Glavni meni

Referendum

Započeo Glava Dole, 07 Decembar, 2021, 19:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

sta samo kukate... zar vam veliki vodja nuije dao neke pare pre neki dan . tipa 20 eura
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

То је дневница за стрељачки вод
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

кад тинто довати руду биће за по дваес евра понекад и за сигурну столицу е та имбецилна политика него снегић блокиро београд можете да седите кући време ради за вас

ЯЭВОЛУТИОН

nije bre problem u zakonu nego u implementacicji istog...nije dozvoljeno proci gradskom ulicom sa 120 na sat i zgaziti nekog...ali ako si sin zeljka mitrovica onda moze...ne mozes da uzmes pet miliona od transfera igraca, ali ako ci ceca onda daj 2 a ako si terzic onda odugovlaci dok ne zastari...
da li mislite da je saric trgovao drogom bez znanja drzanih organa, ili onaj belivuk da je otkidao glave a da niko ne zna...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Има један што је полицији пријавио дилере па га дилери изболи
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Drugar zavr¹io muzièku akademiju ovde u Kragujevcu i oti¹ao da radi u Grac u Austriji, trbuhom za kruhom. Videli se mi posle par godina, seli da popijemo pivo i ja ga pitao ¹ta najvi¹e voli i ¹ta najvi¹e mrzi vezano za Austriju. Njegov odgovor:

"Najvi¹e volim ¹to tamo za sve va¾e ista pravila i ¹to su jako striktni u sprovodjenju tih pravila, a najvi¹e mrzim ¹to sam se namuèio s nemaèkim jezikom na polaganju, iako sam imao vezu da prodjem".
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

Taj koji misli da su preko zakoni isti za sve grdno se vara, preko je kao i ovde, ako imas para mozes da prodjes sa manjom kaznom, mozda ne uvek ali vrlo cesto
Beda uvek strada gde god da si