Glavni meni

vakcinacija / covid19

Započeo DebeliZmaj, 13 Januar, 2021, 12:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

castor

Daj bo¾e da saznamo...
It's the ride that matters, not the bike…

milomir22

@dzimika

Sla¾em se, nisam propagirao vakcinaciju, ja sam samo rekao da je posao svake vlasti u svakoj dr¾avi da svojim sunarodnicima obezbedi izbor. Pa ko voli nek izvoli.

Inaèe, vakcinisalo se to ¹to je htelo otprilike, ne¹to oko milionèeta æe primiti obe doze i to je to. 1/5 stanovni¹tva otprilike.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

milomir22

Citat: castor poslato 10 Mart, 2021, 22:50
Daj bo¾e da saznamo...

Te¹ko, niko nikad neæe priznati da su neke bolesti povezane sa vakcinama. Cilj je da se svake godine primi vakcina protiv covida.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dzimika

Najgore je sto cemo saznati a da nismo ni svesni da je to istina u moru lazi
Trenutno je takvo vreme da neko moze objavljivati istinu i da je niko ne prepozna ili da niko u nju ne veruje

Kostić

ако уопште има неке истине у шпекулацијама сазнаће се сазнало се и за африку и вакцинисање девојчица да не рађају да се не коте па пукла брука

Ivicat


castor

Ja mogu samo da ka¾em ovo:

1. Krajem pro¹le godine za 18 dana mi je umro drugar, prav-zdrav, kao od brda odvaljen. Od 17.12.2020-03.01.2021. se borio, ali nije uspio. Kasnije su se pojavile sumnje da je imao propratne bolesti (¹eæer i visok krvni pritisak), ali je to ostalo nepotvrðeno/nerazja¹njeno.

2. Doktor iz KBC Zemun, pro¹ao kroz sav pakao sa pacijentima kod sebe i u Bataji nezara¾en, cijepi se prvom dozom kineza, poslije 7 dana pozitivan. Flipnuo èovjek od bijesa.

3. Moja roðena sestra na biolo¹koj i imuno-supresivnoj terapiji (èitaj NEMA imuni sistem) - mu¾ zaglavi u bolnici 8 dana, ona ni¹ta. Neki dan mi ¹alje sliku rezultata na antitijela - referentna vrijednost <50 da nisi prele¾ao, kod nje 1650 - njoj ni¹ta, niti joj je nos procurio, niti se ijednom naka¹ljala A i ona i mu¾ spadaju u visoko ugro¾ene grupe.

Po meni od svega ¹to sam do sada proèitao i èuo, jedino ono ¹to je Jecko prièala ima smisla - zatvorili sve, testirali sve, ko je negativan mo¾e kud hoæe, pozitivni mogu samo u kuæu/zatvor ili u bolnicu i æao. Maske su po meni zajebancija naroda i naèin da se namakne lova - neka neko sjedne i izraèuna koliko love se slilo na pitaj-boga-koje-i-èije-raèune samo od maski (ako uzmemo da je 1 €cent èiste zarade po maski i da se iskljuèi Indija, jer to kod njih nema smisla niti mo¾e da se sprovede, ostaje nekih 5 milijardi ljudi, od kojih treba oko 1 milijardu odbiti na djecu koja ne trebaju da nose i one koji su toliko siroma¹ni da nemaju da kupe maske, ostaje 4 milijarde ljudi koji kupuju maske; neka od njih pola ne kupuje svaki nego svaki drugi dana npr. to je 2 milijarde €centi na dnevnom nivou èiste love od usranih maski koje nièemu ne slu¾e, a moraju da se kupe/nose. Dakle, 2 000 000 000 x 0.01 = 20 000 000 €, tj. 20 miliona € na dnevnom nivou od maski, puta 365 dana samo, da ne idemo dalje = 20 miliona x 365 = 7 300 000 000, odnosno 7.3 milijarde €.

Da bolest postoji - postoji, da je to tolika katastrofa - mislim da nije, ali da nas jebu i dovode u red kao stoku - jebu.
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

сад ће коло да заигра ено све више људи кука да су заражени после вакцинације то затвори карантин требало је да важи на самом почетку сад би било бесмислено ем се људи вакцинисали ем порасо број заражених отиће сви у карантин ко ће да ради а и дискриминација нису сви заражени опасни а и није катастрофа

mareskin


Zanimljivo je da kada odete u Kovid deo neke ustanove (niste jo¹ testirani i ne znate da li imate virus) èekate u redu i hodniku sa onima koji su aktivno bolesni, onima koji su do¹li na vakcinaciju, onima koji nisu testirani, ali imaju sve simptome itd.
Tako da ako nisi zara¾en dobro si do¹ao da se zarazi¹.
Potpuno nelogièna organizacija.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat

A ti bi sa nekom sisatom da cekas. Kakvi su ovi danasnji klinci :D

Kostić

више људи се заразило по домовима здравља него на концертима и приватним јеб журкама које ремете комуналци неко реко да африканци ћао вирус па неко то објаснио фора прозрачне куће пирка ветрић разноси па нико да удахне

mareskin

Citat: Ivicat poslato 11 Mart, 2021, 20:05
A ti bi sa nekom sisatom da cekas. Kakvi su ovi danasnji klinci :D

Meni je to na nervnoj bazi. Uvek se bolje oseæam pored sisate. Mislim da to ima veze sa tim ¹to je moja starija sestra imala par drugarica koje su bile ba¹ 6-ica ili 7-ica i volele su da me muèe kad ona izaðe iz sobe.
Lako je mene bucka sa naoèarima baciti na krevet i daviti velikim grudima. Aj sad da ih vidim ako smeju!!!
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

bilo pre par godina neka proslava neke godisnjice...i u nekom razgovoru neka drugarica krena sa pricom
-secas li se onda kad smo bili u kuparima
-kako da se ne secam...stisao sam te uz onaj zid a ti se branila ko tigar...svog si me izgrebala po rukama
-a jel se secas sta sam vikala
-naravno..."neeeee zvacu nekoga"
-e.....pa predomislila sam se


samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Opamete se vremenom i kako krenu te iste sise da im vise.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

sasa ns 1

poènu oko 21 godine ,na¾alost

Kostić

боље гола жена и сисе које ко две крушке висе него мини сукња и два зрна грашка реко мика каранфил

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kostiæ poslato 13 Mart, 2021, 01:38
боље гола жена и сисе које ко две крушке висе него мини сукња и два зрна грашка реко мика каранфил
mika karanfil nema pojma....kad se zategnu ko dva brezona ...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Verovatno ce ovako nekako ici razvoj dogadjaja
Brojke se svakodnevno povecavaju
Zatvorice u nekom trenutku sve kao prosle godine
Posto smo nedokazani i nemoguce nas je naterati na vakcinaciju postace obavezna

Ivicat

Ko nedokazan?
I da "nas" zatvore, sta se dobija time? Bili smo zatvoreni prosle godine i sta je time postignuto?

ЯЭВОЛУТИОН

kako kazu doktori...drip ako se leci prodje za petnaest dana a ako se ne leci traje i po dve nedelje....u oba slucaja desi se da predje u upalu pluca.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11