Glavni meni

Lancia Musa 2009. godiste levo stop svetlo (kupujem/pozajmljujem)

Započeo feelgod, 03 Avgust, 2021, 17:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

feelgod

Pozdrav kolege,

Zanima me da li imate ili znate nekoga ko ima da proda ili da mi pozajmi za registraciju levo stop svetlo za Lanciju Musu 2009to godiste.

Naime stopaljka je sacinjena od mislim 14 led dioda za stopku i 14 za poziciju, od kojih mi 4 za stop svetlo ne rade i auto ne moze da prodje tehnicki pregled.



Cena nove je oko 20,000dinara sto je bas previse pa bih rado kupio polovnu ili ukoliko neko moze da mi pozajmi na sat vremena samo da registrujem vozilo.



Hvala unapred svima.


https://www.mojauto.rs/polovni-delovi/2930559_Lancia-Musa-Stop-Svetlo-Levo-LED-07-11-NOVO/?cena=low

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

feelgod

Nosio sam vec kod likova koji se time bave, kazu da kod tih stopaljki nisu problem diode nego stampanja plocica i niko nece da se jebe ili ko hoce trazi 80-90e i ne dalje garanciju.
Pride stopaljka je potpuno zalivena i ja ne bih sam znao ni da je otvorim. Vrv da bih plocicu i resio tako sto bih napravio novu od pertinaksa ali generalno nisam strucan za ove stvari.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Otpad Maki koji radi italijane na putu Ruma - Sabac kod sela Klenak koliko sam video sve imaju od delova za Fiat, a mozda imaju i za Lanciu, ili neku drugi otpad italijana u Sapcu

banevuk

Fiat Indija
+381638419572
Imaju sve za Fiat-Lancia-Alfa Romeo
Vrlo povoljni

feelgod

Citat: banevuk poslato 05 Avgust, 2021, 12:48
Fiat Indija
+381638419572
Imaju sve za Fiat-Lancia-Alfa Romeo
Vrlo povoljni

Hvala probacu.

castor

Tehnièki Temix u Borèi, ka¾u da registruje i konja samo ako ima tablicu.
E, sad koliko je istina, mo¾da neko drugi zna. Tarabiæu, zna¹ li ne¹to na ovu temu.
It's the ride that matters, not the bike…