Glavni meni

Servisna i korisnicka uputstva za motore

Započeo Gašpar, 21 Oktobar, 2010, 18:08

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

suzuki_gsxr


bora63

Potreban mi je service manual za sprint za apolo 250,pokusao sam da guglam ali slaba mi vajda.....  [neampojma]  nenadjoh ga
pa ako li neko ima ili zna odakle bih mogao da ga skinem....... pomogao bi mi mnogo  [sutirakamen]

ЯЭВОЛУТИОН

trazi kao  " XY 250 GY7 shop manual " ili slicno.....sprint je jedan od manjih brendova za istocno evropsko trziste
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bora63

Probacu ................. u svakom slucaju hvala  [cheers]

El Jefe

Trazi kao Apollo/Orion.Brend je potpuno isti ,a agregat ugradjen u tvoj motocikl je milslim LONCIN
Друштво за заштиту од животиња

UFF


zmiya


dzimika

da stvarno, izadje prva strana i posle error 404

Gašpar


Paperinos

Odlicna ideja da se na jednom mestu skupe sva upustva i tehnicke imformacije.

velja

Jel ima neko ili zna gde ima manual za KLR650 ali za ove novije. Naso sam za neki stari i nije odgovarajuci. KLR je 1996 od naseg clana Bobana valjda mu je Enduro nick.

velja



juga

Ljudi imam 1,2 gb manuala raznih pa ko voli...

juga


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

djolevidak

Slabo se snalazim sa netom i skidanjem pa ako neko zna gde nek mi postavi link za download pozzz

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

djolevidak


rboban

Ima li neko za ATV Kawasaki KFX450R........??? Znam da je agregat isti kao na cross motoru, zanima me nesto oko vesanja.....
Ride It Like You Stole It