Glavni meni

vakcinacija / covid19

Započeo DebeliZmaj, 13 Januar, 2021, 12:51

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

vakcinislai se svo 4voro u kuci ... radili onaj neki test ... 1 je kao da si uspesno vakcinisan ... buraz 1, keva 0.45 cale 0 .15 .. ja 4 i nesto sitno ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Друга година како је нестао грип
Друштво за заштиту од животиња

milomir22

Vakcinisah se sa 2 doze sinopharmovom vakcinom (kineska), drugu dozu primio 8. juna i sad bi trebalo 3. dozu da primim 6 meseci nakon 8. juna.
Ne ubedjujem nikog, svako ima pravo na svoj izbor, rodjena sestra je protiv vakcinacije kada je covid u pitanju i nije se vakcinisala, roditelji jesu.
Majka gotivi Nestoroviæa, on bio za kinesku, ona i otac se vakcinisali kineskom zbog brige o zdravlju, a ja se vakcinisao istom tom jer su je oni podneli ok, a iskljuèivo da bih mogao da putujem, a da ne pucam kintu i da se ne jebem sa pcr, antigen i ostalim testovima (bio 12 dana u Grèkoj i 2 ture motorom po 4 dana Bosna i Crna Gora).

Interesantni su mi i provakseri i antivakseri sa kakvim ubedjenjem brane/pljuju ne¹to o èemu, realno, blage veze nemaju. Nemam ni ja, ali nikoga ne nagovaram ni na ¹ta, niti kenjam da je ne¹to, o èemu blage veze nemam, dobro ili lo¹e. Ako sam se ja zajebao ¹to sam se vakcinisao, jbg zajebao se toliki ¹kolovan svet koji poznajem, pa neka se sjebem i ja.

Da vakcina ¹titi 100%, vi¹e puta je dokazano da ne, u kolikoj meri ¹titi, pitaj klinac, iskreno se nadam da koliko-toliko ¹titi, jer je evidentno da æemo svi da dodjemo u kontakt sa tim sranjem od virusa kad-tad.


I èestitao bih vrednim nauènicima koji su, u te¹kim, laboratorijskim uslovima uspeli da naprave ovo ultramutirajuæe govno od virusa i sjebu èoveèanstvo do jaja, ko æe da ratuje u 21. veku i proliva krv, bolje je da ovako, elegantno pocrkamo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

Citat: El Jefe poslato 03 Septembar, 2021, 20:50
Друга година како је нестао грип

pa zato sto se nose maske.... sta te cud ... a i Srbi su poceli da p e r u ruke ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andjelo


castor

http://www.youtube.com/watch?v=odgRIDQn8AY#

Mislim da treba da se ode u te podrume da se malo ¹eta tamo.
It's the ride that matters, not the bike…

nesic1

evo zena prica u kovid ambulanti primila trecu dozu v4kcine i popasla koronu, ima gomila i ovih sa drugom dozom, inace po izraelu gde je 80% vakcinisano cvetaju ruze, sve super tamo jel zive normalno?
a ovi sto drece ako nisi vakcinisan ne mozes da se lecis, su isti oni zbog kojih na samponu za kupanje pise da nije za pice.

dzimika

Koliko sam cuo u Izraelu je tek sranje, mnogo obolelih koji su vakcinisani, a koliko sam primetio u svetskim medijima se sve vise prica o neefikasnosti vakcina

castor

Samo jo¹ jedan dokaz da vakcine nisu testirane kako treba...
It's the ride that matters, not the bike…

dzimika

Ma kako ti to mislis, mora da je prosla godine testiranja kao i sve faze detaljnog testiranja

castor

Znam, znam. A ka¾u da æe i ovi za koronu da dobiju Nobelovu nagradu. Ne znam samo da li misle na ove ¹to su je smislili ili na ove ¹to su smislili vakcine...
It's the ride that matters, not the bike…

mkt

Bas ozbiljna ekipa naucnika i doktora na ovom forumu
[clapp]

Darko

Sa takvim se predznanjem ulazi u “vakcinu” bajo moi :)

Darko

Ajde da malo pojasnim , iako rekoh da necu na tu temu .. godinu i po dana sam u kovid bolnici , pa nesto naucih.
Kod nas je trenutno 114 pacijenata … od toga su 60-ak nevakcinisanih i 50-ak vakcinisanih .. od tih 50-ak vakcinisanih jedno 42,43 su kinezi , 2-3 fajzer , i 2,3 sinofarm ..
@nesic - niko nije rekao da ces sa vakcinom izbeci koronu .. ali ce biti dosta laksa slika ( bas kao ovi moji pacijenti ) …
Dalje , oko fajzera - fajzer je bio najefikasniji u tom inicijalnom delu kad treba da se naprave antitela , ali posto on reaguje preko S proteina na rnk - slab je na mutacijama , tu je bolji kinez ( otud podatak za Izrael , oni su 90% fajzerom ) … inace je moj savet upravo to , ko je primio dva fajzera , trecu preporucujem kinez , i mislim da je to dobitna komb.

Inace - prekjuce mi umro decko 91 god , nije bio vakcinisan , zena trudna 8 nedelja … doneli mu selfi stap pr dana pre toga , mahao je s njim u zoni i pricao kako ce postati tata itd , da ne mracim previse …

Nego , svi vi koji mislite da korona ne postoji - evo pozivam vas da dodjete kod mene na posao jedan dan , udjete u zonu samo da porazgledate malo situaciju , pa da porazgovaramo posle toga .. to sto , da kazem , “napolju” ne osecate koronu - ja sam je veoma dobro osetio na poslu vidjajuci sve i svasta …


Darko

Da su ovi dzukci na tv prokockali poverenje gradjana - nema dileme .. ali , novine ? Fejs ? Wikipedia ? Daj buraz , ne zajebavaj

bucko

Dare bas da te pitam ,zanima me a nemam koga

Ako je virus respiratorni zasto se nose skafanderi

Koliko je puta menjan protokol lecenja i imal  ko odgovoran za pogresno lecenje

mkt

Ma ja sam cuo da umiru samo ovi koji nisu u kreditu, mi koji smo u kreditima nas moraju da odrzavaju zivim
Etoo

Ivicat

Citat: Darko poslato 12 Septembar, 2021, 13:11
Da su ovi dzukci na tv prokockali poverenje gradjana - nema dileme .. ali , novine ? Fejs ? Wikipedia ? Daj buraz , ne zajebavaj
Ovo je veliki problem. Ali kome onda verovati. Jer lekari daju izjave i na tv-u, i u novinama,... Kako ja da znam kom lekaru verovati. A za ove nase politicare cirkuzante, da ne pricam.
Pisi slobodno na ovu temu. Mada, verovatno nema puno lepih stvari...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell