Glavni meni

TOECUTTER71

Započeo sasa ns 1, 08 Oktobar, 2021, 17:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

Danas sam saznao da je na¹ drugar Aleksandar Bo¹koviæ preminuo posle duge i te¹ke bolesti.Umro je jo¹ u februaru a ja sam saznao tek danas.Veæ dugo nije aktivan na forumu a bio je najbolji drugar od detinjstva i vozaè kolega na turama sa op¹tepoznatim D¾igijem iz Novog Sada.Inaèe poznati umetnik i dobar èovek.Slava mu.

Ivicat


®or¾

Sa¹a,ajde.Duga te¹ka bolest.Naravno da mi je ¾ao ali manite se proseravanja.Kako je ¾iveo tako je i skonèao i nemoj ni da proba¹ da obja¹njava¹, ko je i ¹ta bio Bule.

sasa ns 1

#3
vidi,èovek je umro od bolesti koja ga je nagrizala 20 godina i to je jedina istina.Poznanici smo jo¹ iz osnovne ¹kole,znam mu celu porodicu,èak smo i radili jedno vrene zajedno.Nje ¾iveo po pravilima zdravog ¾ivota ni pre a ni posle dobijanja bolesti.Na¾alost stanje se naglo pogor¹alo.Svega par meseci pre smtri  je kupio nov auto m suzuki swivf sport i bio sav sretan ¹to æe jo¹ da ga dotera po njegovom ukusu..Sigurno nije mislio da æe da umire-Na motor je  stavio najskuplje turing gume na tr¾i¹tu.Kod mene ga je èekao nov enuma lanac i jt lanèanici.-
Na¾alost nikad ih nije preuzeo.