Glavni meni

Da li sme???????savet

Započeo exgmum44, 19 April, 2021, 13:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

exgmum44

Pozdrav drugari,treba mi savet ili preporuka.
Naime hocu da stavim tv u izlog ali da ga sa unutrasnje strane prakticno naslonim na izlog i pustam reklamu za optiku,spotove ,slike,itd.
Izlog je izlozen nekih sat ,dva suncu.Da li ce ga sprziti sunce,da li da uopste to radim,jer led reklama je 1100e po kvm a tv je oko 300-500e i mogu da pustam materijal koji mi treba.
Da je situacija bolja kupio bih led panel reklamu i opusteno ali nije bas sjajna pa se nema za luksuziranje.Hvala

Gvozden

Nek ti zalepi neko UV blok foliju i uzivaj. Onda nema da ti "gori " tv od sunca, a providna je 100%. Bukvalno ce biti kao laminirano staklo.
Proveri npr Armolan ili Bruxels ko radi tu. I TV i LED panel ne mogu da se  porede, rezolucija i osvetljenje je mnogo bolje kod tv, cak i da je HD ready...

DebeliZmaj


:D ... Ako je izlog otvoren ka radnji to jest posotji cirkulacija vazduha onda ok.
Ako je zatvoren pregrejace ti se TV ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

exgmum44

Citat: DebeliZmaj poslato 19 April, 2021, 14:50

:D ... Ako je izlog otvoren ka radnji to jest posotji cirkulacija vazduha onda ok.
Ako je zatvoren pregrejace ti se TV ...


















Hvala Zmaje,otvoren je izlog,stavim foliju i odmaknem par cm od samog stakla i nadam se najboljem.

El Jefe

И повремено угаси телевизор да се председник одмори
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

kad æe prevremena penzija,niko nezna

milomir22

Citat: El Jefe poslato 19 April, 2021, 21:14
И повремено угаси телевизор да се председник одмори


A posle ka¾u da ne radi èovek non-stop...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Slaninar

Citat: milomir22 poslato 19 April, 2021, 22:59
Citat: El Jefe poslato 19 April, 2021, 21:14
И повремено угаси телевизор да се председник одмори


A posle ka¾u da ne radi èovek non-stop...

Zajebalo ga ovo sad poslednje pomeranje sata. U nedelju je mogao raditi samo 23 èasa! Pu kliktone!
:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

exgmum44

Nemojte me pogresno shvatite ali molim da mi predsednika ne dirate.
Svako ima pravo da veruje u sta god hoce ,je verujem u naseg predsednika,i on se zalaze za dobrobit svih nas,i da nije njega nikada mi ne bismo uspesni bili,setite se gde smo bili dok On nije dosao na vlast,da,da,drugovi moji u ponoru smo bili,a to ce videti i osetiti  generacije koje dolaze iza nas,tj naseg predsednika.
Da nije bilo njega nista ne bismo imali ni penzije,ni plate koje morate priznati nisu male,zdravstvo funkcionise u ovo krizno korona vreme,auto putevi su nam kao u Nemackoj i bolji nego tamo,motori se voze kao po pisti nigde rupice jedne,mozemo gde god hocemo zahvaljujuci malom sengenu ciji je ,morate priznati on tvorac,Makedonija,Crna gora,Bosna,Albanija,svi su oni otvoreni za nas ,ima mnogo toga sto mogu reci ali me neki strah,sta posle???? sta kada on,uh,ne smem ni da pomislim...a ni da kazem...nece ziveti vecno nadam se bar jos 60 godina,da i moji unuci osete blagodeti koje nam dolaze,jer siguran sam da cemo biti lider u svetu,NE evropi ,nego svetu...



I ovo cu vam reci jos i necu vise da spamujem temu ,necu gasiti tv,dokle god je on na nacionalnim frekvencijama,dokle god je on medju nama...jer posle njega pocinje mrak...


Da da se vratim na temu,potvrdili su mi da to resavam sa uv folijom i razmakom od samog izloga od par santima...hvala na smernicama gde i sta da proverim.

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

srbac


Luckygsxr


mareskin

Citat: exgmum44 poslato 21 April, 2021, 12:13
Nemojte me pogresno shvatite ali molim da mi predsednika ne dirate.
Svako ima pravo da veruje u sta god hoce ,je verujem u naseg predsednika,i on se zalaze za dobrobit svih nas,i da nije njega nikada mi ne bismo uspesni bili,setite se gde smo bili dok On nije dosao na vlast,da,da,drugovi moji u ponoru smo bili,a to ce videti i osetiti  generacije koje dolaze iza nas,tj naseg predsednika.
Da nije bilo njega nista ne bismo imali ni penzije,ni plate koje morate priznati nisu male,zdravstvo funkcionise u ovo krizno korona vreme,auto putevi su nam kao u Nemackoj i bolji nego tamo,motori se voze kao po pisti nigde rupice jedne,mozemo gde god hocemo zahvaljujuci malom sengenu ciji je ,morate priznati on tvorac,Makedonija,Crna gora,Bosna,Albanija,svi su oni otvoreni za nas ,ima mnogo toga sto mogu reci ali me neki strah,sta posle???? sta kada on,uh,ne smem ni da pomislim...a ni da kazem...nece ziveti vecno nadam se bar jos 60 godina,da i moji unuci osete blagodeti koje nam dolaze,jer siguran sam da cemo biti lider u svetu,NE evropi ,nego svetu...



I ovo cu vam reci jos i necu vise da spamujem temu ,necu gasiti tv,dokle god je on na nacionalnim frekvencijama,dokle god je on medju nama...jer posle njega pocinje mrak...


Da da se vratim na temu,potvrdili su mi da to resavam sa uv folijom i razmakom od samog izloga od par santima...hvala na smernicama gde i sta da proverim.

Neko od kolega sa foruma je optièar i prodaje naoèare, pa savetujem da ih uzmete i bacite jo¹ jedan pogled...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat


Lone Wolf

dug Srbije tokom devet godina vlasti SNS-a dupliran i da je sa 15 milijardi evra u 2012. godini stigao do 30 milijardi u 2021. godini,


Иначе сме, и ТВ стоје у излогу продавнице ТВ-а
Не може рај на земљи.

milomir22

La¾u bre, djilasovi ovi  [rofl] [rofl] [rofl]
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

exgmum44

Citat: mareskin poslato 22 April, 2021, 22:39
Citat: exgmum44 poslato 21 April, 2021, 12:13
Nemojte me pogresno shvatite ali molim da mi predsednika ne dirate.
Svako ima pravo da veruje u sta god hoce ,je verujem u naseg predsednika,i on se zalaze za dobrobit svih nas,i da nije njega nikada mi ne bismo uspesni bili,setite se gde smo bili dok On nije dosao na vlast,da,da,drugovi moji u ponoru smo bili,a to ce videti i osetiti  generacije koje dolaze iza nas,tj naseg predsednika.
Da nije bilo njega nista ne bismo imali ni penzije,ni plate koje morate priznati nisu male,zdravstvo funkcionise u ovo krizno korona vreme,auto putevi su nam kao u Nemackoj i bolji nego tamo,motori se voze kao po pisti nigde rupice jedne,mozemo gde god hocemo zahvaljujuci malom sengenu ciji je ,morate priznati on tvorac,Makedonija,Crna gora,Bosna,Albanija,svi su oni otvoreni za nas ,ima mnogo toga sto mogu reci ali me neki strah,sta posle???? sta kada on,uh,ne smem ni da pomislim...a ni da kazem...nece ziveti vecno nadam se bar jos 60 godina,da i moji unuci osete blagodeti koje nam dolaze,jer siguran sam da cemo biti lider u svetu,NE evropi ,nego svetu...



I ovo cu vam reci jos i necu vise da spamujem temu ,necu gasiti tv,dokle god je on na nacionalnim frekvencijama,dokle god je on medju nama...jer posle njega pocinje mrak...


Da da se vratim na temu,potvrdili su mi da to resavam sa uv folijom i razmakom od samog izloga od par santima...hvala na smernicama gde i sta da proverim.

Neko od kolega sa foruma je optièar i prodaje naoèare, pa savetujem da ih uzmete i bacite jo¹ jedan pogled...


TO SAM CEKAO ....besplatno odredjivanje dioptrije,ugradnja raznih kvalitetnih stakala i naravno 20% popusta na sve dioptrijske i 10 do 25% na suncane naocare....

DebeliZmaj

lep veliki tv ? cime si ga osigurao ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

@exgmum44

Jel imate dioptrijske naoèare sa klipsom za sunce?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr