Glavni meni

Kupujem motor

Započeo Darko, 04 Maj, 2021, 23:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Kupio bih jedan motor ... budzet je do oko 6500e .. 

prednost je R , mada ako bude neka dobra turing sprava - mogu da pogledam ...

Motor bih voleo da bude u fabrickom stanju , u fabrickoj boji , kao sto znate ozbiljan sam pican za motore...

eto , mozda sam nesto zaboravio , ali iskristalisacemo na dalje u temi ...

hvala svima unapred za bilo kakve preporuke

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Штоно рекли Ролингстонси не добијеш оно што желиш него неки пут добијеш оно што ти треба. У мом случају отишао у Јамаху са парама у џепу, па ми рекли зовите следеће недеље (Види будалу хоће да купи мотор). Па купио од Хоштаплера Хонду 125 да не идем бициклом. И тако то
Друштво за заштиту од животиња

FANTOM

    Nek udje u zapisnik da sam ja krivac sto je prodao Hondu  [cheers], ih kad bi meni neko kupca tako doveo  [watching]

Darko

znas li da sam danas zvao deltu , plan je bio da uzmem novi ganc cbr...
svi koji su poruceni su rezervisani i kaparisani ... uzas.. do kraja godine nece da narucuju nista jer ce stici modeli iz 2021 god a bice 2022 i onda imaju god dana star model ...
bas si me upropastio do jaja

Ivicat

Cek, a gde ti je cbr?

Darko


DebeliZmaj

cek kupujes nov ? posto zadovoljstvo ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Nema novih , sve rasprodato i rezervisano ...
600-ke su oko 10-13.000e , 1000ke - 23.000 do 27.000e


Ivicat

Nije da se pravim pametan, ali sta falilo "starom"? Meni licno, mnogo lepa generacija...

FANTOM

    Nije nista falilo nije covek ni prodavao, nego moj drugar spremio lovu da kupi motor i ja se setim da je Daretov mladji motor i znam da on to odrzava zovem i pitam da li bi prodao i koje pare. On rekao bi i otisli videli kesirali dovidjenja.  [cheers] Pa Ako nema nov mozes da uzmes neki veci R a da je mladji predhes malo na vecu kubikazu. Ma sad najsladje muke kupiti nesto novo u srbiji je malo zaheb jer su kuce koje prodaju totalno neozbiljne. Bas zbog toga sad smo porucili sad nismo. Bukvalno cekaju da ti njima das pare pa ti oni kao poruce, realno sramotno poslovanje.

UFF

kriza, 50% populacije ne radi a cene umesto da su spustene one duplirane i sve rasprodato i rezervisano?
otiso svet u qrac

milomir22

Danas 600-ke idu za cenu kao pre par godina 1000-ke. Inflacija prisutna globalno, ne samo kod nas.

Sve je rasprodato jer su motori in u poslednje vreme. Kad sam ja polagao za motor 2007. ili 2008. niko od mojih drugara nije vozio motore, danas ih voze trojica + burazer + jo¹ jedan burazer juri da pola¾e za A. Osim toga, sve je vi¹e ljudi koji nemaju za najosnovnije u ¾ivotu s jedne strane i onih koji ne znaju ¹ta æe s parama, s druge strane. E pa ovi drugi su re¹ili da sebi priu¹te motor, jo¹ ako su u srednjim godinama, razlozi za nabavku su jo¹ jaèi.

@Darko obzirom na ove sumanute cene polovnjaka, mo¾da je bolja varijanta uzeti ne¹to novo, a malo skromnije.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

Ja bih pazario neku Kawu Z 1000 SX,sa sve koferima..,kad bih imao ¾ivu lovu..,eto predlog od mene.
jin-jang

®or¾ GTI

Kad pogledas da su neki motori zakucali cenu 10 god, ja 2013 prodao cbr 600 rr fabrika 2006 za 3700 za 15 k  pravih a onda sad otvoris oglase i prodaju za 4k evra, sad ima ovih opcija plus krediti povoljniji, das uèe¹æe i ako uzimas na 2 god nema kamte, ja hteo novog stroma sad al pozvase na brod pa ce na jesen.

DebeliZmaj

brdo ljudi nema legalne izvorne prihda i ne moze uzme kredit il se vec zakucala
sa kreditima ....
svakako kag god nema narod love za novo onda su i jake cene koriscenih motora
da svi imaju 3-5k eura platu matore kante bi vozili samo kolekcionari i studentarija ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bojan

Moj drug prodaje BMW K1300R, na oglasima je. Poceo da kupuje dodatnu opremu a onda se desi taj neki kvar na menjacu i on odustane od svega. Izgubio merak. Sad je kupio novi motor a taj prodaje. Pogledaj mozda ti se dopadne.

dzimika

Cene svega su skocile, pogotovo polovnih motora, novi su poskupeli ali to je godinama rasla cena, nekima manje nekima vise
kod polovnjaka je problem sto su preko skocile cene pa se manje dovoze, ljudi nisu radili a dobijali pare, manje trosili i kupovali motore od ustedjenih para pa sve sto je iole bilo povoljno je otislo brzo a kasnije i ono manje povoljno
drugi problem je sto se vise dovoze skuteri koliko ja primecujem po kolicini oglasa jer je to sada fensi (Mige odavno, Kanarinac od skoro :D podlegli su trendu :D )
e sad sto ima budala koje traze 3500e za TA iz 92 ili 93 i pritom laze za godiste, doduse saznah da lik nema ni pojma nista o motorima a kamoli koje mu je stvarno godiste motor
isto lik za stroma 2010 trazi 5900 a taj motor kostao nov 6500e
ali dobro, ljudi vide cene po oglasima pa misle da mogu i oni da dobiju toliko ili mozda ne zna kako zeni da kaze da nece da proda motor pa mu lakse da stavi ludacku cenu

Aussweis

Citat: UFF poslato 06 Maj, 2021, 22:38
kriza, 50% populacije ne radi a cene umesto da su spustene one duplirane i sve rasprodato i rezervisano?
otiso svet u qrac
U Ducatiju nije nista drugacije, cak sam snimio klip kad sam bio tamo, guzva tog dana, kao da se deli dzabe, svadjaju se kome da se pre poruci, kome ce pre da stigne motor..
Sve ima cenu ili čast!