Glavni meni

Servisna i korisnicka uputstva za motore

Započeo Gašpar, 21 Oktobar, 2010, 18:08

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: srbac poslato 01 Oktobar, 2013, 20:37
To vazi za automobile i motore novije generacije.... mislim zadnje tri cetri godine,....
Ovo sam izvadio iz uputstva za Opel Astru g od 1998 do 20.....Pise da se vozi odmah,bez imalo zagrevanja u praznim hodu..to je valjda ekoloski...Ali niko ne moze da me ubedi da je dobro za motor..ajde nisam strucan tu ali nisam ni mali....svasta...
Cave ab homine unius libri

ЯЭВОЛУТИОН

obrati paznju da je sevenfifty vazdusara...vreme grejanja je drasticno krace ali nazalost vreme hladjenja je dosta brze......uglavnom nek ti merka bude ruka na cilindru.....upalis ga i kad osetis da je cilindar topao kreces....kad stanes, a pre nego sto krenes, proveris da li je cilindar topao...ako je hladan pusti ga prvo da se zagreje....dakle ne da bude vreo, vec topao.....racunaj na to da je njegova spoljna temparatura dosta niza nego unutrasnja, a tebe zanima unutrasnja.

Nighthawk 750 ima dobos nazad i jedan disk napred....inace i na jednom i nadrugom agregat vodi poreklo od cbx750 f2...samo je glava izgubila problematicne hidropodizace...
http://www.pieces-moto-kristen.fr/uploads/categorie_v291/cbx750_380pixels_.jpg
inace taj motor se jako lepo vozi i radi kao da je gumen...bez suma
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

 Da pa to mi je neko merilo, upalim motor i kad je rebro toplo krecem. Ali to je cisto pokretanje iz mesta, prvih kilometar dva vozim jako sporo, tipa do 50 na sat i ne preko 2500obrtaja,  a pre Kawasaki isto tako, znaci samo na vrh gasa. Tek posle predjenih bar 2 kmvozim normalno a neko zezanje po gasu kad znam da je sigurno zagrejan.
Jel sevenfifty ima hidropodizace ili klasiku? Sto su na CBX bili problematicni?

ЯЭВОЛУТИОН

klasicne klackalice...na cbx 750 se to desavalo 1985 godine i hidro su bili problematicni.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


srbac


Mrva

Oni koji znaju sta valja, za razliku od tebe ocigledno :P

srbac

Da, da, zato ga i menjam za nesto do 130 kg, jel mi je tesko 165 kg, he he he

perlx


ЯЭВОЛУТИОН

video sam bar pet deda mrazova na afrikama.....ako valja deda mrazu mora da je najbolji motor na svetu....fuj...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DUCATISTA

Jel zna neko gde mogu da skinem service ( workshop ) manual za Suzuki DR 125 SM 2010 godiste ( mada moze za bilo koje posto se nisu menjali )? Nisam nasao ni na jednom od gorepomenutih sajtova .
Ducati 1098 R

clutch&brake

Citat: perlx poslato 28 Decembar, 2013, 23:37
Mrvo [clapp]

sta ti tapses... koliko te sramota u avataru ni ne smes da napises sta vozis
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

perlx


clutch&brake

Ne javljaju se... mora da je nefelja pa zato
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

perlx

Njanjo vidi opet opoziv za BMW, nista strasno, samo 'oce da otpadne zadnji tocak na jedno 300000 motocikala.