Glavni meni

Servisna i korisnicka uputstva za motore

Započeo Gašpar, 21 Oktobar, 2010, 18:08

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Da, pretpostavio sam da si kopao, al' rek'o da proverim.

Ima¹ li barem taj Haynes - mo¾e li ti on pomoæi?

Meni je dobitna kombinacija servisno (sa detaljnim skicama, tehnièkim crte¾ima) PLUS Haynes (sa cakama i obja¹njenjima kako, kojim redom najlak¹e).  Haynes sam za nekih 20 jura naruèio za svoj motor i nije mi ¾ao. Service sam skinuo, ipak ja ne vozim neku tamo Hondu.  :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF


Slaninar

Gledao sam na Haynesovom sajtu - nemaju jo¹ za taj model. Valda treba da postane malo stariji, da skontaju ¹ta se kvari i tako to. Ize¹ ga.

Jedion da vidi¹ s nekim majstorom - ako ne zna Revolucija, ovde u NS bih pitao Mi¹iku i Dencija.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

batadjero

Nigde nisam uspeo da nadjem manual za Hondu CM125 T (1979) mozda neko zna ?
Savrsenstvo je skriveno negde u nama...

Mrva


bigbad86

Posto je tema dosta stara i skoro svi linkovi koje sam kliknuo sa pocetka teme ili su nepostojeci, ili su manuali na francuskom ili nema mog modela. Treba mi User Manual za Honda CB750 F2 model iz 95 godine. Hvala puno. Odo da kopam po google, ako neko iskopa pre mene zahvalio bih se ako mi postavi link ovde. Samo Engleski molicu lepo. Dobro aj moze i Srpski :D

bigbad86

Mada mislim da ono F2 i nije mnogo bitno? :) Mozda sevenfifty, tako je poznatiji na netu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

bigbad86

Nasao sam neki sugavi, na Englesokom ali vrsi posao. Bilo bi ekstra ako neko zna ili ima Haynes manual da postavi, on mi je za Kawasaki EN500 bio sa sve slikama a ne budjavim crtezima kao ovaj Hondin. Bar Kawasaki nesto bolje da odradi.


bigbad86

Ima razlike bas 95 je bila neka prepravka pa su kasniji modeli neznatno drugaciji, jbm li ga.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

te godine su sve agregate ofarbali u crno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Ne znam da li onaj model za SAD NightHawk ima isti agregat ko ovaj Seven ili je drugaciji?
Друштво за заштиту од животиња

MILJAN

Ja sam bio u zabludi da se motor zagreva na praznom hodu?
Cave ab homine unius libri

bigbad86

Da bio si. Bar ja to ne radim vise, krecem cim masina (bilo auto ili motor slozi rad da lepo radi na MINIMALNOM sauhu. Znaci od paljenja krecem u roku od minut, mozda dva ako je jako hladno. E sad jedino sto pazim da vozim u sto visem prenosu sa sto nizim obrtajima dok se auto ne zagreje na bar 70 stepeni (90 radna za pun gas). Posto mi ni jedan motor nije imao do sad merac temperature isao sam po osecaju, ali nikad pre predjenih 3 kilometra i sauh do kraja spusten a ima nominalni rad motora.

bigbad86

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Oktobar, 2013, 16:46
promenili su dva srafa....
Pa sad,  otkud znam sta su menjali a nisam strucan ko ti da znam dal mi je ovaj ili onaj validan. Ovako imam za 95 i to mi je to :)

srbac

To vazi za automobile i motore novije generacije.... mislim zadnje tri cetri godine,....