Glavni meni

I tako, bio jednom jedan zmaj. Debeli zmaj

Započeo Glava Dole, 11 Februar, 2022, 21:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Falice njegovo "loshmi robija, pazi vidi itd…" :(

ЯЭВОЛУТИОН

neka je lako crnoj zemlji....a on neka na onom svetu uziva ko covek u onopme sto je voleo a usled zdravstvenih problema mu je bilo uskraceno....prema meni retko pozitivan lik a trol internetski...jer je tako odlucio....sranje
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Na zalost njegov brat mi je potvrdio:

"Imao je post korona sindrom, danas su mu dijagnostifikovali tahikardiju, i dok smo cekali kardiologa mucenik je preminuo"


Nadrkani trol koji je pomagao ljudima pod uslovom da nikad ne kazu da im je pomogao kako ne bi ugrozili njegovu negativnu reputaciju   :(

Kostić

чувај нам место у паклу дебели   :(


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

despic

Najiskrenije zaljenje...
bili smo u mnogo boljim odnosima van forumskih tema...
klasican divljak

Lazic

#9
A mi da se uozbiljimo pod hitno...


Mislim da bi bilo lepo da nas se dosta koji su ga nemrzeli pojavi na sahrani, ja ga poznavao 12 godina...

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Ivicat

Prvo sam pomislio da je opet neka fora kao sa Kosticevom temom. Na zalost, pogresio sam.

Iako me je nekada nervirao svojom direktnoscu i trolovanjem, iz njegovih postova se videlo da pise pametan i inteligentan Zmaj.

Pocivaj u miru. Porodici i bliskim prijateljima iskreno saucesce.


Nadalina

Haos... Bukvalno sam se smejala pre neki dan kad videh da kuka kako mu poceo odmor i nije se jos naspavao...

Sad ce se naspavati, *ebalo ga spavanje. ♥️
Dzukela u podznaku

ZEMZEM


mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Februar, 2022, 22:24
neka je lako crnoj zemlji....a on neka na onom svetu uziva ko covek u onopme sto je voleo a usled zdravstvenih problema mu je bilo uskraceno....prema meni retko pozitivan lik a trol internetski...jer je tako odlucio....sranje

Prema meni je bio ok, imali smo komunikaciju van foruma, a njegove surove istine æe nedostajati.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

doktor

Bikers work is never done!

bogdan


®or¾

Citat: Laziæ poslato 12 Februar, 2022, 00:37
A mi da se uozbiljimo pod hitno...


Mislim da bi bilo lepo da nas se dosta koji su ga nemrzeli pojavi na sahrani, ja ga poznavao 12 godina...
©ta znaèi da se uozbiljimo?Da povedemo raèuna,o zdravlju? Ne kenjaj, bio redak lik sa kojim je èovek mogao da se pofajta,bara ,bar.Spokoj mu du¹i ali mene licemerje uvek fascinira,ne mislim Marko na tebe,no taèno sam znao kako æe prièa da krene.Zajebi.

®or¾

Neka neko objavi kada je sahrana,pa da ga isprati ko mo¾e ili da po¹aljemo cveæe.©ta sad lamentiranje,pomoæi nema