Glavni meni

Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

Započeo Darko, 23 Februar, 2022, 18:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Волим све што воле млади
Друштво за заштиту од животиња

Darko

Citat: sasa ns 1 poslato 15 Mart, 2022, 01:07
mene malo brinu gume na ovom motoru koji jeste jak i treba dobro da dr¾e ali mislim da je ovo pilot sport,neznam koji verovatno kec jer je jeftin a nevidim drugi razlog osim cene da se èisto sportske gume stave na ovakav motor osim da su ba¹ jeftine.Viðao sam na zzr 1400 pilot sport i to posle 3-4 hiljade izgleda kao da se ne¹to desilo gumi a nezna se ¹ta.Èudna potro¹enost,nit po sredini nit sa sstrane ,prevelika za¹iljenost gde ne treba a vo¾nja daleko od agresivne.

gume su pilot power 2 ct ... guma je stavljena u avgustu prosle godine i od tada je presla oko 4000 km , izgleda kao da je stavljena juce , a nemam jos nikakav feed back neke nesigurnosti....
zasto je stavljena ova guma  , nisam pitao vlasnika bivseg

Glava Dole

Citat: sasa ns 1 poslato 15 Mart, 2022, 01:07
mene malo brinu gume na ovom motoru koji jeste jak i treba dobro da dr¾e ali mislim da je ovo pilot sport,neznam koji verovatno kec jer je jeftin a nevidim drugi razlog osim cene da se èisto sportske gume stave na ovakav motor osim da su ba¹ jeftine.Viðao sam na zzr 1400 pilot sport i to posle 3-4 hiljade izgleda kao da se ne¹to desilo gumi a nezna se ¹ta.Èudna potro¹enost,nit po sredini nit sa sstrane ,prevelika za¹iljenost gde ne treba a vo¾nja daleko od agresivne.

vozis jednostavno onu koju imas dok osecas da ti drzi... npr meni je pocela miselinka sport da propada, video sam i pukotine u sarama... inace je drzala kad se zagreje ko blesava, ma u zvaku se pretvarala...osetis da ne drzi vise, uzmes drugu novu/polovnu i cao zdavo :) Mada s ovom potpuno novom sam imao losije perfomanse dok se ne ugreje  nego sa polovnim krsinama, pipkao sam je i duplo se brze "usijavala" nego zadnja, znaci jebe kevu kad se R stisne kako dolikuje al kad hoces "do pijace" ispusis kurcinu ako ne vozis ko baba(strecnuo se sto puta :D )

Darko

mala digresija ... gume su , po googlu , turing a ne sportske... guma je dvokomponentna , i gazeci sloj je pojacan... bar tako kaze proizvodjac...

Darko

Update za gume ... odvozio ove godine Alpe i Karpate , zadnja guma presla mozda oko 6000km , i to joj je...
Za moj bajk jednostavno neka guma koja ima nacrtano slonce na boku , nema druge