Glavni meni

Qinnqi qm 250 u delovima

Započeo kapetan koca, 09 Mart, 2021, 15:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

kapetan koca

Qinnqi 250 u delovima, sa preðenih stvarnih 6679 km.
Od stajanja I ne vo¾enja propala ‘’limarija’’, ostavio sebi za drugi pone¹to ostalo ako nekom treba dogovor pitajte .
Elektro komponente bile ispravne,ali stajanje èini svoje I ako je neka neispravna pare se normalno vraæaju.

agregat bez anlasera i karburatora  60 eu 
anlaser sa zupèanikom i lancem      20 eu
karburator (potrebno èi¹æenje)         15 eu
korman fi 22                                      10 eu
prednji i zadnji lanèanik (top stanje)
i lanac sa spojkom                              20 eu
prednji i zadnji toèak (bez guma)
sa diskom i paknovima                        40 eu
prednja vila l 77 cm fi 35 mm
sa trouglovima  bez mane                    40 eu
bobine sa kablovima i lulom    par        10 eu
vizir sa nosaèima                                   15 eu
regler                                                      5 eu
cdi                                                           5 eu
kutija filtera sa filterom                         10 eu
automat æopke                                        5 eu
æopka i centralni ¹tender
(zarðali od stajanja) ali u funkciji        dogovor                     





















































milomir22

Jebeni kinez, posle nepunih 7000 km mora u kobasice, ja s 20 godina matorim japancem predjem 10-14 000 km po sezoni, a pre¹ao je uveliko preko 100 000km.

P.S. sreæna prodaja, agregaz 60 evra jbt, nema jeftinije ni za imt 506 frezu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole

Ne bi morao sigurno tek tako, da se to obnoviti, samo je zapostavljen...

https://www.motomanijaci.com/index.php?topic=24123.0

I naravno opet je zapostavljen a upali na 3 vergla sto se kaze kad god zatreba... prasina i porsinska korozija samo tako da se ne stresiram... kad mi se bude dalo sredim ga uz 4-5 piva da bude k'o lutka :D A i nije registrovan a ja sad disciplinovan ;D

slave74

Moze neki kontakt telefon da se postavi u oglas.

kapetan koca

Pozdrav,vlasnik  motora je bio na¹ matori kom¹ija kamiond¾ija (sada pokojni) koji ga je retko vozio,nije hteo da ga proda.
Pritom stajao ispred zgrade slabo pokriven.Na kraju ga od njegovog druga kupih za sebe da zbog tehnièkog kompletiram moj motor koji je daleko od fabrièkog (brusilica je èinila svoje).
Agregat i vi¹ak delova prodajem, ne zbog zarade jer nisam nakupac ,ne vr¹e mi nikakav posao gledam ako mogu da izvuèem moja ulaganja.
Tel 066/64 49 397 Koèa Smederevo

kapetan koca

Dugujem kolegama da ka¾em da nije u¹ao u ostavinsku raspravu, i da nije vredan peripetija, èekanja i  cimanja oko pokretanja nove.

El Jefe

Шта ти треба за Претиса?
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Ekstra je povoljna ponuda za delove, ako su iole u voznom stanju, a verujem da jesu. Sreæna prodaja jo¹ jednom!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

kapetan koca

Kao ¹to napisah, svi delovi su ok,  meni za Princa zbog teh. trebaju samo km. sat,far, blatobrani i boène plastike
Inaèe sa Princom 125 od 2007 pre¹ao preko 70000 km bez kvara agregata.

kapetan koca

Kao ¹to napisah, svi delovi su ok,  meni za Princa zbog teh. trebaju samo km. sat,far, blatobrani i boène plastike
Inaèe sa Princom 125 od 2007 pre¹ao preko 70000 km bez kvara agregata.
Inaèe Pretisa sam na ¾alost davno prodao (nisam mogao da gledam kako stoji u gara¾i  poluispravan).

kapetan koca

Agregat i karburator prodati kolegi iz N. Sada.

slave74


kapetan koca

Pozdrav,
delovi za Qinnqi-jq qm 250 nisu aktuelni do daljnjeg, uz du¾no po¹tovanje kolegama nisam spreman ba¹ da ga dam u bescenje(delove), zadr¾aæu za sebe sve jer mi pasuje za Princa.

El Jefe

Паметно колега. Мада из мог скромног искуства увек ти фали оно  што немаш у резерви.
Друштво за заштиту од животиња