Glavni meni

vakcinacija / covid19

Započeo DebeliZmaj, 13 Januar, 2021, 12:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Citat: bucko poslato 12 Septembar, 2021, 13:16
Dare bas da te pitam ,zanima me a nemam koga

Ako je virus respiratorni zasto se nose skafanderi

Koliko je puta menjan protokol lecenja i imal  ko odgovoran za pogresno lecenje

Kako zasto ? Skafander se nosi jer respiratorne infekcije mogu da se nadju na odeci pa rukama prenesu preko nosa / usta …kod nas sestre koje su vakcinisane nose samo zastitni jednikratni mantil a ove koje nisu nose skafander ceo..

Mislim da je trenutno lecenje po protokolu 11 ili 12 , nisam siguran .. protokol lecenja stize od szo , ili ti svetske zdravstvene organizacije…ne znam na sta mislis kad kazes “pogresno lecenje” … nije bilo pogresnog lecenja ..

Da vam objasnim jos nesto odmah da ne bude zabune - korona je virus. Virus se ne leci antibioticima nego simptomatski , tipa , curi ti nos - kapi za nos , imas temperaturu - antipiretik itd itd .. svi koji piju antibiotike ne piju zbog korone - korone nego zbog upale pluca itd itd…



Darko

Citat: Ivicat poslato 12 Septembar, 2021, 14:25
Citat: Darko poslato 12 Septembar, 2021, 13:11
Da su ovi dzukci na tv prokockali poverenje gradjana - nema dileme .. ali , novine ? Fejs ? Wikipedia ? Daj buraz , ne zajebavaj
Ovo je veliki problem. Ali kome onda verovati. Jer lekari daju izjave i na tv-u, i u novinama,... Kako ja da znam kom lekaru verovati. A za ove nase politicare cirkuzante, da ne pricam.
Pisi slobodno na ovu temu. Mada, verovatno nema puno lepih stvari...

Verujem da je samo problem u stavu i mesanju sa politikom .. moje licno misljenje je npr , da sada izadje onaj dr Nestorovic i kaze : “ljudi , ajmo , mora vakcina da se resimo bede” - garantujem da bi 99% populacije izaslo na vakcinu … dr Kon i svi ostali su svojim izjavama i ponasanjem i svime ostalima skroz izgubili poverenje … zbog mrtve politike

dzimika

Cela garnitura koja se pojavljuje je izgubila poverenje zbog svega od ranije a ovo je sada bio samo slag na tortu

A da nema mesanja politicara u svemu ovome i pogotovo da nema mesanja farmako mafije mozda bi sve ovo bilo drugacije

Ivicat

Citat: Darko poslato 12 Septembar, 2021, 15:40
...kod nas sestre koje su vakcinisane nose samo zastitni jednikratni mantil...
Jao zivote lutalico sto ne odoh za doktora :D

despic

Eo i ja malo da se umesam.
1. Cale vakcinisan, zarazio nevakcinisanu kevu, on mnogo gore od nje.
2. Odlazim sa klinkom na sistematski, lekari u sred smene drze sastanak 45min, pravi se neverovatna guzva... i kao tolko je bio bitan sastanak? Lazna slika guzve odjednom. Dignem frku, svi cute. Razresenje price, nema...niko nista ne zna.
3. Ne mozes avionom u nemacku nevakcinisan. Danas saznao na tezi nacin.
4. Zasto se od porodilista prave kovid bolnice? Jel treba zena kuci da se poradja a kao prave se bolnice kao? Kao guzva je, a ne primaju nove radnike nego traze volontere? Taj deo price ne znas, Darko?
5. A de su oni sto su do sad riknjavali od sezonskog gripa? Vakcinisali su se penzosi i pre korone.

Epilog price, odnosno moje misljenje generalno u vezi svega ako nekog uopste zanima je...mrs u pizdu materinu
klasican divljak

stilgar

Citat: Darko poslato 12 Septembar, 2021, 15:40
Citat: bucko poslato 12 Septembar, 2021, 13:16
Dare bas da te pitam ,zanima me a nemam koga

Ako je virus respiratorni zasto se nose skafanderi

Koliko je puta menjan protokol lecenja i imal  ko odgovoran za pogresno lecenje


Mislim da je trenutno lecenje po protokolu 11 ili 12 , nisam siguran .. protokol lecenja stize od szo , ili ti svetske zdravstvene organizacije…ne znam na sta mislis kad kazes “pogresno lecenje” … nije bilo pogresnog lecenja ..



a szo preporucuje samo ono sto se kupuje od njih. vakcine. kad dodjes u bolnicu dobijes c i d vitamin cink i mozes na respirator. Koje lecenje? evo pokazi tamo doktorima da ima nekih drugih stavova osim szo jer njih boli paja za sve. imas i njihovu reakciju na ove testove. Ili su svi u talu?
https://ivmmeta.com/

Darko

Zato i rekoh , ne bih na ovu temu…
Svako po svome ..
U zdravlje !

dzimika

Na kraju se svodi da vakcinisani mogu biti zarazni cak i vise od nevakcinisanih a da nisu ni svesni toga jer ni ne znaju da imaju koronu ili da imaju teze oblike od nevakcinisanih jer mu je mozda vakcina narusila imuni sistem

Naravoucenije, vakcinisan ili ne mozes da se zarazis i mozes da umres, procente ne znaju ni naucnici jer nijedna studija ne pokazuje precizne rezultate kao sto nijedna studija nije dokazala broj antitela koji je potreban da se telo odbrani od virusa

Ivicat

Lazi i nagadjanja lekara-politicara su doveli do toga da vise verujem Darku nego svim ostalim...

Darko

Citat: dzimika poslato 13 Septembar, 2021, 07:38
Na kraju se svodi da vakcinisani mogu biti zarazni cak i vise od nevakcinisanih a da nisu ni svesni toga jer ni ne znaju da imaju koronu ili da imaju teze oblike od nevakcinisanih jer mu je mozda vakcina narusila imuni sistem

Naravoucenije, vakcinisan ili ne mozes da se zarazis i mozes da umres, procente ne znaju ni naucnici jer nijedna studija ne pokazuje precizne rezultate kao sto nijedna studija nije dokazala broj antitela koji je potreban da se telo odbrani od virusa

Cek jedno po jedno … vakcinisani mogu biti zarazni isto koliko i nevakcinisani a da nisu svesni , jer imas brdo nevakcinisanih ljudi prelezalih koronu “na noge” i da nisu znali

Za ovo da mogu biti u tezem stanju od nevakcinisanih si pogresio , nema ili je zanemarljvo mali procenat takvih… za to meni ne treba nikakva statistika jer sam hiljade i hiljade pcijenata ovde ispratio i ovakvih i onakvih…

Broj antitela se zna , i to kontrolisemo ovde cesto kod osoblja , i vakcinisanih i nevakcinisanih…. A gresis i sto globalizujes stvari oko antitela …tvom telu je mozda dovoljno 250 antitela da bude zasticeno skroz od virusa , nekom drugom je dovoljno 500 a nekom trecem 80 … tu nema jasne linije kome je koliko potrebno … a to zavisi od dosta faktora , od jacine imunog sistema , od svega i svacega..

dzimika

Zar nisi rekao da neces vise da pricas o tome?

Koji je to broj antitela?
I sam protivrecis i potvrdjujes moje da se ne postoji unificiran broj antitela kao i to da cak i ako imas antitela i dalje mozes da je dobijes jer antitela nisu za svaku mutaciju

DebeliZmaj

jugosloveni su bili redovno svi vakcinisani,
drazava je celulozom ili zlatom placala cim se pojavi vakcina ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

klasican divljak

bucko

#233
Citat: stilgar poslato 13 Septembar, 2021, 00:37
Citat: Darko poslato 12 Septembar, 2021, 15:40
Citat: bucko poslato 12 Septembar, 2021, 13:16
Dare bas da te pitam ,zanima me a nemam koga

Ako je virus respiratorni zasto se nose skafanderi

Koliko je puta menjan protokol lecenja i imal  ko odgovoran za pogresno lecenje


Mislim da je trenutno lecenje po protokolu 11 ili 12 , nisam siguran .. protokol lecenja stize od szo , ili ti svetske zdravstvene organizacije…ne znam na sta mislis kad kazes “pogresno lecenje” … nije bilo pogresnog lecenja ..


https://ivmmeta.com/


ako je sad 12. protokol to znaci da 1, po kome je radjeno nije dobar isto je i za drugi ,treci , cetvrti, peti, sesti, sedmi, osmi, devetii a takodje je pogresan i deseti i jedanaesti nacin lecenja

Jel ko odgovarao sto su ljudi pogresno leceni a neki i ubijeni pa makar i po savetu szo

Dare uz duzno postovanje mislim da ti pocetak i kraj recenice govore nesto sasvim suprotno

Darko

Citat: dzimika poslato 13 Septembar, 2021, 12:08
Zar nisi rekao da neces vise da pricas o tome?

Koji je to broj antitela?
I sam protivrecis i potvrdjujes moje da se ne postoji unificiran broj antitela kao i to da cak i ako imas antitela i dalje mozes da je dobijes jer antitela nisu za svaku mutaciju

Cek bre buraz , polako …
Ako vam smeta da vam pricam iz prve ruke - ok necu. Rekao sam da necu na ovu temu , jer me vec frustrira da moler zna medicinu , farbar zna oko struje , mehanicar radi oko vode .. svi znaju sve , i onda nemam snage da se macujem … ako zelite da vam nesto objasnim onoliko koliko znam - ok , ako ne - meni lakse…

2. Nema “taj” broj antitela .. kao sto rekoh- tebi ce biti ok 30 meni 90 …
Nista ja ne protivrecim , nego ti pricam da i ko je vakcinisam uvek prodje bolje … evo zasto : ti kad si nevakcinisan i dodjes u kontakt sa koronom - potrebno je vreme da organizam i imuni sistem prepozna bolest , napravi odgovor itd itd … za sve to vreme korona se siri na plucima … kad se vakcinises - imuni sistem vec ima informaciju o bolesti , i kad dodjes u kontakt sa koronom - ako imas odredjeni br antitela - ne zarazis se , opet , ako nemas dovoljno ili ako si uneo virus u velikoj koncentraciji - organizam vec ima info o bolesti i vreme odbrane je mnogo krace ( pricam laicki da me razumeju svi ) …

Opet , ako vi znate nesto sto ja ne znam - ok. Ako verujes da dinar stoji zalepljen na ruci jer ga drzi èip - opet ok.

Darko

Citat: bucko poslato 13 Septembar, 2021, 13:45
Citat: stilgar poslato 13 Septembar, 2021, 00:37
Citat: Darko poslato 12 Septembar, 2021, 15:40
Citat: bucko poslato 12 Septembar, 2021, 13:16
Dare bas da te pitam ,zanima me a nemam koga

Ako je virus respiratorni zasto se nose skafanderi

Koliko je puta menjan protokol lecenja i imal  ko odgovoran za pogresno lecenje


Mislim da je trenutno lecenje po protokolu 11 ili 12 , nisam siguran .. protokol lecenja stize od szo , ili ti svetske zdravstvene organizacije…ne znam na sta mislis kad kazes “pogresno lecenje” … nije bilo pogresnog lecenja ..


https://ivmmeta.com/


ako je sad 12. protokol to znaci da 1, po kome je radjeno nije dobar isto je i za drugi ,treci , cetvrti, peti, sesti, sedmi, osmi, devetii a takodje je pogresan i deseti i jedanaesti nacin lecenja

Jel ko odgovarao sto su ljudi pogresno leceni a neki i ubijeni pa makar i po savetu szo

Haha , pa ne ide to tako druze .. nije to izmislili smo novo - prvo je pogresno …


Darko

Ranije si pio brufen da ti prodje glava , danas pijes nimulid jer je novi i bolji lek.
Jel to znaci da je uzimanje brufena bilo pogresno ?
Ajde nemoj da ste deca jebem mu mater :)

bucko

jbg zato i pitam
ne sam skolovala

Darko

Citat: despic poslato 13 Septembar, 2021, 12:29
Darko, sta radis ti?


Paaa , po svoj prilici - izgleda da sviram kurcu 😂😂😂😂

bucko

Video sam na TV ,rts , kako Galenika krece sa proizvodnjom Hidroksihlorokina

Da Makron salje supstancu koja nedostaje i da je resenje problema na dohvat ruke

I onda preko noci ni mukajet o tome
 
samo bocke i nista drugo