Glavni meni

vakcinacija / covid19

Započeo DebeliZmaj, 13 Januar, 2021, 12:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Ivicat poslato 18 Mart, 2021, 10:48
Ko nedokazan?
I da "nas" zatvore, sta se dobija time? Bili smo zatvoreni prosle godine i sta je time postignuto?

Pro¹le godine smo pobedili Koronu oko izbora. Zvanièno bilo u medijima i politièkim flajerima.
Ne znam o èemu se radi u meðuvremenu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

Primeæujem (ali skroz sam ozbiljan) da je u doba covida19 Srbija poprilièno dobro "plivala u govnima". Razlog tome nije sposobnost vlasti (sposobnu vlast nismo imali jo¹ od doba Tite), veæ jaèanje onih sila na geopolitièkom planu, koje nam nisu direktno suprotstavljene (èitaj Kina i Rusija). Bregzit nam je i¹ao na ruku, jer su incesoidni englezi re¹ili da nas se na trenutak okanu i re¹e probleme u svojoj avliji, a ni tramp preko bare nije stezao omèu poput bu¹a i obame, pa je svaki predah po nas dobrodo¹ao.

Jbg, mnogi se smeju, ali nije mala stvar ¹to vakcine nisu bile deficitarne ni u jednom trenutku i ¹to smo krenuli da proizvodimo sputnik. Za nas, ovakve raspsale kakvi jesmo, to nisu beznaèajne stvari, verujte.

englezima (namerno e malo) ¾elim jo¹ puuuunnnooo godina bregzita i da se udave u sopstvenim govnima, jer za bolje i nisu, nakaze.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

#163
prosecan 'rvat i balija ce pre da umru
nego da prime sputnjik sa grobom Srbije na pakovanju ;D
sto mozda i nije lose...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Citat: milomir22 poslato 15 April, 2021, 20:40
Primeæujem (ali skroz sam ozbiljan) da je u doba covida19 Srbija poprilièno dobro "plivala u govnima". Razlog tome nije sposobnost vlasti (sposobnu vlast nismo imali jo¹ od doba Tite), veæ jaèanje onih sila na geopolitièkom planu, koje nam nisu direktno suprotstavljene (èitaj Kina i Rusija). Bregzit nam je i¹ao na ruku, jer su incesoidni englezi re¹ili da nas se na trenutak okanu i re¹e probleme u svojoj avliji, a ni tramp preko bare nije stezao omèu poput bu¹a i obame, pa je svaki predah po nas dobrodo¹ao.

Jbg, mnogi se smeju, ali nije mala stvar ¹to vakcine nisu bile deficitarne ni u jednom trenutku i ¹to smo krenuli da proizvodimo sputnik. Za nas, ovakve raspsale kakvi jesmo, to nisu beznaèajne stvari, verujte.

englezima (namerno e malo) ¾elim jo¹ puuuunnnooo godina bregzita i da se udave u sopstvenim govnima, jer za bolje i nisu, nakaze.

Eto, dokaz kako su pokupili politicke poene nasim parama i napravili podelu izmedju ljudi da jos duuuuugo vladaju

Kostić

срушио ти снове миломире гори је од змаја

Kostić

један млади ентузијаста каже србија гради путеве јесте гради али гради путеве који се наплаћују не мрежи засеоке и те путеве гради од твојих пара па ћеш ти да плаћаш путарину србија дели напуштене куће и сеоска домаћинства онима који су млади и желе да ору њиву јесте дели али чије куће своје не туђе да када та твоја србија умрежи засеоке и каже ти не плаћаш путарину међународни саобраћај плаћа и кад србија подели своје куће а не туђе ти наврати опет

овај ваш ковид је економија маните се једноумља и тих колективно добродушевних трипова ајмо сви за једног један за све једноумље није добро

Gašpar

Citat: dzimika poslato 16 April, 2021, 07:34
Citat: milomir22 poslato 15 April, 2021, 20:40
Primeæujem (ali skroz sam ozbiljan) da je u doba covida19 Srbija poprilièno dobro "plivala u govnima". Razlog tome nije sposobnost vlasti (sposobnu vlast nismo imali jo¹ od doba Tite), veæ jaèanje onih sila na geopolitièkom planu, koje nam nisu direktno suprotstavljene (èitaj Kina i Rusija). Bregzit nam je i¹ao na ruku, jer su incesoidni englezi re¹ili da nas se na trenutak okanu i re¹e probleme u svojoj avliji, a ni tramp preko bare nije stezao omèu poput bu¹a i obame, pa je svaki predah po nas dobrodo¹ao.

Jbg, mnogi se smeju, ali nije mala stvar ¹to vakcine nisu bile deficitarne ni u jednom trenutku i ¹to smo krenuli da proizvodimo sputnik. Za nas, ovakve raspsale kakvi jesmo, to nisu beznaèajne stvari, verujte.

englezima (namerno e malo) ¾elim jo¹ puuuunnnooo godina bregzita i da se udave u sopstvenim govnima, jer za bolje i nisu, nakaze.

Eto, dokaz kako su pokupili politicke poene nasim parama i napravili podelu izmedju ljudi da jos duuuuugo vladaju

Ba¹ tako!

A ¹to se proizvodnje vakcine u Srbiji tièe, paaaa  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  pre nekih 10 godina va¾ila je neka zabrana da se medicinska sredstva iz Rusije ne mogu izvoziti u EU. Ne znam da li jo¹ uvek va¾i, ali Srbija mo¾e da izvozi u EU. Rusija mo¾e da izvozi u Srbiju.

Vakcina zvana Prepakivaè doo

friziderdzija

Citat: Ga¹par poslato 16 April, 2021, 09:26
Citat: dzimika poslato 16 April, 2021, 07:34
Citat: milomir22 poslato 15 April, 2021, 20:40
Primeæujem (ali skroz sam ozbiljan) da je u doba covida19 Srbija poprilièno dobro "plivala u govnima". Razlog tome nije sposobnost vlasti (sposobnu vlast nismo imali jo¹ od doba Tite), veæ jaèanje onih sila na geopolitièkom planu, koje nam nisu direktno suprotstavljene (èitaj Kina i Rusija). Bregzit nam je i¹ao na ruku, jer su incesoidni englezi re¹ili da nas se na trenutak okanu i re¹e probleme u svojoj avliji, a ni tramp preko bare nije stezao omèu poput bu¹a i obame, pa je svaki predah po nas dobrodo¹ao.

Jbg, mnogi se smeju, ali nije mala stvar ¹to vakcine nisu bile deficitarne ni u jednom trenutku i ¹to smo krenuli da proizvodimo sputnik. Za nas, ovakve raspsale kakvi jesmo, to nisu beznaèajne stvari, verujte.

englezima (namerno e malo) ¾elim jo¹ puuuunnnooo godina bregzita i da se udave u sopstvenim govnima, jer za bolje i nisu, nakaze.

Eto, dokaz kako su pokupili politicke poene nasim parama i napravili podelu izmedju ljudi da jos duuuuugo vladaju

Ba¹ tako!

A ¹to se proizvodnje vakcine u Srbiji tièe, paaaa  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  pre nekih 10 godina va¾ila je neka zabrana da se medicinska sredstva iz Rusije ne mogu izvoziti u EU. Ne znam da li jo¹ uvek va¾i, ali Srbija mo¾e da izvozi u EU. Rusija mo¾e da izvozi u Srbiju.

Vakcina zvana Prepakivaè doo
e da je samo tako u medicini....prepakuje se voæe i povræe iz albanije i grèke i ¹alje za rusiju...

milomir22

Citat: dzimika poslato 16 April, 2021, 07:34
Citat: milomir22 poslato 15 April, 2021, 20:40
Primeæujem (ali skroz sam ozbiljan) da je u doba covida19 Srbija poprilièno dobro "plivala u govnima". Razlog tome nije sposobnost vlasti (sposobnu vlast nismo imali jo¹ od doba Tite), veæ jaèanje onih sila na geopolitièkom planu, koje nam nisu direktno suprotstavljene (èitaj Kina i Rusija). Bregzit nam je i¹ao na ruku, jer su incesoidni englezi re¹ili da nas se na trenutak okanu i re¹e probleme u svojoj avliji, a ni tramp preko bare nije stezao omèu poput bu¹a i obame, pa je svaki predah po nas dobrodo¹ao.

Jbg, mnogi se smeju, ali nije mala stvar ¹to vakcine nisu bile deficitarne ni u jednom trenutku i ¹to smo krenuli da proizvodimo sputnik. Za nas, ovakve raspsale kakvi jesmo, to nisu beznaèajne stvari, verujte.

englezima (namerno e malo) ¾elim jo¹ puuuunnnooo godina bregzita i da se udave u sopstvenim govnima, jer za bolje i nisu, nakaze.

Eto, dokaz kako su pokupili politicke poene nasim parama i napravili podelu izmedju ljudi da jos duuuuugo vladaju

Ako si u mom postu video ikakve naznake hvalospeva trenutnoj vlasti, budi siguran da nisi razumeo ¹ta sam hteo da ka¾em.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

milomir22

Citat: Kostiæ poslato 16 April, 2021, 08:02
срушио ти снове миломире гори је од змаја


Kole, lo¹e ste protumaèili moj post, iako sam naglasio da sve dobro ¹to je proisteklo nije zasluga sns-a, veæ drugih okolnosti, a pre svega to ¹to smo dobri sa istokom, jer smo od zapada uvek i jedino dobili kurèinu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

despic

A sta ti prijatelju znas sta smo mi dobili sa zapada a sta sa istoka tacno?
klasican divljak

Kostić

и шећер и шећер него оћел јеша да протрља ручице или ће још мало да нам прети јавно

milomir22

Citat: despic poslato 16 April, 2021, 13:43
A sta ti prijatelju znas sta smo mi dobili sa zapada a sta sa istoka tacno?

Imam svoje izvore i znam da sa istoka nismo dobili ni¹ta, ali smo kupili mnogo toga, a sa zapada smo dobili ono ¹to sam gore pomenuo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

despic

#174
Losi su ti izvori...mnogo smo vecu kurcinu dobili sa istoka.  Razmisljaj malo sire...
Nmg da verujem da je mlad covek u 21 veku spreman da se okrene istoku...ili da je naklonjen makar... je sve sto cu reci
klasican divljak

Ivicat

U kakvoj ti zabludi zivis. Pogledaj samo putopise. Da li su ti lepsi oni sa monotonog zapada ili sa nepredvidivog istoka  :D

despic

Hahah ok u pravu si...ali tajlandjanke sad nisu tema. Bas sam nesto pokusavao da se setim sta je to dobro stiglo sa istoka, i atari mi prodje kroz glavu, al i to je amercika kompanija. Tako da jedino ostade pokemon jbg - ko voli.
Industriju tek necemo pominjati, bilo koju...it pogotovo.
klasican divljak

milomir22

Ma jok, EU nam je spas, èim se raspadne tu smo mi da je spasimo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: despic poslato 16 April, 2021, 18:51
Hahah ok u pravu si...ali tajlandjanke sad nisu tema. Bas sam nesto pokusavao da se setim sta je to dobro stiglo sa istoka, i atari mi prodje kroz glavu, al i to je amercika kompanija. Tako da jedino ostade pokemon jbg - ko voli.
Industriju tek necemo pominjati, bilo koju...it pogotovo.
sa istoka je dosla duhovnost, vera, civilizacija, i jako retko rat...to sa turcima je izuzetak...a sa zapada...sa zapada je doslo sve zlo ovoa sveta....kolonijalizam nije smisljen na istoku....neokolonijalizam nije smisljen na istoku.....nuklearna bomba nije napravljena na istoku....
to sto je ljudima pomerena svest i sto je predmet obozavanja postao dolar kao maniest materijalnog boga....to je druga stvar...
trba veliki televizor da te bolje truju, teba novi kompjuter da ti oduzmu druzenje, treba veci teleon da ti oduzmu govor, treba novi auto da brze stignes na posao, treba fancy odeca da izgledas lepo u ocima drugih (to sto si odvratan iznutra to nije bitno), treba stan u beogradu na vodi da komsije zavide, treba se jebati u dupe da budes u trendu, i na kraju ostanes sam i crknes ko pseto...

ja jutros sisao da radim u 10, u pola jedanaest otisao do njanje na kafu....dosao u 1 kuci i otisao do drugara da se vidimo...pokupio dete iz vrtica u 15 casova da ga vodim kod psiholoa za skolu....vratio se u pola 5 i rucao...dotera kanarinac t-maxa i malo se ispricasmo....jel to moze na zapadu....moze kurac.....idite radite za velike pare i svoj zivot konvertujte u evre a ja cu svoj u druzenja sa ljudima i u vreme sa porodicom....
pitanje izbora....nije bogat covek koji mnogo ima vec kome malo treba...

elem srbija je otisla u kurac kad su poceli da je vode svinjari, nastavila da propada pod bravarima i bankarima, onda je dovatise pravnici....nema nama povratka na bolje dok ne zadovoljimo bogove zrtvom.....a da je srbija bogata zemlja imam dokaz...kradu vec vise stotina godina i jos ima da se krade.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

de si budo nisam te prepoznao
ne znam o kom ti istoku pricas, i na koji to zapad misli milomir, pricam generalno. Nije samo dolar problem sa zapada, iz izreala poticu mnoga trovanja i zla a izrael je na istoku...bar koliko ja znam. Kinezima nisu bitni dolari jel? Pa se trpaju u svaku granu industrije da izdominiraju svojim plagijatorskim krsom.
Evo jasan primer, jel bi pre isao da zivis (i radis) u kinu, indiju, maleziju, filipine, koreu, vjetnam, tajland, rusiju i ovo su zapravo kul zemlje (ne ubrajam one ekstremisticke) ili u usa, ili bilo koju evropsku zemlju.
Ne svidja mi se licno ni jedna istocna kultura, i mnogo sam blizi zapadnoj, kao i vecina nas ovde u srb, samo to ne kapiraju.
Ti to povezujes sa dolarima i jurenjem para, niko te ne tera prijatelju, iskoristi svoje vreme kako zelis.
Ja ne volim i ovo malo kineza sto nam je doslo, a mos misliti tek kad nagrnu u borcu u industrijski centar :)

klasican divljak