Glavni meni

vakcinacija / covid19

Započeo DebeliZmaj, 13 Januar, 2021, 12:51

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko

Pa koji drugi … fajzer jedini sadrzi cip , i maticnu plocu , i kuler i memoriju i gps antenu

monsterbnt

Citat: UFF poslato 14 Septembar, 2021, 20:01
inace Graphite oxide je izgleda unutra

Samo na FB i YT..... Btw, zna li iko od vas sta je graphite oxide (ili kako uglavnom pisu Graphene oxide)



Smrt SVIMA!!!!

grber

Delimièno vezano za ovo, oduvek su pojedini tvrdili da imaju magnetne sposobnosti. Gledao svojevremeno neku emisiju gde je voditelj nudio silne pare ako stvarno doka¾u pred njim... neverovatno sa kojim verovanjem su se prijavljivali ali niko nije uspeo da proðe par tih testova.

Jes da tada nije bilo ove vakcine ali sam vrlo sumnjièav i voleo bi da neko stvarno ovo doka¾e ili opovrgne.

Kostić


milomir22

Citat: grber poslato 15 Septembar, 2021, 15:45
Delimièno vezano za ovo, oduvek su pojedini tvrdili da imaju magnetne sposobnosti. Gledao svojevremeno neku emisiju gde je voditelj nudio silne pare ako stvarno doka¾u pred njim... neverovatno sa kojim verovanjem su se prijavljivali ali niko nije uspeo da proðe par tih testova.

Jes da tada nije bilo ove vakcine ali sam vrlo sumnjièav i voleo bi da neko stvarno ovo doka¾e ili opovrgne.


Pa pazi, za¹to privlaèenje pojedinih metala a priori smatramo ¹tetnim po organizam. Ja koliko znam, u medicini se danas koristi magnetno polje u vidu oporavka kostiju, mi¹iæa i zglobova, a jeste èudno da mesto vakcine ima odredjena magnetna svojstva, ali ne mora da znaèi da je lo¹e i ¹tetno po organizam kako ga svi mi ovde do¾ivljavamo.

Jbg vakcina je tu i za mene treba da predstavlja izbor, ko hoæe super, ko neæe, opet super, ali bez pljuvanja ovih i onih. Ja sam se vakcinisao sa 2 doze kineske (sinopharm) vakcine i odbijam da poverujem da æe mi preko 5g mre¾e i vakcine, neko kontrolisati mozak i ¹ta ti ja znam,... Opet ne verujem ni da sam popio èarobni napitak koji me èini besmrtnim, jbg i vakcinisani se zara¾avaju, niti kome kenjam da treba ili ne treba da se vakcini¹e.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

samo se vi bodite i to sve cesce u buducnosti, pa kako drugacije da primite "update"?
sigurno ne preko bulje jer to je za pedere
ja ne volim da ga primam pa ne znam sta je u njoj nit me zanima, time treba da se bave samo oni koji su je vec primili a ugrozeni su podjednako kao i oni koji nisu  [facepalm]

milomir22

Jbg i to je tvoj izbor i ok. Meni ¾ivot gde æu ¾iveti uèauren kao pacov u svoja 4 zida i da ne mrdam van granica svoje zemlje kurcu ne vredi, a opet, socijalno sam poprilièno aktivan, dru¾im se sa ljudima koje smatram razumnim i pametnim i velika veæina njih se vakcinisala, jbg da sam okru¾en nevakcinisanima, verovatno bih i ja razmi¹ljao u drugom pravcu.

A ¹to se tièe primanja, primiæemo ga svi, hteli to ili ne, na ovaj ili na onaj naèin, potrebno je samo nekom dovoljno moænom da se digne.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

monsterbnt

Citat: UFF poslato 15 Septembar, 2021, 22:30
samo se vi bodite i to sve cesce u buducnosti, pa kako drugacije da primite "update"?
sigurno ne preko bulje jer to je za pedere
ja ne volim da ga primam pa ne znam sta je u njoj nit me zanima, time treba da se bave samo oni koji su je vec primili a ugrozeni su podjednako kao i oni koji nisu  [facepalm]

Ma kako ces ti da zivis svoj zivot to je apsolutno tvoja stvar. Virus postoji, za nekog je bezazlen, za nekog smrtonosan, al generalno je tu, ostace, i boli ga bas uvo dal ti verujes u njega ili ne. Primi vakcinu ili nemoj, to je apsolutno tvoj izbor. Ja imam problem sa ljudima koji na sve strane vriste o grafen oksidu, cipovima, depopulaciji, maskama koje truju, Bil Gejts koji oce sve da poubija, a cesto se tu ubaci i ravna zemlja i najstarija knjiga bajki kojoj se naravno bezpogovorno veruje. Ubedjivati druge da je vakcina otrov sa cipom koji ce da ti promeni DNK je imbecilno i opasno. Ubedjivati druge da moraju da se vakcinisu je samo imbecilno i dosadno... Jedino se nadam da necete veru u virus steci kao moj ludi otac koji mi mesecima salje YT i FB klipove sa zutim titlovima i ''Pametnom dosta'' potpisima, pa se sad izlezava na infektivnoj na kiseoniku....
Smrt SVIMA!!!!

UFF

mind controll i ostala sranja tesko u danasnje vreme (mada sua ja znam koji qrac) ali i ja do hocu nesto slicno da uradim ne bi ubacivao u pilot vakcinu, prvu pustis ok jer ce da je svi proveravaju
ali bi zato napravio milion prica od kojih ce svi da oguglaju i posle par revakcinacija kad se dokaze da su bezbedne mozes da proturis sta hoces ili sta god imas u tom trenutku da testiras
nisam ni za, ni protiv, ne bavim se tim glupostima, ovo sto sam okacio je ono sto sam licno video i to je sve, ne tvrdim nista, samo sam podelio iskustvo i to je cinjenica a ne fake yt klip
licno nit sam niti cu biti vakcinisan dokle god mi se to cini kao pametno a trenutno mi se tako cini jbg ne zato sto verujem u proseravanja vec zato sto ne zelim da ga primim i nastavljam da ga primam bez potrebe i bez icije garancije i odgovornosti
ako nekom to nije jasno i logicno onda mislim da on ima problem sa realnoscu

Glava Dole

Citat: milomir22 poslato 15 Septembar, 2021, 22:43
Jbg i to je tvoj izbor i ok. Meni ¾ivot gde æu ¾iveti uèauren kao pacov u svoja 4 zida i da ne mrdam van granica svoje zemlje kurcu ne vredi, a opet, socijalno sam poprilièno aktivan, dru¾im se sa ljudima koje smatram razumnim i pametnim i velika veæina njih se vakcinisala, jbg da sam okru¾en nevakcinisanima, verovatno bih i ja razmi¹ljao u drugom pravcu.

A ¹to se tièe primanja, primiæemo ga svi, hteli to ili ne, na ovaj ili na onaj naèin, potrebno je samo nekom dovoljno moænom da se digne.

tek ces biti... zbog takvih likova ce karanja biti jos i jos... hocu u kafic, hocu preko, pristajem na sve... a ne shvatate da kad bi svi oterali takve mere u kurac ne bi mogli tek tako da manipulisu.

Citat: monsterbnt poslato 15 Septembar, 2021, 23:19
Citat: UFF poslato 15 Septembar, 2021, 22:30
samo se vi bodite i to sve cesce u buducnosti, pa kako drugacije da primite "update"?
sigurno ne preko bulje jer to je za pedere
ja ne volim da ga primam pa ne znam sta je u njoj nit me zanima, time treba da se bave samo oni koji su je vec primili a ugrozeni su podjednako kao i oni koji nisu  [facepalm]

Ma kako ces ti da zivis svoj zivot to je apsolutno tvoja stvar. Virus postoji, za nekog je bezazlen, za nekog smrtonosan, al generalno je tu, ostace, i boli ga bas uvo dal ti verujes u njega ili ne. Primi vakcinu ili nemoj, to je apsolutno tvoj izbor. Ja imam problem sa ljudima koji na sve strane vriste o grafen oksidu, cipovima, depopulaciji, maskama koje truju, Bil Gejts koji oce sve da poubija, a cesto se tu ubaci i ravna zemlja i najstarija knjiga bajki kojoj se naravno bezpogovorno veruje. Ubedjivati druge da je vakcina otrov sa cipom koji ce da ti promeni DNK je imbecilno i opasno. Ubedjivati druge da moraju da se vakcinisu je samo imbecilno i dosadno... Jedino se nadam da necete veru u virus steci kao moj ludi otac koji mi mesecima salje YT i FB klipove sa zutim titlovima i ''Pametnom dosta'' potpisima, pa se sad izlezava na infektivnoj na kiseoniku....

O novinarima ne bih, vi ste nas i uvalili u ovo sranje i to je 1/1.


Spijuni su medju nama sto se kaze, dobro pamtim reci clacnova prosle godine... al nije bitno samo nemoj da mi neko vise prodaje muda za bubrege. Sto ste trazili to ste i dobili, cast izuzetcima. Ja pizdim vi podrzavate zatvaranje, "struku" i ostale pizdarije... al nebitno...

milomir22

Pa nije ba¹ da pristajem na sve ako sam pristao da primim vakcinu, jbg i ti si vakcinisan 15 puta do sada od raznoraznih bolesti, a da verovatno za 10 od tih 15 vakcina nisi ni bio svestan, jer si bio dete, u èemu je sad razlika, sad nas truju, a do sad su nas leèili? Za kafiæ me zabole, za putovanja ba¹ i ne, jer volim da putujem i praktikujem ¹to èe¹æe to da radim, ali 2 godine veæ kad god treba da odem negde gde ima vi¹e od 2-3 ljudi se oseæam nelagodno i brinem da ne zakaèim ne¹to ¹to bih preneo roditeljima od 70 godina od kojih je otac veæ jednom nogom u grobu.

Jbg moj izbor, a evo manje od pola Srba se vakcinisalo, znaèi ipak su nevakcinisani u prednosti, tako da nije ba¹ da zbog nas (vakcinisanih) svi ispa¹taju.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole


UFF

Citat: milomir22 poslato 16 Septembar, 2021, 01:12
od 70 godina od kojih je otac veæ jednom nogom u grobu.


a tvojom vakcinom ces da sprecis da ga neko ne sutne u drugu?

milomir22

Pa ne znam koliko æu da spreèim, ali ako sam se i ja i otac i majka vakcinisali i revakcinisali, a jesmo, svakako æu mirnije da spavam.

Apropo ovih prièa da vakcina ne znaèi ni¹ta, na poslu su mi 4 koleginice pozitivne na kovid, nakon simptoma se testirale i utvrdile da su pozitivne, od toga dve vakcinisane kineskom, dve nisu vakcinisane, ove vakcinisane imale mnogo bla¾e simptome, od ove dve, sad jbg ni to nije pravilo, ali eto tako je.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

monsterbnt

#275
Citat: Glava Dole poslato 16 Septembar, 2021, 00:49

O novinarima ne bih, vi ste nas i uvalili u ovo sranje i to je 1/1.


Spijuni su medju nama sto se kaze, dobro pamtim reci clacnova prosle godine... al nije bitno samo nemoj da mi neko vise prodaje muda za bubrege. Sto ste trazili to ste i dobili, cast izuzetcima. Ja pizdim vi podrzavate zatvaranje, "struku" i ostale pizdarije... al nebitno...

Nisam novinar za pocetak.... A vama ''prosvecenima'' je uvek neko drugi kriv. Niko te ne tera da citas novine i gledas TV, ali ti to opet radis kako bi imao o cemu da kukas, i da mozes nekog drugog da okrivis sa sve sto ti se desi... Svakako vise budalastina pokupis na FB YT i slicnim sranjima, i sto je najgore tome bezpogovorno verujes jer se slaze sa tvojim licnim paranojama.... Ko sto rekoh, vakcinisi se ili nemoj, tvoj problem. Samo nemoj da lupetas o tome kako tebe neko oce da cipuje i napravi magneticnog biorobota, zaista nisi toliko bitan
Smrt SVIMA!!!!

mkt

Ja se pelcovao tri puta, zadnji put probao sa novcicem i kasikom al nista se ne lepi
Jedino ovaj tricikl sto sam kupio majku mu, mozda to ima veze sa Bilom GEJcom i mikro cipom :0 ko zna sta ce jos da me natera da uradim

mazzi

Da sam znao da ovde ima ovoliko lekara i farmaceuta znao bih koga da cimam u Novembru dok sam lezao 15 dana na kiseoniku :D

Ne zelim nikom od vas da prodje kroz to ali znam da ko god je prosao lose kao ja se posle toga vakcinisao. Znam dosta i ljudi koji su smatrali da je vakcina deo zavere ali posle prelezane korone nisu vise razmisljali tako.

Vlasnik firme u kojoj radim je bio protiv vakcini i na zalost u Martu preminuo od Corone. Kolega isto u Martu jedva preziveo, bio 2 meseca na kiseoniku i dalje ne moze da se popne ni jedan sprat a da ne stane da odmori. O stvarima koje sam video u bolnici ne zelim ni da pricam. Darko najbolje zna kako izgleda kad gledas coveka koji umire pored tebe. I da ga ostave tako u kesi par sati zbog nekih protokola.

O tome da nisi sposoban da radis sledeca 3 meseca necu ni da pricam posto dosta vas je ovde privatnika i pitanje kako bi to uticalo na posao.

Iskreno kad to sve vidis i prozivis kapiras da ako ta vakcina moze da ti olaksa i 10% uzeces je sigurno ;)


serbduck

Preziveo ...jedva. Zemunska bolnica, decembar...na kiseoniku.
Potpisujem predhodni (mazzi) post.
Mnogo je zajebano kad ne mozes da udahnes...ko nije doziveo - tesko ce poverovati.
Radio anti-tela i imam ih u nekim ogromnim kolicinama. Bez obzira na to - vakcinisan - obe doze Fajzera.

Radite po svojoj volji. Nit koga nagovaram, nit odgovaram, samo prenosim svoje iskustvo.

                                               [cheers]
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!