Glavni meni

I tako, bio jednom jedan zmaj. Debeli zmaj

Započeo Glava Dole, 11 Februar, 2022, 21:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Èuh. ®ao mi. Ljudina, u svakom smislu.
Sad mo¾e¹ i trajk da tera¹, nebeskim d¾adama.

Sauèe¹æe porodici i prijateljima.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

VR 46

Почивај у миру добри човече.
Саучешће породици и пријатељима.
Twist of wrist!

Lazic

Ka¾e kolega u 13:30 i ako na umrlici pi¹e 14h... Verovatno ga tada spu¹taju u onu rupu u kapeli za kremacije... :(





Flojd

Kad nisi ba¹ èesto na forumu, kao ¹to je sluèaj sa mnom, onda kasno sazna¹ ovakve tu¾ne vesti. Zmaj je bio pojava za sebe, u tome æemo se svi slo¾iti - i veæina nas koje je na svoj naèin 'pecnuo' i ona apsolutna manjina koje nije to do¾ivela. Upoznao sam ga odavno, jo¹ dok smo se ponekad okupljali u krèmi kod Turbopeðe na vr' Bulevara. Dobroæudni inteligentni drkad¾ijo ali pre svega ljudino, poèivaj nam u miru i zaðevaj pomalo i odozgo, neæemo ti zameriti...

banevuk


Jovan D

Otkud sada toliko hvalospeva o doticnom, ja koliko se secam lik je uglavnom sve hejtovao, baljezgao po forumu, pisao gluposti i uglavnom iritirao... Dva korisnika sam blokirao od kada sam na forumu on je jedan od te dvojice...

viper

Citat: Jovan D poslato 21 Februar, 2022, 16:18
Otkud sada toliko hvalospeva o doticnom, ja koliko se secam lik je uglavnom sve hejtovao, baljezgao po forumu, pisao gluposti i uglavnom iritirao... Dva korisnika sam blokirao od kada sam na forumu on je jedan od te dvojice...
Takoðe, bio je poznat po bajlezganju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mareskin

Citat: Jovan D poslato 21 Februar, 2022, 16:18
Otkud sada toliko hvalospeva o doticnom, ja koliko se secam lik je uglavnom sve hejtovao, baljezgao po forumu, pisao gluposti i uglavnom iritirao... Dva korisnika sam blokirao od kada sam na forumu on je jedan od te dvojice...

Kao ¹to vidi¹ nekima nije bio tako lo¹.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

despic

Pa dobro, nije covek nista pogresno rekao nema potrebe za minusima i daljim hejtom. Neko je voleo da se svadja sa njim , neko nije mogao da ga svari i to je to.
Pa cak bi i on sam napisao nesto tipa "sto je ovako losa rezolucija na umrlici"   :D
klasican divljak

viper

Nisam se svadao sa njim, jednostavno sam ga blokirao, laka mu zemlja.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

sve najbolje o pokojniku, culi nekad?
ali ljudi ovde navode najbolje realno a ne fake jer su ga za razliku od ostalih poznavali za zivota
ko ga nije razumeo taj je imao ogranicen IQ i to je cinjenica
tako da mi nije bas jasno da li zaliti preminulog ili ogranicene pretekle

viper

Ovo sto si sad napisao dovoljno govori o tebi tvom IQ....
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

dzimika

Ja sam se davno jos "zakacio" sa njim zbog totalne gluposti ovde na forumu, jer nisam skapirao da mu je dosadno i da podbada i da mu je to zanimacija, nakon toga nikad nisam imao problem
Brdo ljudi nema pojma kakav je bio privatno i koliko osoba na forumu i uzivo nemaju veze jedna sa drugom, kao dr Dzekil i Hajd, tezak, picajzla za sitnice ali koliko je spreman da pomogne ljudima to mnogi nisu ni svesni osim onih kojima je pomogao, ali o tome nisu smeli da pricaju 😁 da mu ne naruse reputaciju dzangrizavog trola

Nedostajace ...

Zanimljivo je sto o njemu sude ljudi koji ga ne znaju licno a protiv kojih nikada nista licno nije imao protiv samo je koristio njihovu glupost protiv njih samih

despic

Sto sad ti prozivas ljude na forumu da su glupi? Drkanje i prozivanje ljudi i nije odlika neke preterane inteligencije, to je odlika kompleksa. Zbog njega ce na forumu ostati zapisano da sam peder i pedofil :)
Kao sto rekoh, privatno smo bili u mnogo boljim odnosima ali sa mene na forumu nije hteo da sjase dok jednom nisam popizdeo i rekao da ce mu kurir doneti paket govana. Lazic je taj isti forum napustio...itd.
Nema potebe za daljim pravdanjem, uff je vec objasnio.
klasican divljak

Jovan D

Citat: UFF poslato 22 Februar, 2022, 00:32
sve najbolje o pokojniku, culi nekad?
ali ljudi ovde navode najbolje realno a ne fake jer su ga za razliku od ostalih poznavali za zivota
ko ga nije razumeo taj je imao ogranicen IQ i to je cinjenica
tako da mi nije bas jasno da li zaliti preminulog ili ogranicene pretekle

To "sve najbolje o pokojniku" mi takodje nikada nije bilo jasno... Hocemo i o Hitleru da kazemo sve najbolje... Covek se postuje i voli dok je ziv, kada je pokojnik dzaba sve... Evo ja ga nisam razumeo, prosipao je rejdz i hejt gde god je stigao, bio je frustriran, verovatno i neostvaren na svim bitnim poljima u zivotu, vredjao je clanove foruma, iskreno se nadam da je nesto cestito ostalo iza njega a da to nisu samo baljezgarije na netu...

zVuk

tebe je izgleda bas ranio emotivno......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Jovan D

Nije, mozda je jednu poruku meni poslao, vise sam citao kako je sa drugima postupao, ali mi je preko glave te lazne patetike gde se velicaju maloumnici a posle se pitamo zasto smo ovde gde jesmo...

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

castor

Realno, najebali su Despiæka, Revolucija i Viper. Ostali su se provukli.
A æizaL je oti¹ao iz drugih razloga.
It's the ride that matters, not the bike…

despic

klasican divljak