Glavni meni

Kawasaki ZX10R 2005 Power Commander Kupujem

Započeo duski, 23 April, 2021, 00:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

duski

Kupujem polovan Power Commander za Kawasaki ZX10R 2004-5 godiste.

ЯЭВОЛУТИОН

nemoj da me pogresno razumes....ali mozes li ti to da vozis tako kako jeste do njegovog limita....u kikindi kolkp znam nema staze, najbliza je u madjarskoj, pa cak i za stazu pr bih investirao u lakse komponente nego u pc....siguran sam da te pare mozes da ulozis u nesto pametnije...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

duski

Treba mi za Navak,da ga malo pojacam...Na sta si mislio kad si rekao lakse komponente?Trkacki oklop imam i amortizer volana.Polovan PC za druge motore je do 150e,toliko bih mogao da izdvojim,nov koji je 350-400e mi je skup.

Gašpar

Ako se ne varam, vidim da vozi¹ 1.39,516 na Navaku, bez uvrede ali ja sam sa 125 ccm i¹ao 1.41,322.

Nije do snage... Koje gume vozi¹? Koje ogibljenje vozi¹? Koji prenos vozi¹? PC ti neæe doneti apsolutno ni¹ta po pitanju vremena. Gume i ogibljenje ti skidaju 7-8 sekundi. Za ostalo samo trening i 00  [cheers] [cheers] [cheers]


Edit:  Sad vidim da ti je to vreme iz 2019. Moje je iz 2018. Ograðujem se ako si se ubrzao, nemam uvid u 2020.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

visek snage je tesko kontrolisati...manjak tezine i bolje kocenje i lezanje lako kontrolises...svojevremeno je drugar nizao krugove na serzu u okviru 3 desete....deset krugova....stavili smo mu druge cnc trouglove i sekunda u prvom krugu bolje....nista drugo nije menjano...
ta kawa sa boljim amortizerom i nekim boljim uloscima u prednjoj viljusci bi bila brza nego da dobijes 10 konja na pc-u ....a neces.
vise konja na istom vesanju cete jos vise usporiti....probaj prvo da ustelujes ogibljenje pa onda dalje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

duski

Gume Pirelli Superbike,ogibljenje je standardno,prenos je prednji minus 1,zadnji standard.Hvala Vam na savetima.

duski

Prosle godine sam imao 1,34,posle par treninga ali putanje na nekim krivinama su mi i dalje problem.

ЯЭВОЛУТИОН

ja bih prvo promenio gume...pa onda probao da spremim prednju viljusku sa nekim dobrim ketridzima...k-tech, matris, mupo, bitubo....zadnji amort ce i serijski da radi do nekog vremena....i skinuo bih i visak instalacije za stazu....0.5 kilograma minimum....e sad ako vozis motor koji je registovan onda je to nemoguce....ali onda i vreme nije bitno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

duski

Koje gume mi predlazes?Dunlop KR?Informisacu se oko kertridza za viljusku...Hvala.


Gašpar

Citat: duski poslato 24 April, 2021, 21:34
Koje gume mi predlazes?Dunlop KR?Informisacu se oko kertridza za viljusku...Hvala.

Koju tvrdoæu vozi¹? Ako se dobro seæam, svi brzi voze SC0.

duski

Pa koja mi povoljno naleti,drugar donosi ia CH,pa sta stigne,uglavnom sc1,2.

Havarisan

Probaj Dunlop d213 gp, stavi par novih pa da vidis razliku u vremenu.

duski


ЯЭВОЛУТИОН

slazem se da dunlop///pireli zahteva ozbiljno grejanje pre voznje i drzanje ritma...sto je na navaku tesko....i nemoj za stazu uzimati ono sto naleti povoljno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

duski

Hvala na savetima,naucio sam nesto novo.