Glavni meni

Prodajem KTM LC4 625 SXC 2003

Započeo Taraba, 17 Jul, 2021, 12:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Taraba

KTM LC4 625 SXC 2003

Bliski rodjak KTM LC4 640.
Keihin FCR40 karburator za malo vise snage i brzi odziv gasa, manji rezervoar (9L) za manju tezinu off-road i duze vesanje.
Kupljen 2019 godine i odmah na njemu srednjeno sve sto se generalno preskace prilikom servisa (lezajevi, tecnosti, gumice i semerinzi, ulje u viljuskama, antifriz itd.)
Nesto slika iz procesa sredjivanja se moze videti na https://photos.app.goo.gl/XEnPSGwsD4K4g3eT8
Ostatak mehanike je pregledan i servisiran kod NIkole iz Ordinacije za motocikle i bicikle (lezajevi klackalica, servis karburatora, frajlauf, kontrola celokupnog motora), a zatnji amortizer kod Viktora (PriMoto)
Zamenjeni semerinzi i klizaci prednje viljuske, kao i ulje u istima.

Originalni sat je ukraden jos davno pa sam stavio Trailtech Vapor. Od tada sam napravio 30km sto zbog zdravlja, sto zbog situacije posle godine (0km u 2020).

Uz motor ide i dosta delova (diskovi, pinjon, koske za podizanje motora, musevi, unutrasnje gume, komplet plastika crne boje, rezervni i rallye LED far , nosac prtljaga, veliki rezervoar, servisno uputsvo i knjizice za diagramima i delovima, komplet alata u torbici itd.)

Mane:
1. Plastike su krdzave tj. izbledele od sunca i starosti. Rezervni set crnih je nov i nije ni montiran. Meni je bilo zao da ih grebem.
2. Zadnja glavcina je u nekom trenutku napukla pa je sredjena tecnim metalom. Stabilna je ali bi idealno trebala da se zameni (~200EUR kompletan zadnji tocak)
3. Gume imaju dosta sare ali nisu najmekse, mada ovaj motor i ne ide na ulicu.
4. Registracija istekla
5. Nepoznata originalna kilometraza

Registracija istekla, ja sam vlasnik i odjavicu tablice. Prenos obavezan.
Cena: 2800e
Kontakt na telefon: 065/45 71 642 - Ilija
Zamene me ne interesuju - treba mi kes da sredjujem zivot  [rofl]

Gomila slika na https://photos.app.goo.gl/FW9x77Sj5TqG4Nx2A
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?