Glavni meni

vakcinacija / covid19

Započeo DebeliZmaj, 13 Januar, 2021, 12:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Laki-zr poslato 01 Februar, 2021, 09:33
Jel se vakcinisao neko?  [watching]
Da je bio primoran radi posla, odlaska preko?

Èekam da mi od onih 1 800 000 Fajzerovih zapadne jedna.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

DebeliZmaj

za sad je dobrovoljno, dok be bude mandatarno za sve zaposlene u drzavnim sluzbama .... ko ne uradi vakcinaciju dobice otkaz...
pa onda se lagan zatvara krug , neces smeti u posta banke itd ako nisi vakcinisan ...
poredjenjem spisak gradjana, spiska ko se vakcinisao i spiska vlansika racuna doci ce do zatvaranja racuna u poslovnim bankama ...
ako imas kredit dolazi odma na naplatu, jer si postao rizican ...
pa zabrana nevakcinisanima upotrebe javnog prevoza ... samo pogase kartice ..ko nevakcinisan pokusa se otkuca ono pocne arlauce ...
onda ide zabrana prisustvoanja javnim skupovima i manifestacijama
za decu nema vrtica, skole itd ako nisu vakcinisana ..prosto ga ispisu ...
i nekj petoj fazi postane obavezno za decu, ne odradis kao roditelj, sledi privremena mera oduzimanja roditeljskihprava a sve radi zastite
zdravlja i zivota,pvakcinisu ga i vrate ti g, ili ne vrate neko vreme ...
i onda sledi prinutna faza da svi moraju.... imaces opciju odes na neku planinu, neki ogradjeni priostor, rezervat za antivaksere ...
dok i to ne ukinu...

ali vidi dobices tih drugih 30e onda....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

Nece nikad biti obavezna, ali ako hoces negde u inostranstvo, djokica, nema dok ne primis bocu. Malo mi more fali, ali jbg, imamo makar ski centre i jezera. Moji se vakcinisali (otac danas, majka ce sutra) kineskom vakcinom, ja necu, ali oni imaju preko 65 godina oboje, decu su izrodili, metabolizam im usporen, oraganizam koji vene sve vise i vise.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

variola je bila obavezna ...
mislim da je i polio obavezna ...

just sayin ... ne postoji ``nece nikad biti`` ... jedna odluka objavljena u sluzbenom listu i obavezna ... ko se suprostavi u tvorza po
raznim osnvama od terorizma do ugrozavanja javnog zdravlja
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Citat: milomir22 poslato 01 Februar, 2021, 18:33
Nece nikad biti obavezna, ali ako hoces negde u inostranstvo, djokica, nema dok ne primis bocu. Malo mi more fali, ali jbg, imamo makar ski centre i jezera. Moji se vakcinisali (otac danas, majka ce sutra) kineskom vakcinom, ja necu, ali oni imaju preko 65 godina oboje, decu su izrodili, metabolizam im usporen, oraganizam koji vene sve vise i vise.

Zasto svi pricaju o odlasku u inostranstvo kad niko nije odredio uslove za ulazak u zemlje
Prvo shvatite da je ovo testiranje vakcine pa tek onda sve ostalo

milomir22

Za veæinu je potreban pcr test, a mene ba¹ zabole da bacim 9000 din.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Теши ме да бар ови мигранти што се шетају кроз нашу земљу имају тај тест и да су вакцинисани
Друштво за заштиту од животиња

UFF


Kostić

ја нисам платио порез на гајбу за прошлу годину нема се кога боле курац за тест вакцину а кад крену да вам расту сисееееее јаооооооо праве природне има сви да будете лепи и згодни

milomir22

Citat: El Jefe poslato 02 Februar, 2021, 12:27
Теши ме да бар ови мигранти што се шетају кроз нашу земљу имају тај тест и да су вакцинисани


Za nas ih boli patka, prièam za EU, za Srbiju ni paso¹ ne treba, ko æe normalan doæi ovde...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

dosao kod mene komsija amerikanac i hoce da ostane da zivi
rekli mu kurac ne moze mozes samo kao turista i posle mrs u ameriku
sad je nasao posao ali i dalje ne moze pa je isao da polozi sertifikad za varioca kao dokaz da su ga zaposlili na osnovu nekog pravog znanja i umeca da bi dobio radnu vizu i mogao da ostane i dalje
a lik rodjen i odrastao u usa, njihov drzavljanin i ne zeli da se vrati, ovde mu je kaze lepse

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Biker-Boy

Reci komsiji da se prekrsti nauci arapski i da kaze da je migrant, u roku od odma ce da dobije papire, voli vucko migrante, naseljava Srbiju s njima uveliko...
I feel the need..... the need for speed !!!

UFF

iznamljuje negde u gradu stan

DebeliZmaj

ja reko komsija ti tu pa da ga exportuju expresno ako nema papire
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

pa i da jeste nisam toliko neiskusan tebi da kazem  [rofl]

DebeliZmaj

zar mislis da bi ja iskazao svoju mrznju prema njemu
tako sto bi ga prijavio anonimno za razna krivicna dela
dovoljno da ga privedu i prilikom provere ustanove da je
ilegalno ovde sa isteklom vizom?

ho hoces da kazes ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: Kostiæ poslato 02 Februar, 2021, 15:13
ја нисам платио порез на гајбу за прошлу годину нема се кога боле курац за тест вакцину а кад крену да вам расту сисееееее јаооооооо праве природне има сви да будете лепи и згодни

javi kad objave prodaju nekretinine duznika ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: DebeliZmaj poslato 03 Februar, 2021, 11:29
zar mislis da bi ja iskazao svoju mrznju prema njemu
tako sto bi ga prijavio anonimno za razna krivicna dela
dovoljno da ga privedu i prilikom provere ustanove da je
ilegalno ovde sa isteklom vizom?

ho hoces da kazes ?


tako nekako ali ne znas ni ime ni gde zivi tako da dzaba ti plan  ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell