Ćao, Anonimni posetioče
Moto Manijaci  |  Motori  |  Smrtni slučajevi (Urednik: Lazić)  |  Tema: TOECUTTER71
Stranice: [1]
Štampaj
Autor Tema: TOECUTTER71  (Pročitano 393 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
sasa ns 1
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
kawasaki versys
Kvalitet: +142 (11%)
Zahvalnice: 15

08 Oktobar, 2021, 16:11 Ocena: 0
Ignoriši

Danas sam saznao da je naš drugar Aleksandar Bošković preminuo posle duge i teške bolesti.Umro je još u februaru a ja sam saznao tek danas.Već dugo nije aktivan na forumu a bio je najbolji drugar od detinjstva i vozač kolega na turama sa opštepoznatim Džigijem iz Novog Sada.Inače poznati umetnik i dobar čovek.Slava mu.
Ivicat
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
900rr
Kvalitet: +795 (33%)
Zahvalnice: 37

Odgovor #1 - 08 Oktobar, 2021, 19:31 Ocena: 0
Ignoriši

Slava mu.
Žorž
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Trenutno u potrazi
Kvalitet: +369 (37%)
Zahvalnice: 17

Odgovor #2 - 09 Oktobar, 2021, 15:29 Ocena: +3
Ignoriši

Saša,ajde.Duga teška bolest.Naravno da mi je žao ali manite se proseravanja.Kako je živeo tako je i skončao i nemoj ni da probaš da objašnjavaš, ko je i šta bio Bule.
sasa ns 1
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
kawasaki versys
Kvalitet: +142 (11%)
Zahvalnice: 15

Odgovor #3 - 15 Oktobar, 2021, 22:12 Ocena: 0
Ignoriši

vidi,čovek je umro od bolesti koja ga je nagrizala 20 godina i to je jedina istina.Poznanici smo još iz osnovne škole,znam mu celu porodicu,čak smo i radili jedno vrene zajedno.Nje živeo po pravilima zdravog života ni pre a ni posle dobijanja bolesti.Nažalost stanje se naglo pogoršalo.Svega par meseci pre smtri  je kupio nov auto m suzuki swivf sport i bio sav sretan što će još da ga dotera po njegovom ukusu..Sigurno nije mislio da će da umire-Na motor je  stavio najskuplje turing gume na tržištu.Kod mene ga je čekao nov enuma lanac i jt lančanici.-
Nažalost nikad ih nije preuzeo.
« Poslednja izmena: 15 Oktobar, 2021, 22:18 sasa ns 1 »
Stranice: [1]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Motori  |  Smrtni slučajevi (Urednik: Lazić)  |  Tema: TOECUTTER71