Glavni meni

winter is coming....

Započeo DebeliZmaj, 27 Oktobar, 2020, 17:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

A od cega ja to zivim?
Ce mi registrujes auto? :)
klasican divljak

DebeliZmaj

pa sta god da je to od ceg zivis si u frci cim ne mozes si reg auto :)
si ti i na neke porez kukao il sam pomesao ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

Nisi nista pomesao, imam ja dovoljno... al mi se ne daje na gluposti, ako me razumes. Sto bih finansirao bagru? Te pare cu potrositi svakako, necu ih gurnuti sebi u buljsona...ipak zivimo u srbijici, mora malo da se zaobidje zakon. Znaci neces da mi registrujes auto? :)
klasican divljak

DebeliZmaj

i dalje ne kapiram sto bi ti dao pare ?!
to jest registrovao ti auto ... zbunjujuce pitanje ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

Izgleda da nisi inteligentan kao sto se predstavaljs. Nije uopste zbunjujuce...nisam mislio da mi das pare nego da mi registrujes auto.
Pa jesi invalid il nisi? Da znam dal da uzimam 5k kubika da se kurcim preko tvoje grbace! :)
klasican divljak

DebeliZmaj

?! ne nisam u statusu invalida...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

castor

Pa tra¾i. Idi na komisiju. MORA© da dobije¹ stepen i % invalidnosti, ne mogu da te odbiju nikako.
Ne dolazi to samo od sebe ili po sebi, niti po bilo kakvom automatizmu.
It's the ride that matters, not the bike…

DebeliZmaj

:D
ah ... da dolazi po automatizmu i da imam stepen invalidnosti i klasu ali ne
nisa u statusu invalida vezano za registraciju, to jest umanjenj ... :)
amputacija JEDNE potkolenice je 50% ... e sad zakonski trazi 80% ...
treba li da dalje oznacavam idiotizam naseg zakon ...

videcu sad nesto manje tipa x3 da uzmem, neki od tih jeftinijih manje kubikaze, nisam dugo vozio,
a osecam da mogu opet pa malo se da se uhodam pa neki ozbiljniji auto ... il cu uzmem 11tog meseca il na prolece ...
nesto mi zimi i ne treba a ine mrdam zimi iz kuce ;) nisam jos savladao hod stakama po ledu ;)

moram da vidim dal sam opravio nerv i neki panterov manevar to je ono kontrolisano propadanje kad dajes i opustas
gas il cu rucnu komandu ... sto je opet 1200e ozbiljno resenje ...

svakako ne zurim tu :) pare mi nisu trenuto osnovno merilo oko kupovine kola ...
bolje izlupam neki krs od 6-7k nego izlupam auto 30-40k eura dok naucim opet vozim ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

дебели да ли си ти глув пито сам те шта сам пропустио слупо си ауто пао с моста ујео те носорог где су ти ноге јесу обе ту јел можеш да јебеш ко ти иде по виршле какве поколенице нешто с и зајебо па не смеш да кажеш

Kostić

деспићу не прцај га док је рањен рањен човек не може да размишља брзо немој да си силеџија и купи паркинг шта само кукаш

El Jefe

Како је носорог, има ли му спаса?
Друштво за заштиту од животиња

despic

Cika Kosta, ko se posten obogatio?
klasican divljak

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

klasican divljak

castor

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Oktobar, 2020, 01:28
:D
ah ... da dolazi po automatizmu i da imam stepen invalidnosti i klasu ali ne
nisa u statusu invalida vezano za registraciju, to jest umanjenj ... :)
amputacija JEDNE potkolenice je 50% ... e sad zakonski trazi 80% ...
treba li da dalje oznacavam idiotizam naseg zakon ...

videcu sad nesto manje tipa x3 da uzmem, neki od tih jeftinijih manje kubikaze, nisam dugo vozio,
a osecam da mogu opet pa malo se da se uhodam pa neki ozbiljniji auto ... il cu uzmem 11tog meseca il na prolece ...
nesto mi zimi i ne treba a ine mrdam zimi iz kuce ;) nisam jos savladao hod stakama po ledu ;)

moram da vidim dal sam opravio nerv i neki panterov manevar to je ono kontrolisano propadanje kad dajes i opustas
gas il cu rucnu komandu ... sto je opet 1200e ozbiljno resenje ...

svakako ne zurim tu :) pare mi nisu trenuto osnovno merilo oko kupovine kola ...
bolje izlupam neki krs od 6-7k nego izlupam auto 30-40k eura dok naucim opet vozim ...

Idi prikupi dokumentaciju da ne mo¾e¹ npr. da ispravi¹ koljeno do kraja ili tomeslièno (ne znam ¹ta je to tvoje) i idi opet na komisiju, mora¹ dobije¹ vi¹e od postojeæih 50%...
It's the ride that matters, not the bike…

DebeliZmaj

castor :
za potkolenicu je max 50% .. imam 50% ....
dakle probao ... nece

despacito :
stvarno nemam sa tim problem da su mu puni dzepovi dok god je meni dobro :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

hahah despacito odlicno brao!
Sace da osetis ti malo prc ne brini. Drugar php developer, jedva ostao na poslu, podelili otkaze, on ostal al -40% plate. Druga ekipa koja se bavi nekretninama u us svi rad od kuce, deo otpusten.
Ja sam licno za sad super, videcemo sta ce biti, al boga mi se oseti cim dodje ili kraj meseca ili pokrene prica o koronici u svetu...us je u haosu, osetilo se, uk u haosu, osetilo se, australija u haosu, osetilo se, dojce je sad malo u q iako se koprcaju oseca se... iskreno jedva i cekam da dodje neki haos kolaps urusavanje sistema glupavog.
Malo nesto da se desi, postalo je dosadno :)
klasican divljak

DebeliZmaj

ali ja nisam programer..
radim kao it manager ... u firmi koja uspesno drzi low profile a banke i drzavne institucije su nam klijenti... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

Znam da nisi, kazem samo...ma mos da radis za koga oces, vreme ce pokazati :)
klasican divljak

DebeliZmaj

nemoj biti ljubomoran .... kao sto bi rehmetli reko Tupak Shekurovic ...  "I still wanna see you eat, just not at my table"

( orinal ...
“Just because you lost me as a friend, doesn't mean you gained me as an enemy.
I'm bigger than that, I still wanna see you eat, just not at my table.”  )

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell