Glavni meni

kurirske sluzbe...

Započeo DebeliZmaj, 07 Avgust, 2020, 22:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

sori ako ima vec tema ...

tcno sve ludak do ludaka,
danas za danas je danas pa za kad stigne..beograd u beograd
danas u sutra i ne stigne nedeljama
post express ne isporucuje vise u neke zone, recimo gde sam ja, nego lazira da su bili, pa ostave u posti u masarikovoj,
prijave inspektorijatu a nije me mrzelo za prevaru... posta ona savska 6 ... krade pakete, otvoreno, 4 prijave sa podnosio
dolazili posle mole kukaju dzaba ... sve ludak do ludaka
roya, dexpes, ...
vasa isksutva ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Sa post expresom nikada problem, promenio se ja mislim prosle godine ili pocetkom ove, pokusao nesto zeni da smuti da ne dodje, napusila ga i stvorio se za 2min, dolazi sada bez problema
Royal najgori pa sledeci D expres, nikad gora iskustva a srecom ne salju ljudi preko njih cesto
AKS, bilo je par kurira ali nikada neki problem, stalni lik je skroz kul, mislim da to utice i jer je periferija jer po centru je problem parkiranje

El Jefe

Какве муштерије, такви и поштари
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

El Jefe ? Ne kapiram ? Pa valjda placamo uslugu po ceni koju su sami propisali ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Conti-Moto

Kurirske sluzbe koristim za slanje paketa iz moje firme ... tj. pokusavam.

- BEX sam zvao par puta da dodju, telefonski su uzeli adrese za isporuku i ni jednom nisu dosli po pakete.
 Kazu da nemaju dosta ljudi ...
- Royal, vise od godinu dana sam slao preko njih dok nisu poceli da pucaju. Poznanik koji radi u Royalu mi je javio da im vise ne
 predajem pakete jer su pukli, hvala mu.
- PostExpres, nisu hteli da preuzimaju pakete jer nemamo ugovor o saradnji. Napravio sam ugovor, opet nisu mogli svaki put
 da preuzmu pakete jer su prebukirani.
- CityExpres sam danas zvao, paket za Beograd. Devojka u centrali mi je rekla da ce paket putovati do Beograda 5 do 10 dana ... zbog korone.
- AKS, je jedina kurirska sluzba preko koje se moze slati jos tako tako. Kurira koji dolazi u nas deo grada sam vremenom "potkupio"
 i sada smo dobri. Zove telefonom, mi ga zovemo ako nam treba i tako. Mada i oni znajuu da izgube paket, pa nece da nadoknade stetu,
 odugovlace dok ne popizdis ili ne zaboravis.

Sve u svemu sljam do sljama, pre nekog vremena su vlasnici svih kurirskih sluzbi seli zajedno i namontirali iste (visoke) cene u par dinara razlike.
Novo !!!
Conti ROAD !!

El Jefe

Уговор са Пост Експресом је потребан само ако су пошиљке ван стандарда 50x50x60 до 20Кг. Ко нема уговор може увек да пошаље као пакет.
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

hefe : sve je to ok al prosto ... ne dodju po paket, par puta sam cekao po sedam dana, niko ne dodje po paket
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Мрзе вас поштари. Другог објашњења нема. Или можда нико неће да ради као уговор о делу за 20000
Друштво за заштиту од животиња

sasa ns 1

to je krkobabiæ kriv,¹to ste glasali za njega pa je sad on nadle¾an za po¹tu

DebeliZmaj

Citat: El Jefe poslato 08 Avgust, 2020, 11:02
Мрзе вас поштари. Другог објашњења нема. Или можда нико неће да ради као уговор о делу за 20000

To su sve unutrasnji problemi pruzaoca usluga ... Koiko zna minimaac je sad 30 ili 32k ...
Kome ne pasuje -> biro ... Elem, ja kao musterija nemam nista sa tim.
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

zmaje....kuriri dobiju po 80 paketa da isporuce i isto toliko da pokupe.....ajde sad da kazemo da je prosek 10 minuta...ako imas sve napisano i spremno....800 minuta ne mozes sabiti u 8 sati radnog vremena....logicno kuriri izbegavaju problematicne...a ti to jesi....
kod mene aks dolazi svaki put kad ih zove i sa njima imam najmanje problema....post ekspres takodje jako dobar na preuzimanju ali u dostavi im se desi kiks kad nije standardan kurir....ostali tragedija....
ja kuriru koji donosi uvek ostavim 20 ili 30 kinti....kad bi mu svako ostavljao toliko radio bi 20 sati dnevno i raznosio i ono sto nije njegovo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

idanijel

Uzmu oni sami kako kome, nekom 10 nekom 200din lako veæina kurira. Ostavi nekom starijem da preuzme paket videæete.

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

DebeliZmaj

rejvolution : organizacija posla je samo njihov proble, ako ne moze ostavlja vozila nek idu dvojica, bex mi isporuci par paketa, jedan u kolima jedan dodje ...
ne kapiram sta bi mu ista placao preko cene koju placam poslodavcu ? za dobro obavljen posao ? ali ajde
realno uvek ostavim dinar vise jer nemam sitno tacno u dinar ...

kod mene su pokusali caletu tako smuljaju nesto pa je buraz vratio istog kuci da vrati kusur ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: idanijel poslato 08 Avgust, 2020, 19:11
Uzmu oni sami kako kome, nekom 10 nekom 200din lako veæina kurira. Ostavi nekom starijem da preuzme paket videæete.

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka
aks i postexpres cesto ostavr paket kad nisam tu klincima....nadjemo se negde usput da im dam pare.....a da su neki kuriri imali slicne ideje imali su....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: El Jefe poslato 08 Avgust, 2020, 10:46
Уговор са Пост Експресом је потребан само ако су пошиљке ван стандарда 50x50x60 до 20Кг. Ко нема уговор може увек да пошаље као пакет.

aha samo sto ti treba fabrika kartona ili da prosis ko cigan ispred maxija da upakujes to duze i sirie i vise od pola metra jer ako ga umotas u strec foliju cak i papir nece da ga porihvate, idi nadji karton pa ponovo upakuj

DebeliZmaj

glavna posta radi pakovanje... kosta ali avaj ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Хоће да је запаковано и још хоће да наплате. Тц тц тц, свега има на свету. Рецимо пакети из УСА које сам добијао, су слати бесплатно авионом и нису напалаћивани.
Друштво за заштиту од животиња

UFF

umotas u staru majicu ili kesu je po meni zapakovano, ko je i kad doneo zakon da mora u karton?
ili ako npr saljes novu moto gumu sta ima da pakujes koji qrac uopste? nek zalepe adresnicu na nju i nek ne sviraju qrcu mnogo
evo ja ovo pre neki dan upakovao i odneo u postu da posaljem post expresom i odjebali me jer je dugacko 60cm
ni kao paket ne moze jer nije adekvatno upakovano i na kraju sam licno odneo u batajnicu, trebalo mi manje vremena da odnesem nego sto sam potrosio na jebeno pakovanje, cemu uopste pakocati nesto sto ne moze da se osteti u transportu?
upakujes i odneses im na noge da ne bi molio kurira da dodje i nece da preuzmu? na kraju treba jos nekom da popusis izgleda da bi preuzeli paket i pare

http://i.postimg.cc/QMvvbrp7/2020-08-09-09-58-21-Window.jpg


El Jefe

Нормално да нису преузели, дрога и оружје се носе лично.
Друштво за заштиту од животиња

bogdan

zato sto su mentoli na vrhu organizacije koji ne umeju / ne zele da kvalitetno organizuju posao  , kao sto je bilo u posti pre 30 i kusur godina , a to sa pakovanjem je tek totalni debilarijum , jbg
zmaj
hoces kvaliteniju uslugu od regularne , to se dodatno placa   ali na Srpski nacin , dobrim kontaktom sa dostavljacem i baksisem   i radi odlicno