Glavni meni

versys 650 2007

Započeo sasa ns 1, 07 Decembar, 2020, 02:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasa ns 1

 kawasaki versys 650 ,2007 godi¹te, registrovan do marta 2021,kupljen kod Culeta, prvi vlasnik,kilometra¾a prava 74000 km,Veliki servis na 52000,vo¾en iskljuèivo na gorivo iz eu,,kori¹ten motul 300v iskljuèivo iz nemaèake,,nov filter vazduha,sveæice,promenjen antifriz ,ove godine uradjen servis vodene pumpe i prednje vilju¹ke.,oèi¹æene dizne i usis,¹tender .Ploèice napred original kawasaki mogu jo¹ bar 30000 km.Cena za motor bez yo¹imure 3200 evra.
Sa yo¹imurom 3400e .Nova yo¹imura i cev sa katalizatorom su plaæeni 700 evra.
Za motor sa potpuno novim nemontiranim gumama mitas turing force ,lancen bregaste original kawasaki,lancem i lanèanicima,prednjim i zdnjim ploèicama 3750 evra.

Po opisu se da videti da sam ga spremio da ga vozim jo¹ nekoliko godina jer mi savr¹eno odgovara.Ali eto dobio sam dobru ponudu za novu kawu iz salona  a nije versys pa ga prodajem.Mo¾e i sa delovima i auspuhom ili neka druga kombinacija kako kome odgovara.  :-*

Sa¹a novin sad 0641352299














sasa ns 1

zaboravih da napi¹em da ko kupi motor sa jo¹imurom dobije i originalni auspuh,predzadnja  slika je cevka sa katalizatorom na jo¹imuri a zadnja je cena topa jo¹imure iz 2010 u funtama a to je onda bilo 550 evra
imam i boène nosaèe kofera u domaæoj izvedbi.Napravljeni su da ide dimenzija ta¹ne ista koja ide ispod sedi¹ta u avion,Znaèi neidu koferi nego ta¹na te univerzalne dimenzije i kaèi se gumama .NJih isto dajem uz motror.

Takodje mogu da ka¾em da je motor proban pun gas  3 puta i to na relaciji NS-ZR tamo i nazad sve dok ne dostigne punu brzinu.Kad je razradjen,posle 3 godine i pro¹le godine .Ide potpuno isto u kilometar 198 na sat

sasa ns 1

cana pala za 200 evra znaèi 3000 evra

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

sasa ns 1

te¹ko sine, ka¾e d¾omba gu¹teru

dzimika

Ja sam se lozio na njega dok nisam shvatio da je to mali motor za mene pa sam zato poceo da gledam tiger 1050 :D ali para nikad da se uzme tako nesto

sasa ns 1

ja sam 190 cm i 80 kila i nije mi mali ni za pravo ni za krivine.Mogu bez problema da radim po sedi¹tu èak i ako hoæu sportski da vozim

dzimika

znaci da smo iste visine, sta znam, kad bi provao znao bi, mada opet, nesto vece bolje ide nekako uz mene :D

sasa ns 1

cena pala  na 2850 eura

El Jefe

Да простите ни мени није мали
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1