Glavni meni

I tako, bio jednom jedan zmaj. Debeli zmaj

Započeo Glava Dole, 11 Februar, 2022, 21:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

Citat: castor poslato 22 Februar, 2022, 13:36
Realno, najebali su Despiæka, Revolucija i Viper. Ostali su se provukli.
A æizaL je oti¹ao iz drugih razloga.
Evo sad se toliko zabrinuo, da neæu moæi da spavam 🤣


Sent from my iPhone using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

milomir22

Stekao sam utisak da je znao da oseti kada se neko na ne¹to primi i da ga tada tovari do iznemoglosti. Ja sam ga jako brzo provalio, ali postoji brdo onih koji nisu i koji su zaista mislili da je neki djavo iza nika debeli zmaj.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Slaninar

Jedna stvar je prièa o javnim liènostima (mada i to ima svojih granica dobrog ukusa, barem po meni).
Drugo je prièa o ne-javnim likovima koji (vi¹e) nisu u poziciji da se brane.

Kad prièa¹ ru¾no o pokojniku - em ne mo¾e da ti odgovori, em to dodatno povreðuje one kojima je bio blizak i drag. A ta kritika sigurno neæe rezultovati time da se pokojnik zamisli i popravi - jer je game over.

Mislim da je zato neki obièaj da se o pokojniku ne prièa ru¾no, veæ samo ono lepo.

Meni je Zmaj, takav kakav je bio, sa svim svojim problemima, poku¹avao nabaciti neke poslove, da pomognem drugima (i zaradim) - bez da ima nekog liènog interesa sem ¹to hoæe da pomogne ljudima.
Kontam da je to OK sad da ka¾em. Za ovo na forumu: postovi su javni, pa neka ih svako tumaèi za sebe.

Drugim reèima: svi vi imate mana (samo sam ja savr¹en  :)  ).
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

ja mislim da bi on voleo da ga bamujemo....poceli ste da pricate pozitivno o njemu a on to nije vole i ne voli..on voli da ga ne vole....svako ima svoju boles.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

i svaki ban (visegodisnji) je ispostovao bez fake naloga kao neki drugi banovani

PECA BMW

Citat: UFF poslato 23 Februar, 2022, 00:46
i svaki ban (visegodisnji) je ispostovao bez fake naloga kao neki drugi banovani

samo iz razloga jer nije mogao da zivi bez nas :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

E jbg. nema me par dana na forumu ,ulogujem se i sta?
Pocivaj u miru DZ.
Susta suprotnost od mene,u svakom pogledu,cak i po nicku.
Malo me nervirao svojim cinizmom,a zapravo je bio natprosjecno inteligentan,i to sam mu par puta i napisao na forumu. Uvjek bez dlake na jeziku i direktan.
Iza sve te maske  se sakrivao i dobar covjek..,kako Uff i Slaninar vele,pomagao je koliko je mogao. Al da se ne zna!! Naravno nisam ni ja znao.
I bez obzira na sve zao mi je sto ga nisam uspio upoznati licno.
jin-jang

serbduck

Debeli je bio iskren i insistirao je na istini (posebno tudjoj), a istina ne prija nikome ko je krije. Ako je kriv - zbog toga je kriv.
Uff je u pravu - ako mu niste intelektualno dorasli - nemojte ulaziti u rasprave sa njim.
Istina je i da je bio tezak covek, ali jako dobar i na zalost, vrlo nesrecan.

P.S. Poseban problem je tumacenje napisanog. Tu se mnogo ljudi saplete i pogresno reaguje.
Sve ovo naravno nema nikakvog ozbiljnog znacaja u zivotu.

Neki cemo ga pamtiti kao dobrog i tu nista ne mozemo.
Neki cete ga pamtiti kao loseg i nista tu ne mozete i nista mu ne mozete.

Njemu je bilo svejedno sta ce ko o njemu reci ili napisati dok je bio ziv...zamislite koliko ga tek sad zabole...
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

MIGE

Neka mu je laka crna zemlja.Saucesce porodici i prijateljima

djolefer

:D

Bojan

Moje najiskrenije saucesce porodici i prijateljima.