Glavni meni

Maticne ploce, intel i7,i5. 16 ili 8 gb DDR3 kompleti

Započeo stilgar, 27 April, 2021, 15:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

Asus H97 Plus sa, procesor intel i5 4690, 120 Gb SSD M.2 ispravan bez bs, 2X8 Gb DDR3, 1600 Mhz, samo zajedno........240e
Asrock H97 PRO4, procesor intel i7 4790, 2X8 Gb DDR3 1600 Mhz. ................................................................................225e
Asrock M97M Anniversary, intel procesor i5 4590, 8 Gb DDR3 1600Mhz. .........................................................................150e
Gigabyte GA-B85M-D3V, procesor intel i5 4670, memorija 2X8 Gb DDR3 1600 Mhz. ........................................................175e
Asus P8P67 revizija 3.1, procesor intel I7 2600K, 2X8 Gb DDR3 1600mhz. ......................................................................195e
Sve ploce imaju limcice, sve sam ih testirao sve ispravno.

Milan 063 318129















DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

Citat: DebeliZmaj poslato 28 April, 2021, 11:18
DDR3 :)
a joj


dobro je da nije DDR2 :) kolko je tebi dosadno. Sto nisi kao strucnjak prokomentarisao procesore, chipsetove, ploce, ssd m.2 disk...
Nemam nista protiv strucnog misljenja pozitivnog il negativnog al da trolujes bez razloga ne vidim razlog. Tebi je ovaj forum ko wc, a ti imas sracku, pa malo po malo kad te potera ti od teme do teme pustis po malo srackalice po raznim temama. Daj malo intelekta, nemoj da kenjas stalno.

DebeliZmaj

Cek stani ovo je ozbiljno oglas ?
Nije ono zajebancija ?


ok...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ivicat


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ivicat

Nema veze da li znam ili ne. Bitno da li nekome zavrsava pos'o.
Evo kod mene je ploca GIGABYTE J4005N D2P. Jeste DDR4 ali ako pogledas celu plocu, smejurija. Ali ceo paket besuman, trosi mizerno. I meni zavrsava posao.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

Citat: DebeliZmaj poslato 29 April, 2021, 08:49
Cek stani ovo je ozbiljno oglas ?
Nije ono zajebancija ?


ok...

Komplet GA-K8VT890, 4X512 DDR, AMD Athlon 64. sam prodao odma cim sam okacio oglas na kp. Uzeo neki decko iz NS, treba mu za kafic, za fiskalnu i program za sank. Taj komplet sam uzeo iz kompa mladjeg unuka iz PN, a stavio sam gigabyte GA-870A-UD3 v2.1 i AMD phenom II X4 965 black edition i 8 gb rama DDR3. Dete je 3 ci razred OS, igra condisn zero, CS source, NFS most wanted, Medal of honor, COD4 ...i tako te starije igrice. Vise je konzolas dete, kupio sam mu svojevremeno Xbox, tako da mu ovaj komp zadovoljava potrebe. Sve gore pobrojane polukonfiguracije  su idealne za skolarce koji sad silom prilika idu onlajn u skolu  i neke igrice tog tipa cak i sa integrisanom grafikom koja je na procesorima. Ako hoces nove igrice radice al ce graficka da bude 3X skuplja od svake pojedinacne stavke. Sad su ti CPU inteli i Razeri skuplji od svega navedenog a narod nema para. Tako da Zmajcek, oglas je.  

DebeliZmaj

Citat: stilgar poslato 29 April, 2021, 12:35
Citat: DebeliZmaj poslato 29 April, 2021, 08:49
Cek stani ovo je ozbiljno oglas ?
Nije ono zajebancija ?


ok...

Komplet GA-K8VT890, 4X512 DDR, AMD Athlon 64. sam prodao odma cim sam okacio oglas na kp. Uzeo neki decko iz NS, treba mu za kafic, za fiskalnu i program za sank. Taj komplet sam uzeo iz kompa mladjeg unuka iz PN, a stavio sam gigabyte GA-870A-UD3 v2.1 i AMD phenom II X4 965 black edition i 8 gb rama DDR3. Dete je 3 ci razred OS, igra condisn zero, CS source, NFS most wanted, Medal of honor, COD4 ...i tako te starije igrice. Vise je konzolas dete, kupio sam mu svojevremeno Xbox, tako da mu ovaj komp zadovoljava potrebe. Sve gore pobrojane polukonfiguracije  su idealne za skolarce koji sad silom prilika idu onlajn u skolu  i neke igrice tog tipa cak i sa integrisanom grafikom koja je na procesorima. Ako hoces nove igrice radice al ce graficka da bude 3X skuplja od svake pojedinacne stavke. Sad su ti CPU inteli i Razeri skuplji od svega navedenog a narod nema para. Tako da Zmajcek, oglas je.   

pa ... ok
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Ja uzeo klincu neku plocu H110 ja mislim (znam da je za 1151 socket za procesor) sa i3 i izvadio 8gb rama iz mog kompa i dokupio ssd, sve zajedno ispod 200e kad sracunam da sam posle sebi kupio opet jos 8gb, gledao razne polukonfiguracije sa ddr3 i odustao i uzeo ddr4, jos je to bilo pre godinu dana

stilgar