Glavni meni

nagradna igra - misteriozna majica [1/2021]

Započeo DebeliZmaj, 14 Mart, 2021, 10:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gvozden

Secam se kad je ZZR1100 bio nagrada lutije Vojvodine... Ortak uzeo tikete, punu kutiju od cipela :D
Svi se lozili kupovali tikete...kad ono neki dedica ogreba, dosao sa prikolicom, natovario kawu i gas nazad u selo.
A svi popisani gledaju dok deda zateze gurtne i odlazi :D

El Jefe

Све је другачије него што изгледа колега. Каву је добио неки пензионер, седамдесетак година, бивши музичар, изгледа случајно. Није ни знао шта је добио, наиме био је рецимо из Кикинде или Сенте и мислио је да је добио нешто што може да стане у гепек аутобуса. Онда је морао да се врати кући и да организује превоз. Други пут је дошао по награду и довео момка да га проба и момак је наравно пао са њим одмах испред лутрије.
Друштво за заштиту од животиња

Gvozden

NE secam se da je pao , secam se starijeg coveka , penzionera kako pakuje kawu i odlazi :D, a mi na pivo i zajebanciju kako nas ortak norton nije ubo nista od te cele kutije

ЯЭВОЛУТИОН

moja dva dobra drugara ne pricaju od nekih godina...jedan je svaki dan kupovao po tridesetak greb-greb tiketa a drugi nije hteo nijedan...i na kraju ga ovaj nagovori da ogrebe jedan njegov....on casti...i ovaj ogrebe nissan ....i odjebe ovoga na keca ...od tada ne pricaju iako i dalje rade u istoj firmi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Mart, 2021, 11:36
moja dva dobra drugara ne pricaju od nekih godina...jedan je svaki dan kupovao po tridesetak greb-greb tiketa a drugi nije hteo nijedan...i na kraju ga ovaj nagovori da ogrebe jedan njegov....on casti...i ovaj ogrebe nissan ....i odjebe ovoga na keca ...od tada ne pricaju iako i dalje rade u istoj firmi...

Trebo je bar da mu plati tu grebu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

rekao je da casti...rade na tehnickom na mljakovcu ...amss....cira kupovao a rile dobio nissan......nissan sunny 1.3 ...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Buahaaha koji profil ljudi jbm ti lebac.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

neko ti pokloni nesto,
to je tvoje, dakle poklon
i posle pravi dramu sto
si ti imao srece a on nije
pa jbg sto si pokanjao
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

dzimika
driziderdzija
und mare-skin

3XL ili 6XL i poslajite adresu slanja na pp ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

CBRR1

Citat: DebeliZmaj poslato 21 Mart, 2021, 07:16
samo dve velicine 3XL i 6XL


Kada budem kupio za ljubimca slona ali pravog, zamolio bih te da napravis istupak i da meni poklonis jednu tu tvoju majicu 6xl...Hvala....

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Stigla majica [thumb_up]  Sad sam uniformisan.
Na leðima veliko crveno srce koje simbolizuje ljubav i mir u svetu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

friziderdzija

stigla i meni...blagodarim zmaje...majièica prava manijaèka

El Jefe

Обуците колега некој сисатој па сликајте.
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Citat: mareskin poslato 24 Mart, 2021, 19:47
Stigla majica [thumb_up]  Sad sam uniformisan.
Na leðima veliko crveno srce koje simbolizuje ljubav i mir u svetu :D



Dupe uza zid sa tom majicom, da neki ne shvate da imate ljubav i prema onima kojima nije to sluèaj.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

majica je u skladu sa duhom foruma ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Meni stigla poruka od poste ali kurir nije doneo a dolazio kuci do mene zeni doneo njen paket
Videcemo danas da li ce doneti, ako ne moram do poste