Glavni meni

Servisna i korisnicka uputstva za motore

Započeo Gašpar, 21 Oktobar, 2010, 18:08

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Gašpar

Potrudicemo se koliko mozemo, ali stvarno bi znacilo da svako od vas okaci na megupload.com recimo, pa cemo lako mi posle da selimo na neki nas server.
Dakle, sve sto imate, kacite ovde.
Vreme je da upotpunimo sadrzaj foruma  ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: revolution poslato 14 Januar, 2011, 10:14
J sad neko nek obrise gornji post , i lepo potrazite kod brace rumuna sve sto vam srce iste. Ja cu biti dobar pa cu podeliti sa vama moje godine kopanja po internetu. Ovaj sajt je ubedljivo najbolja i najlepse odradjena baza za download svih manuala, a pri tome je dzabaka.
Dakle
http://www.manualedereparatie.info/
prebacis na engleski, nadjes sta ti treba , klik, klic i download. Pri tome mozes paralelno da skidas koliko hoces knjiga.
Ne bih da se ponavljam, ali sve to vec ima kod brace rumuna....dakle trazite i downloadujte koliko vam volja
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

a hoces ti da skines manual i posaljes na mail svakom onom ko nezna to da nadje?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 05 Jul, 2011, 09:20
a hoces ti da skines manual i posaljes na mail svakom onom ko nezna to da nadje?
naravno...uz neznatnu novcanu nadoknadu, ima da isporucim na kucnu adresu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

E pa mi cemo to da radimo za dz :D
ili za ladno pivo...

perlx

Manijaci treba mi pomoc, nisam uspeo da pronajdem upustva za Apriliu Pegaso 125 sa Rotax 123 agregatom. Molim vas pomozite mi :)

ЯЭВОЛУТИОН

service manual za rotax 123, ces naci pod aprilia rs125 futura , a za apriliju 125 pegaso.....tesko
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Hvala, za sam rotax 123 sam nasao, za samog pegasa nisam :(

sasafilipovic


srbac

Citat: perlx poslato 19 Jul, 2011, 02:03
Hvala, za sam rotax 123 sam nasao, za samog pegasa nisam :(

Imam ja od Aprilie Tuareg 125-250 dosta je dobar od 9 mb, moguti poslati na mail. samo ga daj!!  8)

perlx

Citat: srbac poslato 11 Avgust, 2011, 01:25
Citat: perlx poslato 19 Jul, 2011, 02:03
Hvala, za sam rotax 123 sam nasao, za samog pegasa nisam :(

Imam ja od Aprilie Tuareg 125-250 dosta je dobar od 9 mb, moguti poslati na mail. samo ga daj!!  8)
Iju.  [flashing]
Saljem ti na pp. Mail.  ;D

srbac

 [sunce] [sunce] [sunce]  Ode mail !!! Pozz of Monte negro!!!

GuGi

Ljudi , ima li ko service manual , bilo sto za Honda CBX 750 F ? Ne mogu nidje ni¹ta da nadjem....
Bolje imati , no nemati ...

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

GuGi

Bolje imati , no nemati ...

ЯЭВОЛУТИОН

Jedino sto ces morati da naucis portugalski...ako vec nisi uz brazilske serije :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

GuGi

Citat: revolution poslato 16 Avgust, 2011, 09:55
Jedino sto ces morati da naucis portugalski...ako vec nisi uz brazilske serije :)

XEXEEXEXE...Gugl Translejt je majkaaaaa...... :)   ;)
Bolje imati , no nemati ...

cipura

Pomagajte drugovi.... :DDa li gde ima manual za bombardier quest 650,nosi rotaksov agregat tip 610?Ne mogu da nadjem nigde [glavazid]Ako ko nadje dobija  [cheers]dok ne [zzz]

Tamanitu

Jel moze nekako vise mesta od trenutnih 1500KB da se omoguci, da podelim sa ostalima KTM fajlove direktno ovde?
:-*

Gašpar

Uskoro ce jager postaviti upload manager na ftp server, pa ces tamo okaciti [cheers]