Glavni meni

Referendum

Započeo Glava Dole, 07 Decembar, 2021, 19:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

eto, ja sam se naoru¾ao znanjem al me niko ne jebe 2 %

El Jefe

Види се да сте образовани, ретко ко зна где је % на тастатури
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Citat: Slaninar poslato 08 Decembar, 2021, 10:13
Citat: Ivicat poslato 08 Decembar, 2021, 08:27
Sto se tice Rio Tinta, tu nema diskusije. Samo bolesnici mogu da to urade svojoj zemlji.

A sto se tice blokada i pobune, od ta posla nema nista. Bice ista prica kao sa 1 od 5 miliona i slicnih "ustanaka".

Koliko na¹ih "normalnih" ljudi (a i globalno, ne samo na¹ih) bi to odbilo za tipa 100 hiljada evra meseèno "d¾eparac"?
Da li je lud onaj ko tako ne¹to odbije, ili onaj ko to prihvati?  :)

Da ne bude zabune - ja sam protiv, mislim da je to zlo... A i nisu mi ponudili ni dinar.  :)


Sla¾em se, svaka vlast isto radi, u svoju korist, jer jebi ga, da nije tako, politikom se ne bi ni bavili.

Lièno me zabole za promenu vlasti, ako je bude ok, ako je ne bude, isto ok.

ALI, veoma mi je va¾no da ne dozvolimo rudnike litijuma nigde u Srbiji ni rio tintu, ni mio kintu, ni bilo kojoj drugoj kompaniji. A ekolo¹ki genocid neka prave unutar EU, Nemaèka ima 3 puta vi¹e litijuma nego Srbija, pa neka se njima useru u ¾ivot, u na¹e su se veæ dovoljno usrali.

A da, i Zorana kravetina Mihajloviæ, obavezno ostavku da da, govno izdajnièko.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kostić

нема ваздушара из категорије д да се купи несташица треба направити једно пар милиона комада па с кундацима прса у прса биће легално или свако по дијаболу у јаја да га заболи то би испало полулегално нелегално је немогуће где наћи пар милиона нелегалног у кратком времену  а да не поодузимају свеједно рат је свакако на прагу не само код нас у свету много су се занели на све стране с тим неокапитализмом медицином науком трансгендерима аусвајсима отимањем имовине укидањем права на зашиј јој уста кад сере ко фока етц добра страна је чике деке ће да јебу као за време и после другог првог и сваког пре последња два

виперу не могу да се шеткам ал ако је за вајду јавите кад нагрнете монтираћемо раоник на кућу па је залетимо па ко падне дал кућа дал скупштима полсе ми дате двеста иљада да купим неки новији химермобил и рај вама рај мени

Kostić

још ређе знају шта је винспејс

Slaninar

Citat: milomir22 poslato 09 Decembar, 2021, 00:34
Citat: Slaninar poslato 08 Decembar, 2021, 10:13
Citat: Ivicat poslato 08 Decembar, 2021, 08:27
Sto se tice Rio Tinta, tu nema diskusije. Samo bolesnici mogu da to urade svojoj zemlji.

A sto se tice blokada i pobune, od ta posla nema nista. Bice ista prica kao sa 1 od 5 miliona i slicnih "ustanaka".

Koliko na¹ih "normalnih" ljudi (a i globalno, ne samo na¹ih) bi to odbilo za tipa 100 hiljada evra meseèno "d¾eparac"?
Da li je lud onaj ko tako ne¹to odbije, ili onaj ko to prihvati?  :)

Da ne bude zabune - ja sam protiv, mislim da je to zlo... A i nisu mi ponudili ni dinar.  :)


Sla¾em se, svaka vlast isto radi, u svoju korist, jer jebi ga, da nije tako, politikom se ne bi ni bavili.

Lièno me zabole za promenu vlasti, ako je bude ok, ako je ne bude, isto ok.

ALI, veoma mi je va¾no da ne dozvolimo rudnike litijuma nigde u Srbiji ni rio tintu, ni mio kintu, ni bilo kojoj drugoj kompaniji. A ekolo¹ki genocid neka prave unutar EU, Nemaèka ima 3 puta vi¹e litijuma nego Srbija, pa neka se njima useru u ¾ivot, u na¹e su se veæ dovoljno usrali.

A da, i Zorana kravetina Mihajloviæ, obavezno ostavku da da, govno izdajnièko.

Jok - komunisti su imali trip da podignu zemlju na noge. Najbolje ¹to su znali. Svaka vlast posle njih? Da, definitivno.

A ¹to se veleizdaje tièe - dosta garniture bi trebalo za to da odgovara iz poslednjih decenija pa na ovamo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

да је закон о експ усвојен а аца изгуби изборе шта би се десило паметан је размишља унапред не исплати се

viper

Kostiæu ako ja bangav mogu da ¹etam, pitam se ¹ta tebe spreèava, osim kurcobolje.
Uzgred skup¹tinu ne treba sru¹iti nego vlast i konjine  koji su je okupirali.


Sent from my iPhone using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić

ја бих вам све узо по цени грађевинског материјала шта ме спречава осим курцобоље? мутава, каже шта је теби драже да ме мазиш по коси или да изиграваш будалу купио сам нам неке немачке куртоне журујемо а ви па ви се дружите шетајте ми не волимо много да се приказујемо по јавностима чудно нас гледају

Kostić

београд на води будва и дубаи раме уз раме кога боле курац да се шета по улицама и да галами од 89те на овамо свака галама донела је минус бољитак е али медицина и наука су моји фаворити трујем се данима с натурал хормон тгирлсима какве су то сисе природно научно медицинске коме се не динге није мушко а курац у гаћама

пуф

супрајз

дигни падни ма зажмури и нагузи

пакао и није тако лоше место за живот

Kostić

нак галаме карађока и црни груја а народ па народ треба да врати господина друга Тита уз помоћ науке и медицине ај може и религије да васкрсне и ресетује вас на четреспету па поправни

UFF

e da sam davno ovo za kostu i slicne uradio sad bi bogat bio:

prva poruka tog dana besplatna a svaka sledeca 100rsd

isto treba uraditi i za viber

besplatan pa pombarduju koriste enter tj send umesto space

viper

Kostiæu care 🤣😂


Sent from my iPhone using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bucko

SIMBOLI

Samo kod nas ispred skupstine stoje neke skulpture na kojima KONJI JASU LJUDE

U svim normalnim zemljama ljudi jasu konje

Dok se i to ne promeni nema boljitka

Slaninar

Citat: UFF poslato 09 Decembar, 2021, 20:32
e da sam davno ovo za kostu i slicne uradio sad bi bogat bio:

prva poruka tog dana besplatna a svaka sledeca 100rsd

isto treba uraditi i za viber

besplatan pa pombarduju koriste enter tj send umesto space

Davno sam iskljuèio Viber notifikacije ba¹ zbog takve upotrebe.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

viper

Danasnja blokada.









Sent from my iPhone using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić

рекох ли ја пре десет година да ће мајданпек да страда тито није диро рудна богатства градио фабрике јебали су вам кеву триес година уназад сви у комплету не само овај садашњи леп живот на рушевинама мора да се плати кад тад и сви сте то знали пре него сте сјебали југу и порушили фабрике знали сте да ће да дођу немци да граде и да су рудна богатсва последњи чин колонизације е па срећне вам шетње кинези ће да зараде на кишобранима

Kostić

тридесет година правите исте грешке јер сте глуп народ скини стави скини стави па тако ћете у недоглед не ради се тако него онај који јесте на власти њега за оковратнук и под надзор народа нема руши нема дошли немци кинези него зидај ко тито или канап и не дирај руду осим за сопствене потребе ал народ је глуп па од тога нема ништа овако ћете довека јебига само немојте бошка горгију плаво пиво после десет и кључ на прозор су ништа за маестра на влас да ставите неког но наме бескућника и двојцу са корбачем поред њега и кажете му ти си нови тито зидај или спанк по гузи

El Jefe

Штоно реко Тита, боље плакати у Ролс Ројсу него бити срећан на бициклу. То су само Кинези сватили озбиљно
Друштво за заштиту од животиња