Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 2 [3]
Štampaj
Autor Tema: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god  (Pročitano 2245 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
El Jefe
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Унтер фире ојген
Kvalitet: +3286 (48%)
Zahvalnice: 94

Odgovor #40 - 15 Mart, 2022, 10:45 Ocena: 0
Ignoriši

Волим све што воле млади

Друштво за заштиту од животиња
Darko
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CBR 600 RR , 2010 ABS , Honda VFR 1200 , Kawasaki GTR 1400
 Facebook: Poseti
"na svakoj hondi koju kupim rikne regler" - by MKT

Kvalitet: +1905 (23%)
Zahvalnice: 255

Odgovor #41 - 15 Mart, 2022, 19:23 Ocena: 0
Ignoriši

mene malo brinu gume na ovom motoru koji jeste jak i treba dobro da drže ali mislim da je ovo pilot sport,neznam koji verovatno kec jer je jeftin a nevidim drugi razlog osim cene da se čisto sportske gume stave na ovakav motor osim da su baš jeftine.Viđao sam na zzr 1400 pilot sport i to posle 3-4 hiljade izgleda kao da se nešto desilo gumi a nezna se šta.Čudna potrošenost,nit po sredini nit sa sstrane ,prevelika zašiljenost gde ne treba a vožnja daleko od agresivne.

gume su pilot power 2 ct ... guma je stavljena u avgustu prosle godine i od tada je presla oko 4000 km , izgleda kao da je stavljena juce , a nemam jos nikakav feed back neke nesigurnosti....
zasto je stavljena ova guma  , nisam pitao vlasnika bivseg

Glava Dole
Tesla junior
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha FZR 600; Keeway speed 125
Kvalitet: +1584 (21%)
Zahvalnice: 106

Odgovor #42 - 26 Mart, 2022, 01:57 Ocena: 0
Ignoriši

mene malo brinu gume na ovom motoru koji jeste jak i treba dobro da drže ali mislim da je ovo pilot sport,neznam koji verovatno kec jer je jeftin a nevidim drugi razlog osim cene da se čisto sportske gume stave na ovakav motor osim da su baš jeftine.Viđao sam na zzr 1400 pilot sport i to posle 3-4 hiljade izgleda kao da se nešto desilo gumi a nezna se šta.Čudna potrošenost,nit po sredini nit sa sstrane ,prevelika zašiljenost gde ne treba a vožnja daleko od agresivne.

vozis jednostavno onu koju imas dok osecas da ti drzi... npr meni je pocela miselinka sport da propada, video sam i pukotine u sarama... inace je drzala kad se zagreje ko blesava, ma u zvaku se pretvarala...osetis da ne drzi vise, uzmes drugu novu/polovnu i cao zdavo Smiley Mada s ovom potpuno novom sam imao losije perfomanse dok se ne ugreje  nego sa polovnim krsinama, pipkao sam je i duplo se brze "usijavala" nego zadnja, znaci jebe kevu kad se R stisne kako dolikuje al kad hoces "do pijace" ispusis kurcinu ako ne vozis ko baba(strecnuo se sto puta Cheesy )
Darko
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #43 - 17 April, 2022, 18:36 Ocena: 0
Ignoriši

mala digresija ... gume su , po googlu , turing a ne sportske... guma je dvokomponentna , i gazeci sloj je pojacan... bar tako kaze proizvodjac...

Darko
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #44 - 16 Jun, 2022, 21:39 Ocena: +10
Ignoriši

Grosklokner , Logarska dolina , Mangart , Dolina reke Soče ..... stigosmo svuda

mareskin
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha XJ600s Diversion
Kažu malo blesav...

Kvalitet: +2728 (24%)
Zahvalnice: 63

Odgovor #45 - 17 Jun, 2022, 12:07 Ocena: 0
Ignoriši

Grosklokner , Logarska dolina , Mangart , Dolina reke Soče ..... stigosmo svuda
...

Lepo, lepo  clapp palac gore

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg`o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu
dr32
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
CBR 600 FA yahoo
Kvalitet: +124 (9%)
Zahvalnice: 15

Odgovor #46 - 19 Jun, 2022, 12:23 Ocena: 0
Ignoriši

Ovo je prelepo. Da nisi probao i uporedio ono sivo cokoćalo GS sa svojim motorom? Te krivine su pravo okruženje da se motori istestiraju i uporede.

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy
Darko
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #47 - 19 Jun, 2022, 17:27 Ocena: 0
Ignoriši

pa vozio sam taj GS , to je GS od mog ortaka...sta znam , dobar je gs motor , ima taj neki telelever sistem vesanja koji je bas top za obaranje...udoban , i motor sa velikom autonomijom ...lose stvari ( moje licno misljenje ) , boxer motor , iako je prekvalitetan agregat , vibracije mu ne oprastam ...
a kawa ? paaa sta znam , ja sam uvek bio R momak, pa i moji putni motori kao sto znas, moraju imati sportsku notu , i prosli vfr i ovaj gtr su sportski turinzi i bez kofera su prave sportske zverke... kardan npr sve firme mogu da uce od kawasakija kako se pravi , za kardan je kawa i tata i mama i direktor skole ! nema lupkanja nema trzanja nema nicega ... eto

PS - anegdota sa Alpa ... na jedoj serpentini stanemo da se slikamo , i bas taj GS se prevrne i padne na moj motor ..on sa zenom , prevagne ga gs i da se zadrze na gtr , padnu svi... ja sa zenom vec sisao i bio na par metara. eno ako zumiras sliku ima na mom retrovizoru uspomena sa alpa.... inace da sam skinuo ove preruzne slajdere sada bih plakao nad plastikama i farom verovatno Smiley

dr32
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
CBR 600 FA yahoo
Kvalitet: +124 (9%)
Zahvalnice: 15

Odgovor #48 - 22 Jun, 2022, 22:54 Ocena: 0
Ignoriši

To je to, GS nema zamerke, ali ima nešto što pomalo odbija. Slažem se sa tvojim ocenama GSa, kontrola brutalna, pregledan je ko SUV nad običnim autom, ali menjač i te vibracije su nekako ne ide uz ljude koji vole japance jbg. Moram da kažem da sam zato što nisam znao da je drugov GS bio za englesko tržištem ga vozio i do 60% jače od mog motora, tek kada sam video MPH pitao sam se kako mi je to pošlo za rukom (ili ti blokada u glavi je čudo, a motor je brutalno povozan, tek kad sam gledao snimke sa kacige sam video kako je to stvano bilo  panic).
Ovo na retrovizoru je samo jedna uspomena, dobro je da je bilo slajdera, mada sam mislio da za motor poput tvog to mora da bude fabrički postavljeno, da prati liniju motora. Ako si prošao bez tragova na koferima i auspuhu, puna šaka brade, sreća do neba isl.
Da neko ne zna, da je vozio ili upoređivao Z1000SX, ima ga u komšiluku, mnogo me željka?

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy
Darko
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #49 - 02 Jul, 2022, 16:41 Ocena: 0
Ignoriši

pa isto ja namigujem
bas pre nego sto sam kupio gtr , pre njega sam bio cini mi se u dobanovcima da gledam jedan z1000sx, crni , sa navigacijom i nekim bocnim torbama i auspusima po 2 sa svake strane ( mozda se secas sa oglasa )... sta znam , klasicna zujka za po gradu ... neverovatno ali nije povozniji od gtr (koliko god neverovtno zvucalo) , ali je lep ... onaj vizir je najruzniji detalj na motoru , pogotovo kad je u polozaju na gore skroz...
inace , upravo zbog z1000sx je moj gtr na oglasu , plan mi je da kupim novi sx1000 i da stavim tacku na motore na neko vreme ... ovaj novi je prelep , u onoj crven crnoj kolor semi ... 20a slika na polovnim automobilima (ne smej se sto znam sliku , gledam ka malo malo )

Stranice: 1 2 [3]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Garaža  |  Moj dnevnik  |  Tema: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god