Glavni meni

offroad porscha

Započeo SSZGO, 23 Januar, 2021, 21:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

https://www.youtube.com/watch?v=l7n0oo2fBB8#


ako hocete da vozite porschu  po pustinjama, moze, ja probao moju kayena i slomio amortizaciju
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

eto koliko coveku treba da zaboravi jezik...jos koju godinu i alahu akbar
hteo je da napise:
Ako zelite da vozite porse po pustinji, moze, ja sam probao mog kajena i slomio amortizere

sto nam govori sta
-zaboravio srpski
-kupio porsea
-nume da vozi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

evo + i neka si odbranio cast nas klosara iz srbistana  [rofl]
jes da je to kostin posao ali za sta prijatelji sluze

bucko

Ja mog terao u Medjedje i nista mu nije bilo

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bucko poslato 28 Januar, 2021, 00:43
Ja mog terao u Medjedje i nista mu nije bilo
umes da vozis//ali se ne hvalis.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 27 Januar, 2021, 23:44
evo + i neka si odbranio cast nas klosara iz srbistana  [rofl]
jes da je to kostin posao ali za sta prijatelji sluze
i ubuduce cu da branim cast VAS klosara iz srbistana.....

princ iz emirata...parafraziram
-moj deda je jahao kamile, moj otac je vozio lend rovera, ja vozim mercedesa a moj sin ferari...njegov sin mozda avion, ali ce unuci morati da nauce da jasu kamilu.....pre ili kasnije tebace im.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

poenta price je da smo snimali video u pustinji izmenjenog 911 ne znam cemu klasicno srpsko proseravanje uvek
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin


Nikad nisam vozio Porsche u pustinji.
Meni je snimak dobar.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

DebeliZmaj

[watching]

sta fali malo offroad po pustinji ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

clutch&brake

Tako mu pucao i amort na raspalom jugu u kraju dok nije postao 'famous'.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

SSZGO

#12
U srb nema potrebe voziti bilo sta drugo. Sve dobre cupi su ionako dolazile same kod mene i kola ih ne interesuju ako im se ti svidis. To ti ne bi znao jer si mnogo lep. 2020te sma bio 2 meseca u srb i najvecim delom sam vozio opel kadel iz 1989te i zavrsio je posao, top ribe su se vozile u raspalom kadetu. Ovde u emiratima opet nebitno je sta vozis, ni ovde ih ne interesuju kola samo ih kesh interesuje. Ako pored kesha im se svidis to je plus. Zato sam se otarasio dobrih kola i vozim pristojna u najboljem slucaju, stari model kayen je ovde na nivou recimo punta u srbiji.
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

despic

Ja ne kapiram cemu toliki hejt i prozivanje. Decko otisao iz ove bedne zemljice da zaradi neke pare. Sta sad...
Meni se prvom ne svidja cela ta prica emirata, zato i nisam otisao pa opet ne serem jbg.
Jel ima nesto sto sam propustio? Jel pisao i srao po nekome? Ako jeste, onda cu i ja da se pridruzim hejtu i prozivanju
klasican divljak

mareskin

Citat: SSZGO poslato 01 Februar, 2021, 08:22
U srb nema potrebe voziti bilo sta drugo. Sve dobre cupi su ionako dolazile same kod mene i kola ih ne interesuju ako im se ti svidis. To ti ne bi znao jer si mnogo lep. 2020te sma bio 2 meseca u srb i najvecim delom sam vozio opel kadel iz 1989te i zavrsio je posao, top ribe su se vozile u raspalom kadetu. Ovde u emiratima opet nebitno je sta vozis, ni ovde ih ne interesuju kola samo ih kesh interesuje. Ako pored kesha im se svidis to je plus. Zato sam se otarasio dobrih kola i vozim pristojna u najboljem slucaju, stari model kayen je ovde na nivou recimo punta u srbiji.

Sla¾em se. I ja sam vi¹e jebao dok sam bio mlaði i vozio stari auto :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: despic poslato 01 Februar, 2021, 10:40
Ja ne kapiram cemu toliki hejt i prozivanje. Decko otisao iz ove bedne zemljice da zaradi neke pare. Sta sad...
Meni se prvom ne svidja cela ta prica emirata, zato i nisam otisao pa opet ne serem jbg.
Jel ima nesto sto sam propustio? Jel pisao i srao po nekome? Ako jeste, onda cu i ja da se pridruzim hejtu i prozivanju

Ovde se ljudi koji komentari¹u i SSZGO poznaju, pa verovatno to ima veze sa neèim liènim.
Meni je drago da bilo ko u¾iva i napreduje u onome ¹to radi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bucko

Mi smo se upoznali tamo i momak je totalno ok
Koja bi ovome odolela


UFF


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

SSZGO

au kakav sam krmak bio :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor