Glavni meni

I tako, bio jednom jedan zmaj. Debeli zmaj

Započeo Glava Dole, 11 Februar, 2022, 21:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Havarisan


niki64

Retko kvalitetan trol, Pocivaj u miru druze.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

mkt


Lazic

"Po¹tovani prijatelji. S ogromnom tugom vas obave¹tavamo da je Petar na¾alost izgubio bitku sa bole¹æu koja ga je muèila nekoliko meseci, i da je juèe, 11.02.2022. iznenada preminuo. Poslednji ispraæaj biæe 17.02.2022. na Novom Groblju. Za sada samo u prisustvu najbli¾e porodice zbog pandemijske situacije. Ukoliko doðe do neke promene biæete blagovremeno obave¹teni.
Ukoliko ¾elite da stupite u kontakt sa porodicom mo¾ete putem ovog naloga koji æe biti dostupan u naredno vreme.
Porodica i mlaði brat, Ðorðe."


https://business.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1922277097944050&id=100004853357667&comment_id=1922309627940797&notif_id=1644678096191072&notif_t=close_friend_comment&ref=notif




grber


Ostoja

Citat: Laziæ poslato 12 Februar, 2022, 00:37
A mi da se uozbiljimo pod hitno...


Mislim da bi bilo lepo da nas se dosta koji su ga nemrzeli pojavi na sahrani, ja ga poznavao 12 godina...

Ma ko je njega mrzeo, Debeli trol je bio pozitivac, samo je voleo da sere do ludila....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

milomir22

Veæ sam pisao u drugoj temi da mi je veoma krivo. Znam da je bio lo¹eg zdravstvenog stanja, znam i da su mu nogu amputirali, ali, nekako, zmaj je uvek bio na forumu. Zaista je imao svoju ulogu u ovoj na¹oj zajednici i iako ga mnogi nisu gotivili, za mene je bio car. Da je jak intelekt u pitanju, videlo se odmah. Umeo je da bocne, ali nekako, ja se nisam nikada upecao, a umeo sam i ja njega da pecnem, nikada nije imao neku ru¾nu reakciju. Znali smo se dobro, a da se nikada nismo upoznali u¾ivo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

slave74

Bas mi je zao. Bio je tako pun zivota, uvek aktivan, nije se zalio na lose zdravlje. Nedostajace...

castor

Iz mog ogranièenog iskustva sa Zmajem mogu samo da ka¾em da je bio rijetko specifièan lik koji je imao svoj stav, svoje mi¹ljenje, svoj ritam i svoj naèin komunikacije. Ko je razumio, razumio je, ko nije - smatrao ga je "izaberi deminutiv po ¾elji". Drago mi je da sam ja njemu mogao da pomognem, iako je bila sitnica u pitanju.
Sretan put Debeli! Enjoy the ride.
It's the ride that matters, not the bike…

Lone Wolf

Да, затекло ме ово мало.
Шта је живот, данас те има сутра нема.
Поздрав Змају.
Не може рај на земљи.

serbduck

 

Bajker, vise u dusi nego na motoru,

izuzetan i odan prijatelj,

trol nad trolovima,

naopako nasadjen i sam sebi najveci neprijatelj.

Apsolutno jedinstven i neponovljiv lik.

Meni kum...

Laka mu zemlja i nek mu Bog dusu prosti.




Putuj mirno kume.

P.S. Potpuno mi je nenormalno opraststi se od nekoga putem neta ali, ...ako bi neko mogao da procita - on je taj.


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Lazic

#31
Èetvrtak u 14h...


E da, zbog ¾elje porodice da ne dolazi niko, ja ne bih ulazio u kapelu, ali tamo ispred ima mesta za 100 ljudi, svakako æe ih biti iz vi¹e firmi... Biæe kremiran...

Silvana

Zateklo me ovo. Samo smo se jednom videli u¾ivo, a podr¾ao me je u sto situacija preko interneta. Èini mi se da nisam uspela ni da mu ljudski zahvalim. Bridak um, veliko srce, naopak jezik, pa ko je poznao èoveka u njemu, ne mo¾e mu zameriti. A skrivao se jeste, i na bolest se nije ¾alio nikad. Vozi po nebeskim drumovima, dru¾e.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Joe kickass


ficoman


Joe kickass

#35
Nekako mi ovaj stih pao na pamet - "samo retki nađu retke".

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

srbac


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic