Glavni meni

udomio bih ¹tene haskija, malamuta

Započeo mrle, 18 Decembar, 2020, 16:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Ako neko ima ¹tene, pa i starijeg psa, bez papira, nije mi bitno, rado bih ga udomio.

Imam skromno dvori¹te, ne bi bio na lancu i u zatvorenom prostoru.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 18 Decembar, 2020, 18:52
:D kao i tursija ... da je dz ...
tvoja inertnost ka ljudima se prosirila i na zivotinje....samo kreten moze da misli da pas moze da ne kosta.....hrana, veterinar, vakcine,,,,
proslog leta mi je u dvoriste usetala mlada kerusa, recimo da likom i stasom lici na zlatnog retrivera.....neko je izbacio iz kuce....nije cipovana, nije sterilisana. nije vakcinisana.....ajmo kod veterinara na sterilizaciju i pelcovanje....ispostavi se i krpelj je maznuo tih dana.....posle toga cipovanje....cak je nisam ni cipovao na sebe vec na grad....komsije je usvojile i sad nam cuva ulicu....prati decu do autobusa....deca oja su se ranije plasila pasa sad se igraju sa njom....ucimo ih kako...nisu nikada videli da se neko igra sa psom....videli su samo vezane i zatvorene pse koje izvode u setnju da ne seru po kuci....licno sam protiv drzanja pasa po stanovima, kazu da postoje kucni psi, a onda pogledate sicua koji kad izadje napolje odlepi i skace od srece.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Decembar, 2020, 14:30
Citat: DebeliZmaj poslato 18 Decembar, 2020, 18:52
:D kao i tursija ... da je dz ...
tvoja inertnost ka ljudima se prosirila i na zivotinje....samo kreten moze da misli da pas moze da ne kosta.....hrana, veterinar, vakcine,,,,
proslog leta mi je u dvoriste usetala mlada kerusa, recimo da likom i stasom lici na zlatnog retrivera.....neko je izbacio iz kuce....nije cipovana, nije sterilisana. nije vakcinisana.....ajmo kod veterinara na sterilizaciju i pelcovanje....ispostavi se i krpelj je maznuo tih dana.....posle toga cipovanje....cak je nisam ni cipovao na sebe vec na grad....komsije je usvojile i sad nam cuva ulicu....prati decu do autobusa....deca oja su se ranije plasila pasa sad se igraju sa njom....ucimo ih kako...nisu nikada videli da se neko igra sa psom....videli su samo vezane i zatvorene pse koje izvode u setnju da ne seru po kuci....licno sam protiv drzanja pasa po stanovima, kazu da postoje kucni psi, a onda pogledate sicua koji kad izadje napolje odlepi i skace od srece.....

filozofiras ili projektujes ... bem li ga nesto si gadno van ose ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Imas stene.. Nemas... Cemu zluradi komentar
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

opet filozofiras ...
ponudi mu stene cemu trolujs coveku temu?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

a sto ne bih filozoirao......privilegija je to i obaveza misaonog bica.....a sa trolovanjem si ti prvi poceo
:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11