Glavni meni

tetovazze

Započeo bogdan, 26 Jul, 2020, 22:14

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

bogdan

 ako nekog zanima , poznajem majstora













ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bogdan poslato 26 Jul, 2020, 22:14
ako nekog zanima , poznajem majstora













aj ga pitaj za telefon ove plavuse sa prve fotke
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Postoji tema vezana za tetovaze, nema svrhe otvarati novu za ovu vrstu ljudi koje ne znam kako bih nazvao samo svakako ne normalnim

despic

Dao sam joj tvoj, odusevila se

klasican divljak

bogdan

ovo je samo reklama majstora , neverovatno je kolikoo paraa ljudi spljiskaju u ovo , pogotovu preko grane , poznaje nekog lika koji je napravio nauku od tetoviranja obrva ali mu je termin 1000 e , preko naravno

bogdan

Gavro izvini , ne mogu da odolim ,  pa koga bre mi sa ovog foruma mozemo nazvati nenormalnim  :D

SSZGO

jel ima neki instagram , you tube?

zvao sam ranije neke ljude u srb, ali bili su skuplji nego ovde u dubaiju.
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

El Jefe

Зови Бобана из Ритма Нереда. Ако треба број, јави се нама ненормалнима
Друштво за заштиту од животиња

Gašpar

Citat: Gavrolini poslato 26 Jul, 2020, 23:56
Postoji tema vezana za tetovaze, nema svrhe otvarati novu za ovu vrstu ljudi koje ne znam kako bih nazvao samo svakako ne normalnim

Drogeranti.

Citat: bogdan poslato 27 Jul, 2020, 07:45
ovo je samo reklama majstora , neverovatno je kolikoo paraa ljudi spljiskaju u ovo , pogotovu preko grane , poznaje nekog lika koji je napravio nauku od tetoviranja obrva ali mu je termin 1000 e , preko naravno

Brate pogledaj ovog papana. Seljaèina parekselans, al 500 eur dve obrve....

https://www.instagram.com/adaktar_official/

bogdan

szgo
danas je ponovo otisao za Nemacku i vraca se sredinom avgusta , ne reklamira se ovde , ima neke stalne klijente  evo jos neki rad











bogdan

Gasho
zato sto papan i ovde ima musterija , inace su obrve 150 e , tip koji ih radi za 1000 vozi bentlija i ordinira u dubaiu , stvarno

Gašpar

Citat: bogdan poslato 27 Jul, 2020, 16:31
Gasho
zato sto papan i ovde ima musterija , inace su obrve 150 e , tip koji ih radi za 1000 vozi bentlija i ordinira u dubaiu , stvarno

Pa to je ovaj lik ¹to sam posalo.

despic

Gaso, nije ti dosta sto cupas obrve, sad oces i da tetoviras!? :)
Iam ja semu za 100e
klasican divljak

SSZGO

Citat: bogdan poslato 27 Jul, 2020, 16:31
Gasho
zato sto papan i ovde ima musterija , inace su obrve 150 e , tip koji ih radi za 1000 vozi bentlija i ordinira u dubaiu , stvarno

pre ce u srbiji da naplati nekome 1000e za obrve nego u dubaiju, ovde ima manje ovaca...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: despic poslato 27 Jul, 2020, 00:07
Dao sam joj tvoj, odusevila se


jel ti to komsinica....nema istu boju kose kao ona na slici i nema tetovazu...dakle, nije lepo sto hoces da podvalis


p.s.
i da znas bio sam fin...napisao sam komsinica
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

hahahah
Moja forica je bila bezazlena.
Sto bi ti bio grublji nego sto sam ja bio? Onda bi krenuo rat jbg, kome treba rat
klasican divljak

ЯЭВОЛУТИОН

i dalje si hteo da podvalis
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

Pa sta joj fali jbt. Otkud znas da je ona sa prve slike bolja?
klasican divljak

milomir22

rizik se isplati u ovom slucaju
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

ЯЭВОЛУТИОН

nemoj tako mozda ima dobru dusu
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11