o analizi trke u Australiji i napadom, verbalnim doduše, da "dokaže" kako ga je MM ometao u trci u Australiji i pomogao Lorencu tako što ga je pobedio i zakinuo ga za 5 poena, to nema veze? A Janonea koji ga obišo u zadnjoj krivini i skinuo mu 3 poena pa je završio 4ti nije ni opsovao? Pokazao mu MM kako izgleda ometanje. Rosi je sam kriv za to što se desilo, šta je prizivao to je i dobio. Imam snimljenu celu 2015, možemo da je odgledamo, celu sezonu kad god hoćeš i da izanaliziramo, nije snimak sa SK 😉🙂

Strava opravdanje za nesportsko ponašanje i pokušaj ubistva drugog takmičara na stazi!

zVuk
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #9 - 18 April, 2022, 13:53 Ocena: 0
Ignoriši

kmeeeeeeee......kmeeeeeeeeeeeeeee......doktor je bezgresan.....kmeeeeeeeee.....

stilgar
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Piaggio X7 300ie EVO

Odgovor #10 - 19 April, 2022, 11:56 Ocena: 0
Ignoriši

Strava opravdanje za nesportsko ponašanje i pokušaj ubistva drugog takmičara na stazi!
Gašo nisam ja rekao da je Markez trebao onoliko da obilazi i nasrće na Rosija, nego da Rosi nije trebao verbalno da nasrće i nabedjuje Markeza za nešto što nije istina i provocira mladu nadu motogp-ja i dorne. Ko što rekoh šta je tražio to je i dobio.
Gašpar
Mod
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Jedan je Japan

Kvalitet: +3815 (24%)
Zahvalnice: 373

Odgovor #11 - 19 April, 2022, 15:46 Ocena: 0

Mlada nada osta nada i ništa više....

zVuk
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #12 - 19 April, 2022, 16:42 Ocena: 0
Ignoriši

Mlada nada osta nada i ništa više....

kao i necija 10-a titula...

jebo vas bre rosi i markez i prica stara 7 godina...

...trenutno u gp-u imamo najkonkurentniju generaciju vozaca....kvartararo, bestija, banjaja, didja, binderi, zevzeki, marini, oliveira, mir.....

a imamo i ov malo starije...espargaroi, miler, zarko....

imate li neko misljenje o njima ili nekom od njih..??

milomir22
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
uljara 600
Mile voli disko...

Kvalitet: +635 (35%)
Zahvalnice: 28

Odgovor #13 - 19 April, 2022, 21:48 Ocena: 0
Ignoriši

Mene ne bi čudilo ni da Rins uzme titulu ove godine. Konstantan je, a to je bitno kada je ovoliko šarenolika situacija...

“If you seek authenticity for authenticity’s sake, you are no longer authentic.”

-Jean Paul Sartr
zVuk
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #14 - 19 April, 2022, 22:57 Ocena: +1
Ignoriši

samo da nastavi da ne pada moze do titule, mada ne bas opusteno, bestija grize, ne jebe nikog, ima motor sa kojim ume da bude brz i na krivudavim i na kreni stani stazama...kvartararo vozi odlicno, steta sto nema bolji motor......do jaja je sto je i aprilia napravla konkurentan motor koji ce svima da se umesa u bodovnu racunicu...

...meni deluje da ovo moze biti bas luda sezona...

Žorž GTI
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Zx10r
Kvalitet: +192 (17%)
Zahvalnice: 32

Odgovor #15 - 24 April, 2022, 09:29 Ocena: 0
Ignoriši

Jel ima neko link za live stream, i da moze preko moba, na kruzeru sam.
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #16 - 03 Maj, 2022, 23:16 Ocena: 0
Ignoriši

gledaj babe na kruzeru a mi cemo da gledamo moto trke....i pravimo rosttilj i pijemo p[ivo...kvas...ladan..

UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CRF250L '13
Honda CB1000RA '09

Kvalitet: +12244 (27%)
Zahvalnice: 1025

Odgovor #17 - 04 Maj, 2022, 00:22 Ocena: 0

rofl nemoj da guzis coveka dok zaradjuje za zivot jbt
Stranice: [1]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Moto sport  |  MotoGP (Urednici: Gašpar, Hohštapler)  |  Tema: moto gp 2022