Glavni meni

Bitku sa Korona virusom izgubio je dr Sa¹a Pakeviæ - Vudu

Započeo Splinter, 21 Februar, 2021, 09:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Splinter




Sa¹a Pakeviæ rodjen je 1967, godine, srednju Medicinsku ¹kolu zavr¹io je u Valjevu, a potom studije nastavio na Medicinskom fakultetu u Tuzli. Medicinski fakultet nastavio je na Medicinskom fakultetu beogradskog Univerziteta. Prvi radni odnos zasnovao je u Op¹toj bolnici Valjevo odakle je 2011. godine oti¹ao u Ptuj, Slovenija. Od 2015. godine do danas kao doktor je radio u Medicinskom centru Roga¹ka.

Sa¹u Pakeviæa pamtimo I kao bajkera, velikog prijatelja svih Valjevaca. Iako vi¹e nije ¾iveo u Valjevu sna¾no je uvek branio svoje poreklo. Do poslednjeg dana bio je ukljuèen u sva valjevska de¹avanja. Na ¾alost jedna od njegovih poslednjih poruka na dru¹tvenoj mre¾i fejsbuk  bila je  vezana za korona virus I znaèila je upozorenje u kom je Sa¹a rekao: “Nije ¹ala!”.



https://www.vamedia.info/2021/02/bitku-sa-korona-virusom-izgubio-je-dr-sasa-pakevic/
Небитни пролазник

mareskin


Danas "zdrav" za sedam dana te nestane.
Mnogo ljudi sa obostranim upalama pluæa koji nemaju nikakve tegobe dok se sluèajno ne otkrije na snimku.
Stra¹no  :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

Pro¹li vikend sahranio buraza,od pokojnog ujaka sina, 48 god. ,a prije par mjeseci isto buraza,al drugo koljeno.. 54god. .. Ovo je tu¾no i ¾alosno, sauèe¹æe porodici i prijateljima!
R.I.P
jin-jang


Charuga


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11