Glavni meni

vakcinacija / covid19

Započeo DebeliZmaj, 13 Januar, 2021, 12:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

bucko

sinoc sam u haustoru video lika koji se sam vakcinise

despic

I taj ce da umre od korone.
klasican divljak

UFF

 [rofl]

ne mogu da nadjem fotku zvanu: "kad ce ta vakcinacija, zna li se nesto"

bucko

Sa Pikcem

Imao je i ja al otisla

mareskin


Od miliona Fajzer vakcina koje smo nabavili spadosmo na kinesku :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Od svih silnih vakcina pitanje je sta su uopste i dobili nasi na kraju, verovatno neki placebo

bucko


UFF


Glava Dole

A sto se vi strecate uopste? Pa to je super sistem, kad sam negodovao bio sam nezreli klinja samo zato sto nisam dozvolio da padnem pdo sistem i mislio svojom glavom 'mesto tudjom.
Meni nikad niko nije mogao da kaze zasto? -zato. Jos sam i kletve da mi najblizi obole dobijao... ali moj stav je moj stav, kad maske padnu nestace i to sranje... sad kurac, usrasli se od vakcine, uspeo im je plan dakle zbog takvih koji su tako razmisljali... nema sad necu, svi koji su podrzavali taj sistem, policijski cas davno itd na pelcovanje...

El Jefe

Citat: Glava Dole poslato 22 Januar, 2021, 03:25
A sto se vi strecate uopste? Pa to je super sistem, kad sam negodovao bio sam nezreli klinja samo zato sto nisam dozvolio da padnem pdo sistem i mislio svojom glavom 'mesto tudjom.
Meni nikad niko nije mogao da kaze zasto? -zato. Jos sam i kletve da mi najblizi obole dobijao... ali moj stav je moj stav, kad maske padnu nestace i to sranje... sad kurac, usrasli se od vakcine, uspeo im je plan dakle zbog takvih koji su tako razmisljali... nema sad necu, svi koji su podrzavali taj sistem, policijski cas davno itd na pelcovanje...
Друштво за заштиту од животиња

despic

Hahhahaha
A sad stvarno, kako da ne ubijes od zajebavanja nekog npr 30ogodisnjaka koji je potrcao medju prvima da se vakcinise. Kao znas "zbog mame i tate"  :D daj nemoj se vise ukopavati sam.
I ko je u vecoj paranoji zapravo? Ovi sto oce da se vakcinsu ili ovi sto nece?
klasican divljak

Gvozden


Jecko

Primih kinesku Sinofarm pre 20 dana, sad ovih dana druga doza.... Zasto? Nije me niko terao, nego mi je pun kaktus svega ovoga. Kazu da ce nesto da se resi kad se vakcinise 70-80% stanovnistva...

Ta kinseka je razvijana i eksperimentisana ovde....dakle, kud svi tu i mali Mujo....molim lepo.....

DebeliZmaj

jos ako #vucicupederu kazu isplata 100E samo uz potvrdu ... kad nagrnete na vakcinu
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Jecko

Ja sam bila ubedjena da ce to uraditi ovde kad je bilo to volontiranje za eksperimentalnu, ali nisu. Prijavilo se desetine hiljada ljudi.
Ali to je potpuno druga prica kada nacija veruje vladaru, poglavaru, predsedniku.....

despic

Nije to bas narod za neku pohvalu...generalno
klasican divljak

Jecko

Koji narod? Emirati? Na osnovu cega?

DebeliZmaj

emirati i saudi su velika razlika ...
u emirate bi isao ... kod sauda samo okupacija i pacifikacija ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

Emirati. Doduse na osnovu mojih iskustava, necu da gresim dusu. Mozda su u drugim bransama bolji. Mada, na osnovu mojih iskustava 90% civilizacije je glupo ko q...i beozbrazno :)
Nema nacije sa kojom nisam poslovao, i 99% ljudi tamnije puti, ne da su glupi, nego sujetni i bezobrazni jako. Veoma lako mogu doci do zakljucka da su sve to tamo ista govna. Samo sa malo vise para jelte, pa vam manje smrde :)
klasican divljak

Jecko

Pa vidi ja nemam nista sa njihovim parama pa da mi manje ili vise smrde....
Radim iskljucivo za svoje pare.
A nakon 6 godina zivota ovde imam samo divne reci o tim ljudima, nikada mi se jos nije desila situacija da je neko bio bezobrazan, zao, da me drnda, da se dere, da je idiot, ft1p i to.... cak sasvim suprotno, imam 100 primera...

Tako da ne znam...nemamo isto misljenje.

No nebitno je to sve, samo da ovo govno od virusa odjebe...